Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Razzor_82

"Frajer je vůdce smečky." Originální námět s tím, že slyšíte co si ženy myslí. Pojato odlehčenou formou. Čtení ženských myšlenek je zábava. Mel Gibson v této ztřeštěné roli dokonale sedí. Helen Hunt je sympaťanda. FAjn romantika, která ale trošku potlačí ve druhé části filmu humor. Jinak pohodová komedie při které jsem se s chutí zasmál. 7/10 ()

Gardenboy

Na začiatku perfektná komédia, no asi tak po cca 20 minútach som sa už ani raz nezasmial....takže nakoniec pre mňa osobne veľké sklamanie ()

Trixi

Když jsem o tomhle filmu slyšela poprvé, tak jsem ani neměla moc chuť ho vidět. Nakonec jsem, jako správný filmový fanda zasedla k telce a světe div se ....... moc dobře jsem se pobavila. Výborný scénář, citlivá režie a skvělá dvojka Gibson, Hunt to vše mě naprosto dostalo. A Gibson v punčocháčích........to si nenechte ujít :-). Vřele doporučuji***** ()

arkie

Jak je Mel Gibson vtipný, tak je Helen Hunt trapná. A čím víc se film blíží ke konci, tím víc je ta její dokonalost nesnesitelná. Každopádně za taneček na Sinatru *****... ()

šokin

Nápad není špatný, jenže Mel Gibson.... A taky scénář(přesněji dialogy) a režie mi přišly slabší. Některé věci mají prostě zůstat v kvalitním filmu nevyslovené. Tvůrci na divákovi nic nenechávají, všechno mu pěkně naservírují. To je ale problém většiny dnešních filmů... ()

BDMarty007

Na první pohled je to klasiká holywoodská volovina žánru "romantická komedie". Jenomže ten námět není úplně špatný a dává dostatek prostoru pro přirozený humor a vtipné situace. Myslím, že se z toho dalo vytěžit ještě více, ale není to špatné. Co však na filmu oceňuji je velmi kvalitní zpracování prostředí. Hlavní hrdina pracuje jako kreativní ředitel velké reklamní agentury. A američtí tvůrci se na rozdíl od českých, kteří se tohoto prostředí také několikrát dotkli, obtěžovali skutečně do hloubky nastudovat, jak agentura funguje, kdo je kdo a čím se vlastně zabývá. Ve filmu je prezentována strategie značky "Nike for women". Prezentace je skutečnou prezentací, skutečné strategie, která je mimochodem jednou z nejúspěšnějších marketingových strategií v historii. A to čím hlavní hrdina díky své dočasně nabyté anomální schopnosti prochází je přesně to, čemu se odborně říká "insight mining". Takže film doporučuji téměř jako "povinnou četbu" pro každého kdo se zabývá marketingem a marketingovou komunikací. Zpátky k filmu - jiné hlubší intelektuální kvality v něm asi možno hledat není, nevybočuje z klasického mainstreamu, ale zase nepřekračuje hranice vkusu. Takže příjemný, oddechový film. ()

waska

Skvělá komedie s vynikajícím nápadem. Musím uznat, že vědět co si ženy myslí, bych taky chtěl. Přineslo by to řadu výhod :-) Škoda trochu utahaného a nataženého závěru. ()

Bobšule

Místy až neuvěřitelně vtipné (ano, míním například testování dámské výbavičky - stačí mi někdy málo) a k mému úžasu se Mel Gibson obešel i bez svého zmučeného výrazu! Příjemná změna. Velkým plusem v mých očích je pak obsazení Helen Huntové. ()

zberatel

Nancy Meyers vie tocit vyborne komedie,no toto je jedna z tych slabsich,dalo sa z napadu vytazit viac,ale stale je to slusnych 70% ()

Kvasekus

Musim říct, že se mi Mel víc líbil na začátku, kdy to byl typickej sekáč. Ta proměna do milujícího otce a vztahuchtícího chlapa se mi tolik nezamlouvala. Ruku na srdce, kdo by se s takovejma schopnostma změnil v takovýho správňáka? Já určitě ne...no to ale na originalitě a vtipu filmu tolik neubírá. Krásná Helen a skvělej Alan Alda hlavního hrdinu výborně doplňujou. Jeden z mála dobrejch romantickejch filmů. ()

Candid

Na to, že Mela Gibsona fakt nemusím, tak tady v tom filmu mi ani trošku nevadil a to je co říct. Hlavní myšlenka příběhu se mi vážně líbí a dává prostor dobrému vtipu. Postelová scéna Gibsona s Marisou Tomei je opravdu opravdu k popukání. Možná by se z toho dalo vydojit i o trošku víc vtipných situací, ale i tak to stačí na příjemné pokoukání. ()

greigor

Skvělá komedie s Melem. A mám pocit, že bez něj by to nešlo. Nikdo jiný by to podle mě neutáhl. Ten jeho tanec na Sinatru na začátku je úžasnej :). 80% ()

m_a_c_a

Zdařilá komedie s originální zápletkou. Skvělá hudba, celá řada opravdu úsměvných situací a herecký výkon Gibsona se postaraly o příjemných 127min. 80% ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)