Z určitého úhlu pohledu mohou být považováni za pracující muže. Rodrigo je nováček a Richard jeho rádce, který zná všechny kapitoly v učebnici zločinu. Ale právě teď se píše jedna úplně nová. John C. Reilly, Diego Luna a Maggie Gyllenhaal vás provedou světem podvodníků v L.A., kde buď kradete vy, anebo budete okradeni. Pokud se jim podaří oblafnout sběratele starých měn, čeká na ně výdělek 750 000 dolarů za jedinou noc. (oficiální text distributora)

dezert

Když nic nečekáte, tak dostanete solidně šlapající film, kterej se hodně podobá Hráčům. Je to tak nastejno. Dobří herci, pohoda, v klídku. ()

ElStupido odpad!

Zajúmavost: Film byl na udílení cen pro patlaly nominován v kategorii nejblbější pointa všech dob, spolu s tímto snímkem byli nominováni také například- číslo 23, maharal tajemství opičího krále (roli opičího krále si střihnul Martin Lawrence), dále také film šifra mistra Ferdinanda (rakouský remake) atd. Film mistr zločinu jasně zvítězil a odnesl si tak cenu Plačící opice. ()

kersten

Začiatok bol veľmi dobrý. Keby sa celý film viedol v duchu ako prvých 20 minút, bolo by to veľmi veľmi dobré. Zostatok nudný. Takto ho môžem hodnotiť iba ako podpriemerný. ()

fojtas

devet kraloven jsem nevidel, ale tady u toho jsem se vylozenen nudil....vubec nvim co bych na tom kladne hodnotil.... ()

subic

Dávám 3 ale jen o chlupy. Je to naštěstí ne moc dlouhý příběh o jednou podvodníkovi a jednom zlodějíčkovi, který se postupně dost táhne a na konci čeká jedno velké překvapení. 50% ()

Pecca007

Film o něčem a zároveň o ničem. Reilly a Luna jsou sice sympatičtí, ale stejně jsem měl co dělat, abych to dokoukal do konce. Protože tohle je jen film o zlodějích, na jejichž fígle by dnes skočily už jen hloupé blondýny. ()

buryman

Hodně slabá kopie výborných Devět Královen - nikdy tadytu zlodějnu nepochopím sprostá krádež nic víc kdyby to asponˇ natočili líp . ()

karelluke

Reillyho Mám rád,ale tohle fakt není role do který by se hodil. Jako první jsem vyděl originál a to je film 9 královen.Musím konstatovat že originál je mnohem lepší. Mistr zločinu je takový suchý,možná je to tím že znám 9 královen,kde jde vidět ten argentinsky temperament. Ale jinak za 3 ()