Příjemná komedie, která má sice dost hluchých míst, ale nikdy nesklouzává do trapnosti. Sinatrova hudba to ideálně dokresluje, Melu Gibsonovi komediální žánr sedí a skvělá herečka Helen Huntová nemá chybu. Na konci film trochu ztrácí dech, takže to vidím na slušné 3*.(27.2.2003)

Jedna z nejkrásnějších komedií, které jsem v životě viděl! Melovi a Helen to moc sluší!(3.4.2011)

Pokud chcete přijít na to, po čem ženy touží, na tenhle film kvůli tomu koukat nemusíte. To udělejte v případě, že si chcete večer osvěžit nenáročnou, občas i vtipnou romantickou komedií. A ani mi tentokrát nevadí asi nejdelší skrytá reklama, co jsem ve filmu zatím viděl. I když skrytá je v tomto případě hodně jemný výraz.(5.6.2005)

Rozhodne kvalitná romantická komédia s príjemnými hercami a veľmi dobrým nápadom. Svižná, hravá a veľmi vtipná prvé polovica filmu. V druhej polovici sa to už mierne celé vlečie, obsahuje aj menej vtipu a nápadov. Zbytočne dlhá stopáž, keby to bolo o polhodinku kratšie (čím by to hlavne pomohlo celkovému tempu), patrilo by to na samotný vrchol žánru.(2.10.2011)

Příběh muže, kterému padne do vany fén, on utrpí šok a získá schopnost slyšet to, po čem ženy touží. Výborný nápad se cení. Když si k tomu přidáme výborné humorné scénky (oblíkání punčocháčů), nějaké hlášky ("Je jí patnáct, rozumíš tomu, před pěti lety jí bylo deset!"), kvalitní herectví Mela Gibsona a Helen Huntové a nějakou tu romantiku, kvalitní odpočinková záležitost je na světě.(19.2.2006)

• - Nickovy asistentky se jmenují Eve a Margo podle dvou hlavních postav (Eve Harrington a Margo Channing) z filmu All About Eve. (washek)

• - Když se Nick zeptá jeho asistentek, jestli neví něco o Erin, jedna z nich se o ní zmíní jako o Ms. Lonelyheart (slečně osamělé). Scénárista tím vzdává hold sebevražedné postavě ve filmu Rear Window od Alfreda Hitchcocka. (washek)

• - Ve scéně kdy se Nick Marshall (Mel Gibson) skácí v koupělně k zemi, má na sobě černé punčocháče, ale když jej ráno probere uklízečka, tak má kolem pasu omotaný ručník, který v předchozí scéně strhl do napuštěné vany. (Tessy98)