My tie ženy asi fakt milujeme. Pretože len tento pocit môže vytvoriť takúto nezastaviteľnú túžbu vedieť, čo by od nás tie kočky naozaj chceli. Naozajstný film z pocitu, nič viac, nič menej. Ach, niekedy by to fakt bodlo... :) (Mimochodom škoda, že Maxa Payna nenatočili do roku 2000, Gibson by bol preňho ako stvorený.)(25.12.2008)

Skutečně výborný, i když značně děsuplný nápad, díky čemuž jsou ty části filmu, kdy Gibson trpí svou schopností, naprosto excelentní - "necenzurované" štěbetání dcery, konkurentky i všech ostatních příslušnic něžného pohlaví, které se tu vyskytují. Na to se dá dívat stále dokola; škoda jen, že ten závěr víc než jednou nemusím.(4.9.2005)

Výborný film s výbornými herci v čele s Melem Gibsonem a Helen Hunt, ale zapomenout by se nemělo ani na Alana Aldu. Hodně zajímavý nápad, který je perfektně zfilmován, akorát ke konci už trochu docházel dech....(15.12.2007)

Já bych taky chtěla umět číst takhle myšlenky ..(25.5.2008)

Komedie prilis nemusim a tie americke uz vobec nie. Iste. Aj tu je dej poskladany z klise, avsak inak je film zalozeny na velmi originalnom napade, a obsahuje kopec vypecenych scen ktore ma vzdy zarucene rozosmeju (napr ked gibson zisti, ze aj ked dokaze pocut, co si zeny myslia, marne pocuva co si myslia dve blondyny-sekretarky, pretoze nemyslia vobec :)). Gibson je skvely a nebyt toho trapneho konca, mozno by to bolo aj za desat. 9/10(3.12.2006)

• - Ve scéně kdy se Nick Marshall (Mel Gibson) skácí v koupělně k zemi, má na sobě černé punčocháče, ale když jej ráno probere uklízečka, tak má kolem pasu omotaný ručník, který v předchozí scéně strhl do napuštěné vany. (Tessy98)

• - Spoiler: Závěrečná scéna, ve které Nick navštíví Darcy v jejím bytě, je podobná scéně ve filmu As Good as It Gets. V obou filmech stojí Helen Hunt na schodech, její nápadník k ní přichází a říká: "Potřebuju s tebou mluvit". (washek)

• - Nickovy asistentky se jmenují Eve a Margo podle dvou hlavních postav (Eve Harrington a Margo Channing) z filmu All About Eve. (washek)