Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ****

  Vtipná komedie, po které touží především ženy... a my muži se můžeme tiše a dobře bavit nad perfektním vystihnutím ženského způsobu uvažování. Tootsie Mela Gibsona. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=iUTtO1KNdAY(15.2.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Já bych taky chtěla umět číst takhle myšlenky ..(25.5.2008)

 • Viktooorka
  ****

  Vidět Mela jak si snaží voskem oholit nohy, obléct si punčocháče, namalovat řasy apod..., to bylo opravdu něco úžasnýho :-D A dále vidět, jak se z arogantního chlápka a mizernýho táty stane jiný člověk.. To u mě vždycky zabere :o)(31.3.2009)

 • berg.12
  ***

  Pokud chcete přijít na to, po čem ženy touží, na tenhle film kvůli tomu koukat nemusíte. To udělejte v případě, že si chcete večer osvěžit nenáročnou, občas i vtipnou romantickou komedií. A ani mi tentokrát nevadí asi nejdelší skrytá reklama, co jsem ve filmu zatím viděl. I když skrytá je v tomto případě hodně jemný výraz.(5.6.2005)

 • Marius
  ***

  Film ktorý je v prvej polovici zábavný a v druhej nehorázne vykráda As Good As It Gets. Záverečná scéna je temer cez kopírku. No a vážne pochybujem, že Vám dámy tento film povie po čom túžite.6/10(4.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace