rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $374,111,707(6.12.2006)

Mel je k seržrání i v punčocháčích. :o) Povedená komedie, ale škoda, že Helen Hunt nedostala více prostoru.(16.6.2002)

Vtipná komedie, po které touží především ženy... a my muži se můžeme tiše a dobře bavit nad perfektním vystihnutím ženského způsobu uvažování. Tootsie Mela Gibsona. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=iUTtO1KNdAY(15.2.2009)

Moc dobrý nápad, dobré obsazení, tak kde se sakra stala chyba? 1.půle 100%, ale ten závěr mohl být jakýkoliv než tento a vždy by to bylo lepší. Škoda, moc velká škoda.(20.5.2002)

Ležérne navoňaný Mel Gibson, silné ženy (Tomeiová, Huntová), vtipné scény (horúci vosk patrí zrejme k najdrsnejším akčným scénam, v akých Gibson kedy hral) a výborný ústredný námet (čo sa stane, ak arogantne samčí sukničkár začne počuť, čo si myslia ženy?) zachraňujú slabší scenár, prehnanú minutáž a priemernú ženskú réžiu.(22.10.2005)