Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Domas88 odpad!

Tady se mi kvalitně zprotivěl Gibson.. A to si po Statečném srdci mohl dovolit co chtěl, ale tohle................. ()

Skytavka

Chvílemi jsem se bavila až nadprůměrně! :) Čáastečně to narušilo mou skepsi k romantickým filmům. Dobré čtyři hvězdy. ()

garry

Film o hnusných mužských šovinistických prasátkách. Nezapomenutelná scéna když Mel poprvé v životě na sobě provádí depilaci. "Proboha jak to někdo může na sobě provádět opakovaně?" ()

Marty_cz

Naprosto geniální komedie u které jsem se neustále smál. Z mého pohledu je těžké dát komedii 5 hvězdiček, ale dle mého názoru si tento film určitě to plné hodnocení zaslouží. ()

Eywa11

I've got you under my skin, I'd tried so not to give in,I said to myself this affair never will go so well, But why should I try to resist when, baby, I know so well,I've got you under my skin 💃🤷‍♀️❤️hmmm hmmm lalala.... prepáčte ale to je kúzlo Franka! A zároveň aj kúzlo celého filmu.... je to tak krásne "staroromanticné". (A to ja môžem😊)... ak sa to tak dá povedať.... každopádne mi chýbajú filmy, ktoré majú podobnú arómu, pričuchlú k starému Hollywoodu..... Mel bol výborný! I won't dance bolo výborné! 😊škoda, že ja nevyzerám tak úchvatne, keď si doma púšťam Franka a tancujem! 😅....milé, vtipné, trefné! A áno! Nevieme po čom túžime! A?!! Veď to je super a preto nás aj milujete! 😛Aj keď vás to na prvý pohľad vytáča.... ale to je to kúzlo objavovania... veď by to bola nuda keby máte doma akokoľvek nádhernú nudnú puťku, ktorá je tak ľahko čitateľná.... takže sa na nás posťažujte... a potom sa k nám vráťte.... objavovať tie šialenosti, ktoré nechápete ale zároveň majú svoje čaro, veď vzťahy majú byť rozmanité, hravé, šialené....pôvodne som dala 4, ale zvyšujem na 5 (proste Sinatra je božský a moj fjúčr hasbnd si bude musieť zvyknúť, že jeho wájf si občas vypeckuje jeho skladby a s pohárikom whisky sa bude vznášať priestorom💃.... bohužiaľ nie tak ladne ako Mel🤷‍♀️😅)....'Cause I've got you under my skin.... a už čus!...idem sa vznášať😊💃 ()

rionka

v originálním změní je to hrozně milá romantická veselohra z bohaté americké vrstvy s nádhernými domy, ideály končících devadesátek a sotva lehounce vykukujícím rokem dva tisíce ("lampa z amazonu" a "možná zkusíme něco dot com", nostalgické, ach!). přiznám se. dabing mi ten film zabil... stydím se. s pokáním se vracím zpět, přidávám hvězdičky a smekám, interiéry i hudba jsou láska a obě hlavní role mi sedly. ŇUŇU. ()

blazma

asi jedna z prvních romantických komedii které jsem v životě viděl, i díky tomu že se tam objevil ten Scifi prvek, kdy získal schopnost slyšet ženské myšlenky. Prostě mě to bavilo jako malého prcka co nerozuměl co to vlastně je sex a jak moc užitečné to je slyšen ženské myšlenky a stejně tak mě to baví i jako dospěláka, který sice ví co je to sex, ale i tak by jsem nevěděl jak správně využit schopnost slyšet ženské myšlenky :D ()

TesterX

Nevyužitý nápad. Možná se měl režie ujmout chlap. Nicméně je ve filmu několik nezapomenutelných scén, které jsou bohužel postupem času překrývány větší a větší nudou. Jsem však "podplacen" okouzlující Helen Hunt, takže nemohu hodnotit méně než průměrně. ()

retrix

Prima oddechový a zpracováním i tématem osobitý film. Začátek má šmrnc, prostředek filmu je sice trošinku táhlý, ale oba hlavní představitelé zvládli role na jedničku. Černé šatečky Melu Gibson a Helen Hunt opravdu sedí a oba jsou takříkajíc "šik". ()

marason

Tak tohle je jedna z mála romantických komedií, která mě opravdu nevadí,ba naopak. Myšlenka s hlavní zápletkou je přímo geniální, protože přiznejmě si otevřeně, mít stejnou schopnost jako Nick Marshall by chtěl asi každej chlap. Jenom škoda trošku předvídatelného konce,jinak by to bylo za *****. ()

LiliJoe

Vtipná, svižná komedie navíc obohacená výborným Melem Gibsonem a dobrou Helen Hunt. Zajímavá myšlenka a výborný začátek. Zkrátka 4* ()

`barocco

Pre mna stale nanovo pozeratelna romanticka komedia ktora sice v zavere trocha straca dych ale to co predvadza Mel Gibson je fantasticke. Melova snat najkomickejsia uloha v jeho kariere. ()

Chuanek

Kdo by nechtěl číst ženám myšlenky ? Supr komedie, při které se místy rozkrájíte na kousky, obzvlášť scény, když si Gibson zkouší silonky, lakovat si nehty a depilaci chloupků, co mě to jen připomíná =)) Má to svoje mouchy, ale je tam i romantika, tak si myslím milovníci krásných, i když v tomhle filmu s předvídatelným dějem si přijdou na své. Zezačátku to spíš působí trapně, ale pak se to zaručeně rozjede a bude vás to bavit, jen škoda toho zabitého konce, no nějak to skončit muselo, jen škoda že tak tradičně. Film který rozhodně neurazí, a zaručeně vám vrazí facku aby jste se mohli zasmát =)) ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)