Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

MM_Ramone

Dvaja príslušníci los angeleskej polície, skúsený, ale mrzutý, detektív Mitch Preston a po sláve bažiaci pochôdzkár Trey Sellars, začnú vystupovať v reality show jednej významnej hollywoodskej televíznej stanice. Počas výkonu služby ich sníma niekoľko kamier, aby tak sprostredkovali prácu polície svojim divákom. Relácia má úspech. Absolutne rozdielne povahy tejto zaujímavej dvojice dodávajú programu „Showtime“ potrebný náboj. Akčná, americká komédia, v ktorej hlavné úlohy stvárnili Robert De Niro a Eddie Murphy. Celkom im to spolu šlapalo. Dobre sa navzájom dopĺňali. *** ()

D.Moore

Pohodová komedie. Robert De Niro vypadá, že hraje o pár let starší postavu z Půlnočního běhu, a tou svojí nudností je doopravdy vtipný. Eddie Murphy je... Eddie Murphy, Rene Russo to sluší jako vždy, William Shatner se sklouzne po kapotě... Ano, je to průměrná komedie. Ale to neznamená, že se při ní nemůžu smát od začátku do konce. ()

Xmilden

Spíše podprůměrná akční komedie, ve které se De Niro nechytá a tak jediným kladem je závislý vlčák z protidrogového Prášek. Tyhle reality blbosti mě nikdy nezajímaly. 40% ()

Real Tom Hardy

"I'M CALLING JOHNNIE COCHRAN. I GOT HIS NUMBER." -------- Koncept policajných filmov, v ktorých jeden je komediant čiernej pleti a druhý seriózny beloch, je ako maku. Vyslovene dobrý film z toho však ešte nevzišiel. Držia sa v priemere a dosť často pod ním. SHOWTIME nie je výnimkou. Cením však soundtrack, Yasiina, no a samozrejme sekundové vystúpenie Johnnieho Cochrana. Za to som skoro vyvesil dve hviezdy. (x) (15.3.2017) (10.8.2017) (2019) (13.2.2022) ()

Fiftis odpad!

Keby som bol v koži Roberta De Nira, tak by som sa za natočenie takéhoto filmu hanbil, pretože tento herec má dosť ponúk, z ktorých si môže vyberať tie najlukratívnejšie, no tento film bol u mňa prepadák na celej čiare a čo sa týka Eddieho Murphyho som u neho na prepadáky zvyknutý (Bumerang, Strašidelný dom, Dr. Dollitle), u Roberta zvyknutý na prepadáky nie som. Už len myšlienka filmu nie je nič moc - policajná práca sledovaná okom kamery a okom reportéra, proste prepadák... Celý film je proste neuveritelne hlúpy. Základný nápad je zlý tak isto spracovanie, herecké výkony, dejové zvrat(k)y - všetko je úbohé. Kam dali tých 85 mega rozpočtu?! ()

JohnnyD

Eddie Murphy i Robert DeNiro hrajú tie isté role, čo hrajú po celú svoju kariéru a prekvapivo im to spolu ide. Fajn buddy movie z prostredia reality shows. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +ústřední dvojice, záporák, akční scény –žádnej zásadní není/// Celkem příjemná oddychovka, na kterou jsem se dlouho těšil. Líbil se mi Robert De Niro v této (pro něj) nepříliš tradiční poloze. Jinak akce seriózní a zábava slušná./// Celkem 64%/// ()

GilEstel

Tak tohle už je doba, kdy Eddie Murphy nezadržitelně padá z vrcholů své bývalé slávy. Ačkoli role zlobivého policisty je mu šitá na míru a má jí několikrát odzkoušenou, zde je protivný víc než vtipný. Ani snaha o osvědčený kontrast dvou hlavních postav nezafungovala. Rádobyvtipné výměny názorů působí škrceně. Vypadá to, že ta De Nirova mrzutost a podrážděnost ani nebyla hraná. Spíš je z toho cítit ryzí bezradnost. Škoda, že herec jeho formátu se nechal svázat do něčeho takového. Zdá se, že tento paskvil je dílem marketingového plánu a nereálných očekávání kohosi v pozadí produkce. Vzniklá slátanina je tak stejně nemožná jako ta reality show, kterou ve filmu natáčejí......jakže se to jmenovalo?.....Jo už vím....Showtime! 35% ()

kingik

Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch preston, kterého ztvárnil Robert De Niro, je zcela oddaný své práci a upřímně nenávidí dotěrné televizní kamery. Černošský policajt Trey Sellars, hraje ho Eddie Murphy, je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se zůčastnuje konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojený a stane se svědkem toho, jak vchází s jistým mužem a taškou do obchodu naproti. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých mužů. Ti mezitím převezmou od černošského dealera heroin. Obchod však přeruší helikoptéry televizní stanice, která odposlechne policejní vysílačky. Ve skladě se strhne divoká přestřelka, ve které dealer zraní Mitchova partáka. Tato akce má nečekané důsledky, když televizní producentka přesvědčí nadřízené, aby natočili novou originální reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Mitch je proti tomu, ale účast dostane rozkazem a producenti všude nainstalují skryté kamery a show múže začít. Zpočátku se tato komedie tváří, že se vyhne všem zaběhaným klišé, ale pak se spustí doslova lavina klišoidnosti a z filmu mně začalo být trapně, protože vyjma originálního nápadu udělat policejní službu jako reality show, zde není nic zajímavého a překvapivého, až na výborně hrajícího Williama Shatnera, který vytrvale borce De Nira a Murphyho s chutí přehrává. Prostě nápady v této komedii dojdou moc brzy a vše je tu nechutně předvídatelné a konec naprosto trapný. 40% ()

InJo

Velmi zábavná akční komedie, které nechybí svižný děj, dostatek sympatického humoru, trocha toho přijatelného klišé ani výborně natočené akční sekvence. Otrávený De Niro s (jak jinak než) ztřeštěným Murphym jsou až překvapivě dobrá (pochopitelně nesourodá) dvojka a Rene Russo jim to rozhodně nekazí. Velmi příjemné překvapení, štěstí, že jsem od toho skoro nic nečekal. :-) 70 % ()

Slartibarkfast

Tak tímto filmem zřejmě započal úpadek Murphyho filmové kariéry. Nepřinese nám nic zajímavého, dokonce ani směšného. Ostuda. Divák se tu musí doslova protrpět celým filmem. Přihlouplé dialogy tu střídají naprosto hluchá místa bez kapky šťávy. Divím se, že to Murphy s De Nirem vzali. 30% ()

nash.

Kdyby to celé odehrál DeNiro ve videokabině, mohlo to být skvělé. Takto se sice občas nějaké ten humor objevil (přestavba DeNIrova bytu), ale ne dost, aby to film vytlačilo z kolonky nuda k uzoufání. A Murphy začíná být na facku pokaždé, když se objeví před kamerou. ()

Rocky62

Tuctová akční komedie, kde se však dočkáme spíše velké porce klišé než humoru. Filmů jako je Showtime byla natočeno už desítky. Namátkově: Poldovi v patách, Střelený, Detektivové z Hollywoodu. Tudíž se ani v tomto případě nejedná o nic překvapujícího. Akce je chvílemi typicky americká a vtip taktéž. Naštěstí to celé drží nad vodou sám De Niro, díky kterému je tato oddychovka lepším průměrem. ()