Já bych taky chtěla umět číst takhle myšlenky ..(25.5.2008)

Rozhodne kvalitná romantická komédia s príjemnými hercami a veľmi dobrým nápadom. Svižná, hravá a veľmi vtipná prvé polovica filmu. V druhej polovici sa to už mierne celé vlečie, obsahuje aj menej vtipu a nápadov. Zbytočne dlhá stopáž, keby to bolo o polhodinku kratšie (čím by to hlavne pomohlo celkovému tempu), patrilo by to na samotný vrchol žánru.(2.10.2011)

Skvěle obsazená romatická komedie, která má všechno co má správná romantická komedie mít. Netradiční zápletku, Mela Gibsona a skvělou chemii ústřední dvojce. Helen Huntová Gibsonovi víc než značně sekuduje. Skvěle se doplňují a dělají příběh uvěřitelným. Možným. No a o to snad jde ne? To je to hlavní.(30.1.2006)

• - Nickovy asistentky se jmenují Eve a Margo podle dvou hlavních postav (Eve Harrington a Margo Channing) z filmu All About Eve. (washek)

• - Helen Hunt získala za film ocenění Zlatý glóbus. (Roman.Ticka)

• - Když se Nick zeptá jeho asistentek, jestli neví něco o Erin, jedna z nich se o ní zmíní jako o Ms. Lonelyheart (slečně osamělé). Scénárista tím vzdává hold sebevražedné postavě ve filmu Rear Window od Alfreda Hitchcocka. (washek)