Třicátníkovi Jonasovi (Jan Nedbal) se momentálně nedaří. Dlouho bral antibiotika, takže je mimo formu, a trenér (Ondřej Malý) ho do nadcházejícího boxerského klání nenominuje, v práci se popral s homosexuálním zákazníkem (Vojtěch Hrabák) a čelí kvůli tomu trestnímu oznámení a také se tak trochu zapletl se svojí kolegyní Silvou (Kateřina Marie Fialová), což se logicky nelíbí Jonasově přítelkyni Kláře (Kateřina Klausová). Ten zdaleka největší problém ale Jonas před všemi tají. Podezření na rakovinu konečníku se sice naštěstí nepotvrdí, způsob léčby poškozeného tlustého střeva ho nicméně šokuje – má si do zadku pravidelně zavádět dilatátor! (Česká televize)

Germanicvs

Veřejnoprávní instituce se rozhodla podpořit aktuální homofobní trendy a vytvořila prototyp demonstrující zavedená klišé a nectnosti. ()

Mikecat

Televízna inscenácia ala rodinné prípady. Na to, že je to zbúchané na kolene celkovým obsahom okrem prestreleného záveru zaujalo aj pobavilo. Celkom aj zábavná aj zaujímavá, zápletka však nie moc vhodne vybraná s análnymi kolíkmi a reklamovaním homosexuálov ako najlepších ľudí na svete. Vzťahový partnerský problém celkom dobre zinscenovaný, herecky celkom fajn zvládnutý, ale mohlo to byť aj lepšie oveľa lepšie, "Kláru"  uvidíme v sexi spodnom prádle. Ten záver vbol až moc silený a prepísknutý. Z vtipných scén: U doktorky "A kde se to jako strká?" "...to ne.." "pán totiž preferuje pánskej šuplík..." ()

Dawe2

Vzhledem k místnímu hodnocení jdu výš, protože současných 37% mi přijde málo. Ano, místy je to trapné, celý příběh se točí kolem strkání dilatátoru do zadku ... Ale co, viděl jsem už větší kraviny. 50% zaokrouhlených nahoru. ()

PanJelen

Hodinu trvající tíseň. Při vkládání předmětu do řitního otvoru mi s hlavním hrdinou do zpěvu moc nebylo. Ach, synku, synku to jsi zvoral, že jsi tohle natočil a ne málo. ()

fafejt001

Jako   osvěta  zajít  na  vyšetření  dobrá . A  ta  metoda  léčebného  procesu  -  fakt  drsnééé .  Nedbal  zahrál  celkem  solidně . Dost  věrohodně . ()