Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Dejvi21

Výborné zpracování skvělého nápadu. Skutečně kvalitní komedie s až neuvěřitelně hrajícím Melem Gibsonem, kterému jeho postava vyloženě sedí. Dlouho to bylo na plné hodnocení, ale s přibývajícími minutami se všechno to dobré tak trochu rozmělňuje. Ve finále je to jako s dobrým jídlem, kterého jste dostali příliš mnoho - s trochou námahy do sebe dostanete poslední chutná sousta, ale o dezertu už nechcete ani slyšet. V ideálním případě by měl být člověk zanechán ve stavu, kdy chce ještě víc, nebo toho měl akorát. A "Po čem ženy touží" je o malinko větší porce. ()

Lukoye

Nápad úžasný, ale určitě by se takové téma dalo zpracovat mnohem nápaditěji. Mel Gibson hraje trochu přidušeně, ale to není moc divu, protože jeho role mu moc prostoru nedává. Nemůžu si pomoct, oni dva mi k sobě moc nejdou, a tak jsem měl celý film pocit kýčovitosti, divadelní holosti. V podstatě bych řekl, že je to film spíše pro ženy, viz Gibsonova taneční kreace v öbýváku ala Fred Asteair po větě "potřebuju Franka". Také není dobře zužitkována atmosféra města, ze které se ale film snaží těžit. Hunt je nepřesvědčivá jako vždy, tak... ()

Honny2

Musim říct, že jsem tento film viděl asi 10x a už jsem se ho přejedl, ale jeho kvalitu mu odepřít nemohu. Vynikající komedie a skvělý Mel Gibson, co víc si přát? ()

pend

Výborný film. Škoda, že Američané prostě musejí mít romanticky šťastné závěry. Bez něj by to bylo za 5*. ()

Skywalkers

Výborná romantická-komedie s Melem Gibsonem.. taky bych chtěl umět číst myšlenky ženám aspoň bych veděl po čem vlastně ženy touží.. .) ()

Mat21

V problémech, nemilosrdně válcována konkurencí se nachází marketingová agentura Sloame - Curtis, která zatímco kráčela v osvědčených šlépějích a veškerou svoji pozornost upínala na muže, koupěschopnost se mezitím přesunula na ženy středních letech. Její kreativní ředitel Nick Marschall je sice pověstný lamač ženských srdcí, ani zbla však nerozumí potřebám a pocitům žen. Proto je nutné radikální řešení, příchod nové velmi schopné kreatvivní ředitelky Darcy Maguire. Nick je zděšen, jeho suvenerita ve firmě je vážně ohrožena. Poté, co se rozhodne sám na sobě vyzkoušet pomůcky a oblečení žen, na které má vymyslet reklamní kampaň, končí zasažen elektrickým proudem v bezvědomí. Probouzí se s novou neobvyklou schopností, slyší všechny myšlenky žen. Nick jako by ožil. Najednou je velmi snadné vyjít si na rande se servírkou Lolou, nalézt cestu k porozumění a uznání své dcery Alex, změnit převážně nechvalné mínění svých kolegyň v práci, zachránit prací frustrovanou Erin a především nápady Darcy ukrást a vydávat za své. ● Americká idea ve vždy dobrý konec a nalezení správné cesty člověkem na scestí i po ztrátě nadpřirozených schopností na 101. způsob. Příjemně strávený večer s filmem Po čem ženy touží, který však vymizí z mysli stejně rychle, jako pára nad hrncem. Mel Gibson objevil nový filmový svět v romantických komediích, mnohem více mu však šlo k tělu drama. ║4.10.2009║ ()

Gastovski

Velmi příjemná komedie s velmi sympatickou dvojicí Gibson/Hunt a skvělým nápadem čtení ženských myšlenek. Ke konci trošku dochází tempo, ale celkově jsem byl navýsost spokojen. ()

IBBY

...zcela neobjektivní hodnocení ale PO TOMHLE já fakt netoužím...a navíc...napravený šovinista...?...to je větší sci-fi než čtení myšlenek... ()

KayTee

Nedávno jsem tento film viděla znovu a měním hodnocení ze 4 na 5 hvězdiček. Takhle dokonalá komedie si to prostě zaslouží :-) ()

Jeremiah

Nevím sice po čem ženy touží, ale vím po čem touží většina mužů - po ženách. Příjemný, i když ničím nepřekvapující film, který je vystavěn na hereckých výkonech Mela Gibsona a Helen Hunt. Jinak bohužel nevybočuje z průměru, takže i ode mě dostává průměrné 3. ()

jasanka

Moc hezky provedená romantická komedie, se sympaťákem Melem Gibsonem. Ani H. Hunt nebyla špatná, ale přijde mi, že všechny své role hraje tak nějak stejně. ()

Saur.us

Kdo by nechtěl vědět, po čem ženy touží. Po výborném rozjezdu film ke konci upadá k prachprosté romantické komedii a kazí mi konečný dojem. Slabá 4 ()

Bozvav

Zase jeden z těch filmů, co v době svého uvedení unikl mé pozornosti a byla to škoda. Jistě nejedná se o bůhví jaký skvost, ale příjemnou a vtipnou romantickou komedii, oddychovku, která rozhodně není upatlaná a zbytečně sentimentální. Nebo sentimentální je, ale ne přespříliš. Skvělé obsazení, dialogy co dávají smysl a mnoho komických situací, posunuly snímek o laťku výše v rámci žánru nad běžný průměr. Melovi to kupodivu slušelo. Za mne spokojených 80%. ()

Johnny

Najprv bol dobrý nápad, potom prišiel výborný scenár (príklad za všetky: -Yeah, I'm gay. -How much gay? -As gay as it gets.) no a nakoniec vznikla výborná komédia, so skvelým obsadením, počínajúc šarmatným Alanom "Hawkeye" Aldom, cez skvelú Helen Hunt, no a čerešničkou na torte je fantastický Mel Gibson... ()

Kochanski

Le bullshit! Trapné a předvídatelné scény, závěr jak z telenovely! No fuj! Smála jsem se asi tak 3x (když se objevila Helen Hunt). Potenciál nápadu zůstal zcela nevyužit! ()

Zalost

Skvělá romantická komedie, která je ze začátku spíše komedií než romancí a jde jí to skvěle. Některé scény a pointy jsou úžasné. Ke konci, kdy začíná převažovat romance, je to trochu slabší, ale stále v únosných mezích. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)