Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Výborný film s výbornými herci v čele s Melem Gibsonem a Helen Hunt, ale zapomenout by se nemělo ani na Alana Aldu. Hodně zajímavý nápad, který je perfektně zfilmován, akorát ke konci už trochu docházel dech....(15.12.2007)

 • movie
  ***

  Měl jsem pocit, že ke konci už to byl hroznej žánrovej mutant.No nevim.(10.8.2002)

 • T2
  *****

  Rozpočet $70miliónovTržby USA $182,811,707Tržby Celosvetovo $374,111,707║ Tento film je pre mňa najlepšia možná romantická komédia čo som videl. Herci v hlavných úlohách Mel Gibson a Helen Hunt majstrovsky zvládajú svoje postavy a tým aj povyšujú súhru a príbeh do úrovne dokonalých. Zábavnosť filmu je tiež výsostne bohatá. /videl v kine: 100%/(18.5.2005)

 • Tetsuo
  ***

  Ano, tomuto se říká fim "dominantní ideologie". Být žena, která ze sebe nechce dělat blbku a nestačí jí zasmát se chlapovi v punčocháčích, budu velmi naštvaný/á. Tento film ženy velmi rafinovaně degraduje, i když se přitom tváří hrozně emancipačně a chápavě. Především to není film o tom, co ženy chtějí, ani o tom, jaké ženy jsou. Je to příběh o privilegované vrstvě dobře zajištěných měšťáků, kteří nemají žádné skutečné existenciální, natožpak existenční problémy. Žena je jakoby jen jednoho druhu a stačí jí málo ke spokojenosti. Proto je celé poznání a poselství tak líbezně a nasládle lživé a sebevětší filmařská a herecká profesionalita to nevytrhne.(11.11.2004)

 • Oskar
  ****

  Sakra dobrá romantická komedie s překvapivě velmi legračním Melem Gibsonem a hezkými písničkami Franka Sinatry. Velice mě pobavilo i cameo Bette Midlerové. Já nejsem takový milovník klišé o "napravování" (to slovo zavání téměř totalitním imperativem), jen mám rád komedie. Hodnotím to tedy jako výbornou komedii, nikoli jako nějaký podělaný příběh s "ponaučením". To jen na vysvětlenou, nechci vypadat jako nějaký Mirek Dušín. 80%(20.2.2003)

 • - Nickovy asistentky se jmenují Eve a Margo podle dvou hlavních postav (Eve Harrington a Margo Channing) z filmu All About Eve. (washek)

 • - Když se Nick zeptá jeho asistentek, jestli neví něco o Erin, jedna z nich se o ní zmíní jako o Ms. Lonelyheart (slečně osamělé). Scénárista tím vzdává hold sebevražedné postavě ve filmu Rear Window od Alfreda Hitchcocka. (washek)

 • - Zástupci firmy Nike ve filmu nejsou herci, ale skuteční zaměstnanci firmy z oddělení propagace. (washek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace