Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Sifaka

Je to dobrá romantická komedie, která čerpá z výborného nápadu a hodněkrát jsem se u toho nasmál, i když jsem to viděl po několikáté! ()

Richie666

Proč je to proboha tak dlouhý?! A proč mi to přijde celý tak hrozně naškrobený?! Nevím, každopádně pro mě je tento snímek jen bublinkovou limonádou o jednom jediném nápadu. ()

Handle

Skvělý námět! Taky bych chtěl vědět, co si kdo myslí, kdybych měl takovou šanci aspoň na hodinu, to by byla teprve legrace! ()

Lacike

Po rokoch mi to už nepripadalo ako taká pecka. Dokiaľ sa na scéne neobjaví Helen Hunt, tak to trvá strašne dlho a príliš vtipné to nie je. Gibson je proste za šovinistické prasa a samo o sebe to nestačí. Scény v ktorých sa chlap prezlieka do ženských šiat alebo si skúša šminky ma neberú. Potom Gibsona osvieti a začne chamtivo využívať svoj dar. Jednotlivé situácie ktoré zažíva mi tiež dvakrát nápadité nepripadali. Až keď prišla na scénu Helen, tak sa naplno rozbehla medzi nimi skvelá komediálna chémia plná vtipných scén. Prekvapivo ale Helen vo filme nemá veľký priestor, čo je škoda. A romantická línia medzi nimi vrátane ich dialógov pôsobí strašne rozpačito. Skoro jak keby nonstop improvizovali a čakali akým smerom sa ich rozhovor vyvinie. Fakt divný film. Takisto mi nesedelo, že ak sa má chlap stať voči ženám viac pozorným a chápavým, tak hneď z neho robia zženštilého chudáka. K tomu niektoré hviezdy ako Alan Alda tu boli úplne nevyužité. Takže dnes to je pre mňa už len mierne nadpriemerná komédia s množstvom hluchých miest, ktoré nie sú vtipné. 6/10. ()

Agatha

Velmi vhodně zvolený originální námět, který udělal své. Na dojmu přidali i filmoví rivalové Mel Gibson a Helen Hunt (mimochodem jí to v tomto filmu neobyčejně sluší), kteří se postupně sbližují. Nicméně z toho vznikla působivá romantická komedie na úrovni, plná vtipu, šarmu a doplněná o temperamentní hudbu. Divák se u toho prostě výborně pobaví - a o to přeci v komedii jde, ne? ()

moviesfan

Už podle názvu je ku prospěchu filmu, že se režie ujala žena. Dokázala tak natočit zábavný film s neméně zábavným tématem. ()

Marek1991

Poviem vám pravdu, herecky je to pre mňa rozpačité, lenže som sa zabavil. Tak ako píše užívateľka Marina111 človek väčšinou nemyslí v slovách. Preto je tento film trošku smiešny, ale mal nápad a hlavne to je vtipný nápad, z čoho potom vzniká takáto milá fantasy. Nuž chlapi, chceli by ste aspoň občas vedieť, čo si ženy myslia? Myslím, že to každého z nás niekedy napadlo, keď sme nevedeli ako si počať. Film má však fajn hudbu, myšlienky a poučenie. Také americké a sladké na sobotné popoludnie. ()

El Pistolero

7/10. Komedie plná estrogenu. Výborný, nápaditý romantický film, kterému dodávají šmrnc poměrně četné skladby božského Franka Sinatry. Co se obsazení týče, je to koncert hereckého umu šarmantního Mela Gibsona, jenž prokazuje, že je hollywoodskou hvězdou nejvyššího kalibru, a okouzlující Helen Hunt. Nancy Meyers natočila pohodový snímek, který se do jisté míry už stal žánrovou legendou. ()

corpsy

Komédia síce hviezdna a prestížna, ale nie tak vtipná a okázalá akou mohla byť. Mel Gibson sa snaží a je to sympoš, predsa však nestrhne natoľko aby sa divák dokonale bavil. ()

Astaroth12

Jedna parádna komédia,ktorá ma vždy pobaví.Mel Gibson to uhral bravúrne a s tiež vynikajúcou H.Hunt si náramne sadli a veľmi dobre sa dopĺňali.Musím vyzdvihnúť aj originálnu zápletku,ktorá bola vo filme vynikajúcim sposobom využitá.Vidieť M.Gibsona v pančucháčoch a ešte aj s nalakovanými nechtami,to sa nevidí každí deň.Len ten koniec už bol dosť otrepaný,ale aj tak veľká spokojnosť. ()

nervoznideda

i když Orlau32 miluji nesouhlasím Mel a Helen parádní sci fi ,kdo by to nechtěl, každý z nás si něco myslí ale říká úplný opak paní režisérka se mi trefila do noty no coment deda :-)tanec s věšákem neměl chybu:-) ()

Johanka

Skvělá komedie s Melem Gibsonem a Helen Hunt v hlavních rolích. Výborně jsem se bavila první polovinu filmu. Druhá polovina něco málo postrádala ale i přesto 5 hvězdiček. ()

selfesteem

V roce 2001 jsem na tomto filmu byla v kině, to už je let. Ovlivnil mě v jednom směru až příliš. Slyšela jsem v něm totiž poprvé písně Franka Sinatry. Nezapomenutelný tanec Mela Gibsona s kloboukem na jednu z písní "I Won't Dance" při kterém byl prototypem navýsost elegantního chlapa, mě natolik zasáhla, že později, když jsem byla na návštěvě u svého kamaráda a poslouchali jsme v té době můj velmi oblíbený metal, nemohl vůbec pochopit, proč tak toužím po tom, aby mi vypálil CD Franka Sinatry, které se mu ani nevím proč, válelo mezi jeho sbírkou podstatně odlišné hudby. Asi osud. Díval se na mě z despektem a s kyselým obličejem vyhověl mému požadavku. To CD je můj poklad, jedná se o živák a Frank v něm komunikuje s publikem, je neskutečně vtipný, při písních má záchvaty smíchu, je to paráda. A hlavně, jsou tam písně "I Won't Dance" a "I've Got You Under My Skin", které mi silně přirostly k srdci a od té doby se můj hudební vkus výrazně změnil, přešla jsem na něžnější, klidnější hudbu a zůstalo mi to dodnes. Film jsem viděla milionkrát, děsně mě baví, scéna "tance" v silonkách po perličkách do koupele mi působí záchvaty smíchu dodnes, jedna z opravdu velmi dobrých komedií. ()

zdepapepa

Až se člověk diví, že to Hollywoodu trvalo tak dlouho vymyslet takto jednoduchý, přesto neskutečně vděčný a nevyčerpatelný koncept. Režisérka skvěle vystihla situační humor, ještě lépe film obsadila. Zejména ústřední Mel Gibson a Helen Hunt v nejlepších letech doslova září. ()

Z0oMb3E

Melovi sa dá uveriť hocičo, je to asi tím, že sa do roly úplne vžije. Ak sa Mel vžije do úlohy strhne všetko a všetkých okolo seba a tak sa z dosť blbého scenára stane film na slušnej úrovni. Počas sledovania som sa dokonca aj zasníval, že by som chcel mať niečo podobné aj ja...už čakám len na elektrický šok :o). Helen Hunt výborne sekunduje a aj vďaka nej má film také vysoké referencie. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)