Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  ****

  Čím dál častěji vyhledávám filmy - komedie, u kterých můžu prostě vypnout a bavit se :-)(27.7.2012)

 • Galadriel
  ****

  Jedna z mála dobrých (a navíc originálních) romantických komedií. Navíc mezi Helen Hunt a Melem Gibsonem to patřičně jiskří, oba hrají velmi dobře.(22.3.2004)

 • kOCOUR
  ****

  Velice svěží a netradiční romantická komedie, která těží z obrovské herecké souhry hlavních protagonistů. Gibson pomocí svých výrazových prostředků zvládne tradičně snad úplně všechno, zato Huntová je k nepoznání. Sympatický, precizně zvládnutý Gibsonův protiklad unese s přehledem větší komickou tíhu než její partner a kolikrát ve scénách s ním dokonce jasně dominuje! Jen tak dál...(12.3.2003)

 • TeeAge
  ****

  My tie ženy asi fakt milujeme. Pretože len tento pocit môže vytvoriť takúto nezastaviteľnú túžbu vedieť, čo by od nás tie kočky naozaj chceli. Naozajstný film z pocitu, nič viac, nič menej. Ach, niekedy by to fakt bodlo... :) (Mimochodom škoda, že Maxa Payna nenatočili do roku 2000, Gibson by bol preňho ako stvorený.)(25.12.2008)

 • Shit
  ****

  Mel gibson se v tomhle filmu prekonava a svym vykonem ho posunul tam kam by s nekym jinym jen tezko byl(1.2.2005)

 • - Ve scéně kdy se Nick Marshall (Mel Gibson) skácí v koupělně k zemi, má na sobě černé punčocháče, ale když jej ráno probere uklízečka, tak má kolem pasu omotaný ručník, který v předchozí scéně strhl do napuštěné vany. (Tessy98)

 • - Ve chvíli, kdy se Nick (Mel Gibson) dívá na televizi a přepíná kanály, můžeme si všimnout scénky z filmu Hon na ponorku (1990). (Chris Masters)

 • - Spoiler: Závěrečná scéna, ve které Nick navštíví Darcy v jejím bytě, je podobná scéně ve filmu As Good as It Gets. V obou filmech stojí Helen Hunt na schodech, její nápadník k ní přichází a říká: "Potřebuju s tebou mluvit". (washek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace