Jiří Markovič sa nechce zmieriť s tým, že má celý prípad uzavrieť, pretože má od Ladislava Hojera ďalšie priznanie. Rozkaz od vedenia znel ale jasne. A na Ladislava Hojera čaká drevený spacák, ktorý videl vo sne. (Voyo)

ANTYCHRYST

Poslední díl této skvělé série uzavřel celý příběh..Neskutečné 2 roky trávit s vrahem tolika času a ještě za neuvěřitelně přátelských podmínek a pak to všechno skončí..90% ()

MirkaP

tak Kotkovu postavu mi vysvětlili svižně ... nu což, díky za to, evidentně to byl pán příliš inteligentní na to, aby se stal sériovým vrahem, co s ním potom v seriálu. Tak aspoń v tomto díle je tím rámujícím případem on. /// Jak lehce Láďa sundaval holky k zemi a ubíral jim kyslkík, tak těžko přijímal vlastní osud. A pan Markovič to odnesl infarktem ... prvním, ale zřejmě ne posledním. ()

Eire

Na zaciatku serialu by som Ladicka obesil uz po druhej casti, na konci som dal za pravdu MARKOVICovi... Uz teraz sa neviem dockat dalsich casti , najma STRAKU. Asi od tretej , stvrtej casti ma serial uplne pohltil, asi aj preto ze som 80tky naozaj prezil. Bude velmi velmi tazke udrzat LATKU takto vysoko... Snad sa to podari... zatial !95%! ()

quokam

Co naplat, vrchol serialu byl v tom tretim, ctvrtem dile, ale stale si drzel vysokou latku. Kvituji humanisticky podton, je treba vyzdvihnout Vojtu Kotka, z neho roste nejlepsi herec sve generace. To mam vsak tvurcum ke kritice, ze pozapomneli na osud zeny vysetrovatele Josefa. Posledni dil za 8.5/10. ()

Metuje

Nakonec bylo finále nejlepším dílem série. Pořád si stojím za tím, že předchozí díly byly zbytečně zdlouhavé a dějově prázdné. Seriál klidně mohl být složen jen z 1., 2. a tohohle posledního dílu. Zřejmě překvapivě jsem se naprosto do mjr. Markoviče vcítil a chápal jeho znechucení nad kolegy, které u mě vyvrcholilo již v epizodě ze Slovenska. Kdyby to vyšlo loni, tak si Standa "Voe" Pekárek ani neškrtne. ()

ArdeliaLortz

Opět herecký koncert. Duo Uhlík & Lněnička má tu spravnou chemii. Uhlíkovy pohledy, co vrhal, mi málem i slzu vyloudily. Jsem ráda, že Vojta dostal více prostoru a byl odvyprávěn i jeho příběh. Slizáckost pana Mišíka byla tentokrát korunovaná knírkem :)) Úplně mě mrzí, že tohle byl poslední díl. ()

von.netvor

Nečekané se dostalo až do úchvatného finále. Koncert herců a jimi ztvárněných charakterů. Doufám, že nebude další série, protože dvakrát do stejné řeky nevstoupíš! Kéž by toto úžasné dílo bylo počátkem nové  vlny kvalitních filmů a seriálů z naší vlastní produkce a historie. Námětů, příběhů a hrdinů malých i velkých na to máme opravdu dost. ()