arcy666

Jsem závislý na road movie, možná dokonce na všech ale na téhle určitě nejvíc. Propojení paradoxů a rychlo-vykvašených legend vytváří chutnou polívčičku, kterou si často a rád ohřeji. A co vy taky nevíte co byste si měli přát? ()

cheta

Slabé tři. A začátek přitom nebyl tak zlý, jen místo očekávané gradace přišel strmý pád. Střemhlav. Když pomineme občasný nelogicky navazující záběr (a pokud to byl úmysl, působil dost neohrabaně), tak bych první půlhodince zas tolik nevytýkala. Pak se ale rozjede romantická linie na plno, vybouchne pár aut, protagonista ultra klaďák všechno ustojí, jako bonus získá odpověď na svou filosofickou otázku a po cestě za štěstím stihne vykonat plno dobrých skutků. Boží. Jediný potenciál byl cítit snad jen v postavě O.W.Granta, který by mohl svým plněním přání naruby vyždímat "víc muziky za míň peněz". Ale teď vážně. S tímhle do banky nechoďte. ()

Manas50

Originální roadmovie o sebepoznání s propracovaným scénařem, nechybí v něm hodně překvapivých zvratů, dostatek zajímavých postav, které jsou výborně zahrány svými hereckými představiteli. Čekal jsem průměrny film, ale dostal jsem pětihvezdičkovou podívanou. 90% ()

EnneX

Tenhle film nemá prostě chybu. Mám moc rád Návrat do budoucnosti a Bob Gale se naprosto vyšvihl a natočil jeden z nejlepších filmů, které můžete vidět. ()

kejly

Road movie? Slaďák? Komedie? Drama? Sci-fi (do definice, co znám ze školy, to nějak nezapadá, ale i přesto jsem to sem musel napsat)? Ode všeho trochu, ani málo ani moc a celkově z toho vychází nadprůměrný film, který určitě časem budu chtít vidět znovu. Road movie, kde se neumírá, hledá smysl života (i když možná s moc velkou pomocí nadpřirozených sil), kritika lhaní, hamižnosti, nespravedlnosti (i když Marlow bylo trochu přehnané), přetvářky, lenosti, ukázka toho, že je správné ríkat, co si člověk myslí (ale v práci to nedělám) a nelpět na maličkostech a hlavně velice vtipná podívaná. Nezapomenutelní Gary Oldman a Cristopher Lloyd, vynikající James Marsden a skvělé, byť epizodní, role pro Kurta Russela (který mi připoměl mládí na VHS) a Amy Jo Johnson. Na 100% to není, ale 4 hvězdičky si tenhle film taky nezaslouží, takže za 5 a 89%. ()

ElKamil

Sympatická, nenásilná, příjemně lynoucí se pohádka o chlapíkovi s červeným bavorákem, kterak hledá svůj smysl života a na zdánlivě neexistující dálnici 60 zažívá jeden zajímavější moment za druhým. U téměř dvouhodinového snímku jsem se nenudil ani vteřinu, navíc vše dospělo k pěknému konci, takže - co více si přát... ()

tombender

Jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl! Skvělí herci, správná dávka humoru, vtipná a naprosto nenucená morální ponaučení... a dokonalé City of L(ie)awyers :-) ()

E.T.Martin

Pohádková road movie a alegorie současného světa v jednom. Příjemně plynoucí film, který v sobě kloubí zábavnost i filozofickou myšlenku. Takových snímků je pomálu, což Dálnici 60 přidává na originálnosti. A Garyho Oldmana poté, co jsem viděl v krátkém čase po sobě tenhle film a jeho Drakulu, jsem musel přihodit do svých oblíbených herců. ()

Misterioso

Na tenhle film jsem se docela dost těšil, protože road-movie já můžu, ale v podstatě kolem mě jenom proplul a vůbec mě nechytnul. Možná to bylo vinou hlavního představitele, který nebyl dostatečně sympatický a docela přehrával, možná to bylo vinou celého příběhu, který nebyl dostatečně pohodový, zábavný a vtipný... Nicméně když si to "shrnu a podtrhnu", nevychází z toho tenhle (z mého pohledu velmi nadhodnocený) snímek o moc lépe - průhledné, až moc pro teen, fantaskní prvek, na kterém je založen celý film, chabý. Jen Chris Cooper byl parádní! Každopádně jsem se na tuhle dálnici vydal zřejmě naposled. ()

Ondrew

Co dodat k tomuto bravurnemu vytvoru? Snad len... URCITE SI TO POZRITE :). Uz davno ma nejaky film nechytil za srdce tak silno, ako tento. A, co je este zaujimavejsie, napriek relativne dlhej minutazi som si este i pred nevyhnutnym zaverom prial, aby to pokracovalo dalej, pretoze "dialnica 60" ma toho strasne vela na rozdavanie. Klobuk dolu pred celym filmovym stabom, na cele s Bobom Galeom. Toto si pyta hodnotenie 120% ;). ()

veverysiak

Napriek značne presladlému hlavnému motívu ide o ohromne pohodový a milý film, zaujímavo viacvrstvovo vyskladaný, originálne napísaný a vynikajúco obsadený, od osvedčených kádrov sa ani nečakalo iné ako bravúrne výkony, ale Marsden fakt prekvapil, takže 80%. ()

marrrrian

Všetko sa tak bez problémov a zádrhelov posúvalo ďalej, činy vyvodzovali malé, alebo žiadne následky a všetko bolo len putovanie cestou I60 z jednej scény do druhej. Čo bolo príjemne oddychové. ()

retrix

Filmová nenápadná lahůdka ztracená ve videopůjčovnách, kterou rozhodně stojí za to vidět či ochutnat. Ve filmu je několik skvělých hlášek a gagů, které diváka srdečně rozesmějí a pobaví a navíc Amy Smart je kouzelná. ()

Gumeny

Aj vy si prajete vidieť veselý film s kopou zaujímavých postáv, inteligentným a nepredvídateľným scenárom? V takom prípade stačí stretnúť Garyho Oldmana s ryšavými vlasmi a opičou fajkou a on vám takéto prianie bez problémov splní. ()