johnsnow

Skoda, že som o hentom moviesku nevedel skôr, pretože je naozaj podarený. Rozhodne výborný akčný i trošku morálny film. Perfektný humor tu má tiež čo do seba a dialógy sú skvelé. Najlepší z hercov bol Dafoe skúsený a prijebaný detektív(viem, znie to divne ale kto videl chápe). Avšak pokiaľ čakáte tarantinovku tak budete sklamaný. ()

darthvader77

Na tenhle film mne přivedl abridged Alexander Anderson, takže mu za něj moc děkuji. Bavil jsem se skvěle, děj plynul dobře navíc se mi velmi líbila přeházená chronologie (zpětná retrospektiva vražd) Dost dobře skloubili akčňák s poměrně silným (byť ne bezchybným příběhem) A Dafoe jako trapka nemá chybu!!! "Nemůžu si dojít pro cígara, aniž bych nepotkal 9 chlapů s kterými si nepíchala." ()

Midar

Troy Duffy sype z rukávu jeden nápad za druhým a servíruje nám tak kulervoucí akční pecku plnou efektně natočené akce, geniálních hlášek, skvělé muziky a perfektních hereckých výkonu v čele s Reedem, Flanerym a hlavně Dafoem. Kdo neviděl, měl by to okamžitě napravit a kdo viděl, nevidím důvod, proč by si to neměl pustit znovu. Takové filmy už se dneska bohužel netočí. Více zde. ()

Flix

Totální nářez - film, který je tak trochu dvousečný. Pohybuje se někde mezi černým humorem a na druhé straně je vraždění gangsterů celkem drsné. Každopádně skvělá směsice. Zvlášť mě dostal koktavý hospodský, který se musí ale slyšet v originále. Willem Dafoe byl na roli FBI vyšetřovatele opravdu ten pravý herec. Film navíc přináší velmi správnou připomínku - proč se s kriminálníkama otravovat, prostě je odděláme! ()

lektvar

Kto verí, že väzenia sú plné nevinných ľudí a ulice plné hajzlov, tak sa na tomto filme morálne odbaví. Nehovoriac o brilantnom filmovom umeni, ktore je absolutne nesporne. ()

Weirdman

V mnohých chvíľach skôr čisté pózerstvo bez nejakého opodstatňujúceho pozadia, ale punc zaujímavosti sa drží aj tak počas celého filmu na jednej vysokej hladine... A záver sa mi dosť páčil. Jeho zvolená cesta ma vôbec nijak nezaskočila - či už pozitívne alebo negatívne... (●) ()

Goodmen

Filosofický akční film. Proč ne? Naprosto božská hudba, skvělý scénář s myšlenkou, což se u tohoto žánru moc nevidí + jeden vynikající vtip a efektivní využití slova „fuck“ v jedné větě. Skvělí herci v čele s teplým Dafoem a jedním úžasným italem. Tohle nedoceněné dílo si říká o kult. ()

bobin

Pane jo, to je masakr ! Jako akčňák jsem si to ale náležitě vychutnal. Je to totiž skvostný krvavý koncert, který všem hemorrhagickým znalcům doporučuju. ()

Beda

Pecka! Parádní akce, svěží humor, originálně pojaté přestřelky. K tomu sympatická ústřední dvojka spolu se skvěle napsanými a zahranými postavami Rocca a hlavně homosexuálního génia Smeckera, jehož epická rekonstrukce přestřelky přímo v jejím průběhu je opravdu nezapomenutelnou scénou... ()

calculus

Film si od začátku dělá srandu ze zajetých kolejí. Vše je tak přetažené, že z toho zákonitě musí vyjít solidní úlet. Teď už jde jen o to, jestli se na to dá koukat, nebo ne. Já jsem se bavil. ()

prochyn

Krimi / Akční / Drama / Thriller/ Komedie - tak bych definoval tento film. Dva irští bratři berou spravedlnost do svých rukou a likvidují ty špatné. Přidá se k nim druhořadý mafián Duffy, potom propuštěný vrah a palce jim drží i agent FBI. Film je třeba brát s velkou nadsázkou, přesto není hloupý. ()

Don.Quijote

"And Shepherds we shall be For thee, my Lord, for thee. Power hath descended forth from Thy hand Our feet may swiftly carry out Thy commands. So we shall flow a river forth to Thee And teeming with souls shall it ever be. In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti." ()

zzzzzjjjjj

Děj nebyl špatný, ale i na mě příliš vulgární slovník. :) Po půlce filmu jsem to vypnul. Až na to zase budu mít chuť, tak tomu dám ještě šanci a třeba i změním hodnocení. Zatím 63%. ()