Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Kenneth

Nechápu, jak ve stejném filmu může Gibson v jednom místě sestrojit ohňostroj pomocí fénu a vody a na jiném místě vážně řešit problémy své dospívající dcery. Takový film snad může vzniknout jen v USA. ()

Fanak

Nadprůměrná romantická komedie s podprůměrným koncem a vynikající ústřední dvojicí. Ve výsledku s odřenýma ušima 4*. ()

Toustovač

Velká, velká (VELKÁ) škoda. Kdyby si tvůrci odpustili ten naprosto příšerný konec, dal bych čtyři a ani bych se nerozmýšlel. Ke zbytku totiž výhrady téměř nemám. ()

Jaromír

Jeden z mých oblíbených romantických filmů. Perfektní neotřepý příběh, atmosféra a nádherná hudba :), no já se snad rozpláču :D. Doporučuji každému. ()

Cortesz

Tento film je důkazem, že americká komedie s romantickou dějovou linií, nemusí za každou cenu obsahovat záchodový humor, tunu sprostých slov, ale že bohatě stačí napsat dobrej scénář, s občas i chytrými a vtipnými dialogy, vybrat skvělou hudbu ze současné, ale i starší scény a do hlavní role obsadit skvělé herce. Mel Gibson se ukázal, že je formát herce, kterej zvládá jakýkoliv žánr a komedie mu jdou na jedničku, vždyť celý film je založen jen na něm. Zdatně mu sekunduje schopná a sympatická Helen Hunt, která je zároveň i krásná. Není to sice čistých 5 to mi zde něco chybělo, ale nedokáží napsat co, ale rozhodně pro mě příjemné překvapení s fantasy nádechem. ()

pride

Už len samotný námet sľubuje skvelú zábavu. Ak k tomu ešte pridám Gibsona v najlepších rokoch, originálny scenár, skvelé hlášky a dobré zvyšné herecké obsadenie o zábavu je postarané. ()

Born2BeAlone

Přijemná romantická komedie, originální pointa, přesvědčiví herci. Ideální kousek pro filmový večer s přítelkyní. V rámci žánru určitě jeden z těch lepších filmů. 80% ()

transbeskyd

Připomíná to tak trochu pohádku o Zlatovlásce, kde Jiřík po ochutnání kouzelného hada rozumí řeči zvířat a pak mu jde o kejhák. Tady získá hrdina Nick nadpřirozené schopnosti modernější metodou a rozumí pak sice ne zvířatům, ale ženám,což jak se ukáže není vždy výhra a nakonec dokonce, což je pro muže fakt netypické, jde s pravdou ven a vítězí láska.. Asi není potřeba vědět fakt všechno, co si druzí myslí, ale někdy by se víc porozumění navzájem určitě šiklo. ()

Zuzatornik

Neobvyklý a originální téma na americkou romantickou komedii. Jo zezačátku by to asi bavilo slyšet myšlenky protějšků, ale kolikrát je lepší nějaký věci nevědět :-). Gibsonovi i Helen to sedlo, takže spolu tvořily zajímavou dvojku, na kterou se dobře kouká. ()

Dinsberg

Vzít to z ryze vážného hlediska, pak film nevysvětluje po čem ženy touží, byť jeho autorkou je žena. Jen dokazuje, že nikdo nemůže vědět po čem ženy touží, tím méně ony samy. Toliko k filozofii. Nicméně film se nehraje na přílišnou intelektuální podívanou, ale je pouze svěží komedií, která tak trochu sráží význam žen ve společnosti a snaží se degradovat jejich emancipaci. Mel Gibson je sice sympaťák, ale roli vzal nejspíš jen proto, že si ještě nevyzkoušel roli transvestity. Někdo by mohl namítat, že založit celý film na možnosti muže slyšet ženské myšlenky, je trochu přitažené za vlasy, ale jak jinak onu myšlenku vyjádřit a dát možnost ji pochopit. A dlužno dodat, že Helen Hunt, i když není prototypem seriálové krásky, je neskutečně sexy. ()

GordonCZ

Mel Gibson v hlavní roli, aneb jednou jsi dole, jednou nahoře. A tím nemyslím ani tak tu postelovou scénu, jako spíš obecně srovnání rolí Mela Gibsona v jednotlivých filmech. A tento film jednoznačně patří mezi ty, kde byl určitě dole. ()

Tominni

Svěží americká komedie s okouzlujícím Melem Gibsonem, který má určitou dobu dar slyšet vše, co si ženy myslí. Je to ale opravdu dar? Vynikající scéna s horkým voskem k depilaci....... ()

Wooke

Túto atypickú komédiu môžem. Mel Gibson je síce dedko (aj keď v tomto filme ani nie), ale predsa taká postava sa tu hodila viac, ako niekto mladý. Bolo to prosté, nerealistické a hlavne to núti človeka opýtať sa sám seba" Po čom ženy túžia?" ()

bloody21

někdy jsem se smál, někdy mě to zas nebavilo a musel jsem posouvat kolečkem, taky nemám rád tu herečku, je škaredá :D jednou a dost... ()

helrohir

Nemám rád romantické komédie. Ak by som to mal bližšie špecifikovať, boli by v "TOP 3" filmových žánrov, ktorým sa snažím vyhýbať. Ale tento kúsok, ktorý sa tak trochu vymyká žánrovým mantinelom, ma celkom zaujal. Hlavnú zásluhu na tom má určite originálny námet, ktorý ponúka množstvo zábavných situácií, ale veľmi dobre to ťahá aj dvojica Gibson/Hunt. Nanešťastie nastolené tempo nevydrží celý film a pomerne často dej skĺzava do nezáživných okamihov. Ale ináč ide rozhodne o jednu z najlepších romantických komédií. 60%. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)