Lovci lvů

USA, 1996, 109 min

Stephen Hopkins

William Goldman

Vilmos Zsigmond

Dobrodružné snímky, kde osadenstvo bojuje s atakmi zvieracieho spoločenstva si zvyknem vychutnávať na plné dúšky. A to, že ma má baviť duo Kilmer - Douglas je v tomto prípade ďalším plusom a zároveň dôvodom prečo s určitosťou nejdem s hodnotením nižšie ako štyri hviezdičky.(27.5.2006)

Úžasné. kamera skvělá, hudba krásná... po technické stráce skvěle zvládnuté, a Val Kilmer je Michaelu Douglasovi zcela rovnoceným soupeřem. A jak k čertu udělali ty lvy, protože jako triky to fakt nevypadalo...(1.10.2006)

No nevim, na to jaky mel tento film pochvalny recenze mi pripadal dost nudnej - vzhledem k tomu, ze je povazovany za dobrodruzny.(23.5.2002)

Velmi povedený snímek, ani se nechce věřit že americký. Nevšimla jsem si, ale není náhodou podle nějaké knihy? Působí tak.(14.2.2003)

Chybí tomu drajv a nějaká výraznější scéna, ale i tak je to slušnej dobrodružnej thriller s dobře obsazenými sympatickými postavami.(23.1.2013)