Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  ****

  Správný mix komedie a dospělé romance. Mel Gibson jako playboy působí naprosto dokonale! Vtipy jsou dobře umístěny, nijak se nesnaží o "zasmějte se za každou cenu", příběh je originální a Helen Hunt je tak smyslná herečka. První romantická komedie pro muže a nadprůměrně vydařená!(15.3.2008)

 • Tetsuo
  ***

  Ano, tomuto se říká fim "dominantní ideologie". Být žena, která ze sebe nechce dělat blbku a nestačí jí zasmát se chlapovi v punčocháčích, budu velmi naštvaný/á. Tento film ženy velmi rafinovaně degraduje, i když se přitom tváří hrozně emancipačně a chápavě. Především to není film o tom, co ženy chtějí, ani o tom, jaké ženy jsou. Je to příběh o privilegované vrstvě dobře zajištěných měšťáků, kteří nemají žádné skutečné existenciální, natožpak existenční problémy. Žena je jakoby jen jednoho druhu a stačí jí málo ke spokojenosti. Proto je celé poznání a poselství tak líbezně a nasládle lživé a sebevětší filmařská a herecká profesionalita to nevytrhne.(11.11.2004)

 • Djoker
  ****

  K naprosté spokojenosti mi chyběl opravdu kousíček. Z fleku mě totiž napadá tucet lepších představitelek pro hlavní ženskou roli. Nad myšlenkovými pochody žen jsem se ovšem bavil skvěle. Jenže to už je úděl všech filmů s Helen Hunt, nikdy pro mě nebudou dokonalé.(30.1.2011)

 • Boss321
  ****

  Výborný film s výbornými herci v čele s Melem Gibsonem a Helen Hunt, ale zapomenout by se nemělo ani na Alana Aldu. Hodně zajímavý nápad, který je perfektně zfilmován, akorát ke konci už trochu docházel dech....(15.12.2007)

 • movie
  ***

  Měl jsem pocit, že ke konci už to byl hroznej žánrovej mutant.No nevim.(10.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace