Film ktorý je v prvej polovici zábavný a v druhej nehorázne vykráda As Good As It Gets. Záverečná scéna je temer cez kopírku. No a vážne pochybujem, že Vám dámy tento film povie po čom túžite.6/10(4.2.2005)

Misty hodne vtipna komedie casem ztraci dech a nakonec vysumi dost do prazdna.(8.8.2002)

U málokterých filmů je hodnocení mojí top 20 uživatelů takhle proměnlivé a jde od míst téměř nejnižších až po pěti hvězdičkové recenze. A jednu takovou právě píšu i já. Ptáte se proč? Především proto, že se mi tenhle film prostě líbí. Že se mi moc líbí. Zajímavý námět, můj oblíbený Mel Gibson... a jedna z velmi roztomilá taneční scéna na Sinatrovo "I Won't Dance". Právě tenhle pán dal kdysi dohromady mě a mého (bohužel už ex) přítele a právě s touto písní mám spojených několik krásných chvil. Kdykoliv tedy tento film vidím, prostoupí mě taková krásná nálada. Uznávám, hodnocení je to asi neobjektivní, ale na tak subjektivní databázi jako CSFD to snad nebude nikomu vadit.(25.12.2006)

Čím dál častěji vyhledávám filmy - komedie, u kterých můžu prostě vypnout a bavit se :-)(27.7.2012)

Zajímavý námět a velmi závidím Melu Gibsnovi, že ví (a slyší) po čem ženy touží. Pro mě zajímavější než Deníček Briget J. a prostě nevím proč :)(30.7.2004)