Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

Jonatána

V podstatě něco, co bych nemusela vidět znovu (stejně jako první díl), ale kvůli dokonalému párečku rodičů Jebalových se dívám znovu a znovu. Je ovšem pravda, že obvykle čtu nebo dělám něco jiného, pokud tam Dustin Hoffman s Barbrou Streisand nejsou. Takže kvůli těm dvěma jsou to čtyři hvězdičky. ()

fallanga

Na rozdíl od nudného a ne moc vtipného první dílu, je tohle zábavné a celkově lépe zpracované. Zakomponování druhé rodinky tomu všemu prospělo. ()

Jirk4

Je to ve sve podstate strasna blbost mirici na ty nejlevnesji vtipy (Randy & Orny Fockers :D ), ale funguje to. ()

Inozuka

Návštěva u Jebalových je mnohem větší legrace než, když jsme byli před časem u Byrnesových. Film se nese v již z prvního dílu známé rovině konfliktu tradičního pojetí světa a liberálního přístupu k němu. Tentokrát vše zesílené Jebalovic familíí se skutečně hodně free lifestylem, kterou Dustin Hoffman a Barbra Streisand trefili fakt skvěle. Příjemná oddychovka ... ()

kebo

Malokedy sa tvorcom podari natocit pokracovanie v rovnakej kvalite ako jednotku. Meet the Fockers je svetlou vynimkou, ktorej sa to podarilo. A myslim si, ze dvojka je o kusocek dokonca lepsia ako jednotka. Vsetci zucastneny herci sa skvelo bavili, co sa odzrkadluje na platne v plnej parade. Dustin Hoffman a Barbra Streisand boli velmi dobrou volbou a su mimoriadne osviezujuci. Ja osobne som sa bavil aj pri druhom zvhliadnuti tejto skvelej komedie ()

KdG

Špičková zábava, je to skoro na 5 hvězdiček, ale s těmi šetřím. Výborné obsazení Stiller, dvojka Hoffman a Niro k tomu Barbra Streisand, a na samej konec Owen Wilson. Dějově lepší jak jednička. ()

Marty7CZ

Mě De Niro prostě baví těmy svýmy komediálnímy grimasamy a podpořen Hoffmanem=velmi pohodová čtyřhvězdová komedie ()

Alojs

Pokračování, které ve srovnání s jedničkou obstává na výbornou. Místy jsem měl dokonce pocit, že se bavím víc. Stiller je správný ňouma, De Niro si opět vystačí s jediným kyselým šklebem. Mírné obavy u mě vzbuzovalo druhé rodičovské duo. Jak se ale záhy ukázalo - úplně zbytečně. Sexuálně aktivní dvojka Hoffman & Streisand mě maximálně uspokojila. Tvůrci se perfektně vypořádali se syndromem dvojek. Přestože jde v podstatě o totéž, je to jiné. Což ovšem nic nemění na tom, že jsem zde postrádal scénu, která by mi řádně rozvibrovala bránici (tak jako sejmutí nádoby s popelem v jedničce). I tak silné čtyři hvězdy. Kór při té stopáži. ()

zmates

VÝRAZNĚ slabší než první díl. Všemi opěvovaní Dustin a Barbra mě ani trochu neoslovili, celé to nemělo žádný spád ani gradaci. Bavily mě snad jen scénky Roberta De Nira s jeho vnukem, jinak fakt bída. ()

topi80

O dost lepší než jednička, která u mě balancovala nad propastí odpadu. Je to zejména díky novým postavám, ujetost Hoffmana a Streisandové je opravdu neodolatelná. Také De Niro se zlepšil a dodal své postavě komičnost, zvlášť ve scénách, kdy se musí přemáhat, aby dal Stillerovi najevo, že už ho přijal, zatímco ten má pořád trému jak prvňáček poprvé před tabulí. ()

Shitonit

....jak jsem se nemohl dočkat týhle dvojky, tak jsem se bál, že se to nějak posere. Neposralo, natočilo a nakonec se z toho vylíhl super film, lehce srovnatelnej s prvním dílem.. takže......co bude dál?? Fotři ??...//////////////// doplňuji po letech... z celý třífotřílogije, je todle asi fak nejlepší.. ()

Clark_Kent

Je to dost podobný prvnímu, jen s tím rozdílem, že tady se trochu kočkujou jěště navíc s Hoffmanem a Streisand. Taky plně zábavný. ()

snake

O prvním díle jsem se dozvěděl základní informace asi pět minut před začátkem kina. Myslím, že vidět první díl ale není zas až tak důležité. A možná i proto u mě tento film vyvolal velké překvapení. Překvapivě většina vtípku ve filmu funguje tak jak by měla, a za celý film se mi nestalo, že by mi úsměv na tváři strnul v tom křečovitém šklebu, kdy si musíte jen dodat "hmm, tak to se moc nepovedlo"! Ve filmu jsem nenašel žádný slabší článek, který by nefungoval! Všichni herci hrají skvěle, režie dobrá, scénář velice povedený. A co bylo největší překvapení filmu, na závěru jsem čekal klasický kýčovitý závěr (holka odejde, kluk ji najde a nějákým děsně romantickým závěrem ji požádá o ruku a ona samozřejmě souhlasí), ale ten tvůrci vyřešili originálně. Tleskám, jedna z nejlepších komedií součastnosti, ke které se rád časem vrátím formou DVD!! :-) ()

DickSand

A to ještě jsou ty tři hvězdy dost slabý, mě to přišlo horší než jednička a to výrazně. Sice novej nápad, ale rodiče Fockera tomu až zas tolik nepřinesli, čekal jsem daleko větší zábavu. Samozřejmě pár velice dobrých vtipů se tu najde, ale podle mého, jednička byla o třídu lepší. Navíc tu v prvním díle krásná Teri Polo vypadá snad o 10 let starší a dost přibrala. ()

Lumpus

Jo tenhle humor,můžu.žádná kreč žádné saky paky,jen krystalická zábava,které chybí k dokonalosti sice mnoho ale to vám vadit nebude:) ()

nula87

Slabé 2 hvězdičky. Typický americký "humor", který je zoufale nevtipný, a má plynout převážně z milionkrát vytěžených situací. Rádoby humorná zvířátka, naprosto neuvěřitelně trapné scény se znakujícím miminem, toaletní humor, který nemůže chybět v těchto kouscích nikdy. Když vidím skvělé herce De Nira a Hoffmana, jak se pitvoří v téhle zoufalosti, je mi trapně za ně. 30% ()

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005