Skip

Chcete-li se jen tak jednoduše pobavit, máte možnost s touhle efektní střílečkou, v níž nechybí humor. Některé scény jsou zbytečně hysterické, ale to nic nemění na faktu, že tenhle film dokáže naladit na slušně gradující vlnové délky. ()

Eldrick

Rádoby cool ambivalentní post-tarantinovský akční film s pár světlými momenty (Dafoe, Rocco), který si těžce hraje na něco víc, než co skutečně je. ()

SgtPepper

Boondock saints se snaží být za každou cenu "cool". První půlku jim to prochází, ale pak mě to už začínalo nudit. Je to jako kdyby se na vás měl někdo přes hodinu a půl intenzivně usmívat, nevydržel to a dostal křeč. Nicméně si myslím, že tento film stojí kvůli pár nezapomenutelným scénám (hooker-Dafoe, kočka, "zpětný" pohled na přestřelku atd atd.)za zhlédnutí. 3,5* ()

OG_Swifty

Takovej prazvlastni film, kde se netradicne pojata akce misi s humorem a nadsazkou - osobne mi ten styl vypraveni (flashbacky skrz vysetrovani) nesednul a dle meho to skodilo spadu filmu. Co filmu naopak neskodilo byl humor, ktery by uz v dnesnich meritkach neobstal. Hlavni herci nic moc, ale Rocco a Carlo Rota byli dobry. PS: K filmu me privedl odkaz v Borderlands 2 :) ()

Martin741

Moj prvy Troy Duffy, a celkom ma to oslovilo. Duffy je talent, to vidno z kazdeho rezirovaneho zaberu, tema je fajn, dejova linia ujde, akcne sceny potesia. Williem Dafoe /Posledni Pokuseni Krista/ bol na urovni, zvysok hercov sa snazil, takze celkom dobry, film na urovni : 82 % ()

shyster

Takhle vykrádat Tarantina (zabití kočky) a Guy Ritcheho (klipový střih, spomalené zaběry a do toho coolová muzika) mě už začíná štvát. K tomu ještě to finální "poselství". ach jo. ()

bourec

Proč tohle má 82%,to nechápu!Celkem průměrná taškařice,všechno co se stalo na místech činu,sledujeme jakoby ve vzpomínkách a rekonstrukcích policajtů.Sledoval sem to,ale nic na tom filmu,co by mě vtáhlo do děje tam není.Pak sem si odskočil,a koukám,je konec.Hm,a druhej díl byl ještě horší.50%. ()

cubajz

tak tohle byla jízda, kterou jsem opravdu nečekal.. Výborná akce, irská horkokrevnost a temperament, dostatek zabíjení s černým humorem, slovo fuck ve všech možných i nemožných významech, teploušký agent FBI (výborný Willem Dafoe), který rekonstruuje vraždy pomocí operní hudby a spoustu dalších zvláštních postaviček.. trochu mi vadilo ortodoxní křesťanství, ale zase se nabízí otázka - na co jiného by se mohli irové tak upnout.. a když zapomenete, že se všecka ta sranda odehrává ve jménu boha, užijete si příjemnou řežbu, která uteče rychleji než stihnete položit mrtvým do očí mince.. ()

C0r0ner

Payback křížený s Tarantinem, přičemž to nedosahuje kvalit ani jednoho, ale pořád ještě je to zajímavá řežba s pár dobrými fóry a morálním přesahem, se kterým se jednoznačně ztotožňuji. A k tomu perfektní Dafoe v jedné ze své nejlepších rolí. 85% ()

Wormboy

Nic som o tomto filme nevedel, ked som zbadal v titulkoch meno Willem Dafoe, tak mi poskocilo srdiecko, ze to snad nebude velka blbost. A ani nebola. takmer nonstop nadupana akcia, vyborny Dafoe, problem vsak je v nie velmi logickom scenari. Pseodo moralisticke zvasty su tiez trosku od veci a poslednych par minut, akoby z oka vypadlo Stoneovym Natural Born Killers...avsak nema zrejme cenu rozpitvavat nelogickosti a ine detaily filmu (mne to niekedy, ale dost vadilo), staci si sadnut, prijat pravidla hry a vyborne sa bavit nad skvelou akciou a super hlaskami!!! ()

zette

Muj problem, ale podobne filmy mi nesedi. Pulp fiction jest vyjimkou potvrzujici pravidlo. Pro me nuda bez atmosfery, ze ktere to nevytrhnul ani Willem Dafoe. ()

Juto

Veľmi inteligentný akčný film o dvoch írskych bratoch, ktorí zabíjajú „hriešnikov“, aby ich potrestali. Film sa trochu líši od typického akčného filmu, pretože neobsahuje automobilové stíhačky ani výbuchy. Akcia spočíva v štýlovom vystreľovaní. 7/10 ()

campix

Příjemné překvapení. Akční krimi cesta dvou irských chlapíků z velké míry inspirovaná Quentinem Tarantinem se spoustou dobrých nápadů, pěkně to odsýpá a má to parádní flow. Několik ikonických scén a fenomenálního Willema Dafoea. Vlastně je to trošku zázrak. Troy Duffy už nikdy nic dobrého nenatočil. Sean Patrick Flanery je přinejlepším průměrný herec a Norman Reedus slavil restart své kariéry až díky Walking Dead. Přesto to dohromady parádně funguje a Pokrevní bratři se dají považovat za kultovku. ()

Ripper

Za první půlku 4* a za druhou, která bohužel vykolejila a dala se na Tarantinovskou dráhu pouze 2*.Celkem tedy za 3* i když Willem Dafoe by si rozhodně ještě nějakou navíc zasloužil. ()

fars

Sice je to spis na hranici mezi 4-5 hvezdickami, ale za to jak velke charisma ma ustredni dvojka si to tu petku zaslouzi. Vylozene jsem si film uzival, nabizi neskutecne stylovou akci a poradny nasup cernohumornych hlasek. Jak se tak koukam do profilu rezisera tak letos by mel vyjit druhy dil.. No ja se snad poseru :-) ()

EstéCaňa

No to byl nářez! Akce, napětí, dobrý příběh, detektiv, co prožívá orgasmus při vyšetřování a hlavně tuny nereálných myšlenek a nábojnic. 10/10 ()