Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

HyneX

Když jsem si film pustil, zhola nic jsem o něm nevěděl. Očekával jsem „doják“ pro holky. Ale Mel Gibson opět nezklamal a já se dobře bavil. Je tam pár dobrých vtipů, klasická romantická zápletka, docela zajímavý nápad, ale zase na druhou stranu nic nového pod sluncem. Přesto však si film poctivě zaslouží ****. ()

NGP

Hodně originální nápad udělat netradiční romantickou komedii, využít talentu Mela Gibsona, a skvělá věc je na světě. Jednou se mi podařilo uvíznout na chatě s jedním jediným filmem, a bylo to právě Po čem ženy touží. Tenkrát jsem to viděla několikrát, a nepřestávalo mě to bavit. Možná dokonalý není, ale mám pro tento film slabost. ()

agassi68

Romantická komédia, ktorú som si pozrel len kvôli Gibsonovi. A napriek mne nesympatickému žánru som nebol sklamaný. ()

Hapretor

Kterej chlap by nechtěl vědět, co si ženy myslí? Když nad tim tak přemejšlim, tak radši bych tuto schopnost neměl. Určité myšlenky by mě třeba mohly poznamenat na hodně dlouho. Film docela trefný a zábavný. Ale u mě stále spíš podprůměrný. ()

boul

Jedna moje z nej romantických komedií v podání Hunt-Gibson! Prostě mi to přirostlo k sdrci ten film, sry :-) ()

Iwiiik

Kdybych si před shlédnutím tohoto snímku přečetl detailní obsah, asi bych ono DVDčko se štítivým pokřivením mimického svalstva šel upustit do nejbližší popelnice, ale nezatížen svým názorem na romantické komedie, jsem směle zmáčkl "play" a koukal na svěží, výborně udělanou komedii, která pobaví, ale přitom nezanechá nepříjemnou pachuť obavy, že některé slaboduché pubertální nanynky, budou věřit na zázraky. Na druhou stranu je třeba říci, že bez Mela a Helen, by se jednalo o tucťárnu nejhrubšího zrna. Ano, po sérii těžkých dramat bylo tohle přesně to, co jsem potřeboval. Připadal jsem si jako když na koštu špičkových vín, zakousnete kousek výborného archivního sýra. ()

Evander

Tato komedie díky své originalitě spolehlivě pobaví i po letech. Rád se k ní ve „slabších chvilkách“ vracím. Mel Gibson a Helen Hunt jsou ve svých rolích skvělí. ()

Fujara777

ÁNO: Je tu aj dosť vtipných momentov, ktoré stoja na hraní a výrazoch, každopádne scenár ako taký nie je zlý. Námet je úplne top. No a Mel v pančuškách je vtipný už len pri pomyslení, nie to ešte keď ho vidíte. Niekto tu tomu vyčíta minutáž, ale ja k tomu napíšem len toľko: ani som si to neuvedomil. Nebolo kedy, veď sa to príjemne odvíja. NIE: Klasika, vďaka žánru viete už po predstavení všetkých postáv, kam to smeruje. Sú isté žánrové hranice a Po čom ženy túžia ich neprekročia. A taká faktická poznámka: v reklamke sa vám nemusí stať to, čo Nickovi a aj tak viete svoju reklamu zacieliť pomerne presne (napr. vďaka focus groups). ()

Wargoo

"Práve som sa mu pozrela na jeho penis, dúfam že si to nevšimol" ! :) Kopec srandy, sympatický Mel, prekvapivo krásna Helen a komédia, ktorá isto pobaví nielen ženské publikum ! 4****, 74,348% ()

Anduril

Film so zaujímavým námetom, príbehom a spracovaním. Jedna z tých lepších komédií tohoto žánru, s dobrým hereckým obsadením a výkonmi. Škoda tej rozvláčnosti, niektorých hlúpych a hluchých scén (kvôli nim odporúčam vek divákov na 18 +). ()

Luk Skywalker

Vcelku romantická sračka, ale líbil se mi námět a jeho zpracování, i když při čtení myšlenek bez nějakého filtru by z toho člověk za chvíli zblbnul. ()

Rathalos

Tak tuto komediu neskutocne milujem,skvely namet na film,vyborny vyber hercov,Mel Gibson i Helen Hunt su sympataci,k tomu trosku romantiky a fantasy a mame tu film,ktory velmi potesi...:-) ()

kkarx

Jedna z nejlepších romantických komedií vůbec se skvělým načasováním scén a  Mel Gibson je zkrátka velmi vtipnej a progrese jeho charakteru výborně napsaná (není to film primárně o ženách a jejich touhách, ale o jeho charakteru, kdy se stává skrz svoji schopnost den za dnem lepším člověkem). Nápad čtení myšlenek to využívá tak akorát. Nikdy se to nedostane do sprosté roviny, ale taky se to nedrží moc při zdi. V posledních 20 minutách nastane další zvrat a díky tomu se koná o to lepší slzy dojící rozuzlení všech možných do té doby budovaných vztahů. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)