Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ****

  Příběh muže, kterému padne do vany fén, on utrpí šok a získá schopnost slyšet to, po čem ženy touží. Výborný nápad se cení. Když si k tomu přidáme výborné humorné scénky (oblíkání punčocháčů), nějaké hlášky ("Je jí patnáct, rozumíš tomu, před pěti lety jí bylo deset!"), kvalitní herectví Mela Gibsona a Helen Huntové a nějakou tu romantiku, kvalitní odpočinková záležitost je na světě.(19.2.2006)

 • kOCOUR
  ****

  Velice svěží a netradiční romantická komedie, která těží z obrovské herecké souhry hlavních protagonistů. Gibson pomocí svých výrazových prostředků zvládne tradičně snad úplně všechno, zato Huntová je k nepoznání. Sympatický, precizně zvládnutý Gibsonův protiklad unese s přehledem větší komickou tíhu než její partner a kolikrát ve scénách s ním dokonce jasně dominuje! Jen tak dál...(12.3.2003)

 • 3DD!3
  *****

  Skvěle obsazená romatická komedie, která má všechno co má správná romantická komedie mít. Netradiční zápletku, Mela Gibsona a skvělou chemii ústřední dvojce. Helen Huntová Gibsonovi víc než značně sekuduje. Skvěle se doplňují a dělají příběh uvěřitelným. Možným. No a o to snad jde ne? To je to hlavní.(30.1.2006)

 • Fr
  *****

  chlapovi, který vůbec neví, po čem ženy touží se říká frajer. nick vyrůstal jako maskot tanečnic v las vegas a pochopit jeho pokřivený pohled na svět by dokázal snad jen Freud. ale zase vleze nejrychleji ženským do ....ehm. jenomže v práci po něm chtějí: MYSLI JAKO BABA! snaží se a právě proto se mu stane nehoda, po které má šanci stát se nejšťastnějším mužem na světě. občas sice trochu přestřelí, ale je na správné cestě. celý film si s mými rty pohrával úsměv a já se poddal té příjemné atmosféře. film je o výkonu M.G. a posléze H.H. a oba hrají velice dobře. podporu mají v kvalitním scénaři, takže si v pohodě sedím a koukám a koukám a .....,,vy jste poslouchal !?".,,víc než si myslíte!"(31.1.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Mel sice nechává naplno pracovat své charisma i nesporný skvělý komediální talent, ale nikdo jiný mu po hříchu nestačí ani sekundovat. A to včetně scenáristů a paní režisérky.(17.7.2004)

 • - Když se Nick zeptá jeho asistentek, jestli neví něco o Erin, jedna z nich se o ní zmíní jako o Ms. Lonelyheart (slečně osamělé). Scénárista tím vzdává hold sebevražedné postavě ve filmu Rear Window od Alfreda Hitchcocka. (washek)

 • - Spoiler: Závěrečná scéna, ve které Nick navštíví Darcy v jejím bytě, je podobná scéně ve filmu As Good as It Gets. V obou filmech stojí Helen Hunt na schodech, její nápadník k ní přichází a říká: "Potřebuju s tebou mluvit". (washek)

 • - Zástupci firmy Nike ve filmu nejsou herci, ale skuteční zaměstnanci firmy z oddělení propagace. (washek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace