Syn pláže

• Česko Pobřežní lýtka (více)
USA, (2000–2002), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis (více)

Série(3) / Epizody(42)

Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka nabídne parodie Pobřežní lýtka.
Kdo to tu zmatkuje ve žlutých plavkách? Záchranářský tým SPF 30, který má sílu slunečního ochranného faktoru číslo 30!
Možná vám dnes připadá jako parodie už sama slavná předloha sitcomu - The Beach neboli Pobřežní hlídka, ale nenechte se mýlit, to je slabota! Nenávidíte Pobřežní hlídku? Milujete Pobřežní hlídku? Tak si nenechte ujít sitcom Son of the Beach neboli Pobřežní lýtka, protože to si teprve užijete.
Trávili jste dětství u Pobřežní hlídky a David Hasselhoff a Pamela Anderson ve vás rozechvívají něžné vzpomínky na sladké chvíle před telkou? Dobře, zamáčkněte nostalgickou slzičku a těšte se na slzy smíchu, byť poněkud svatokrádežného. Myslíte si, že nic legračnějšího než Davidovy zpomaleně rozpohybované mocné plece při běhu se sirupově sladkým hudebním doprovodem už ani nemůže být? Omyl, to jste ještě neviděli jeho karikaturu, tvarohovitého Notche Johnsona, jak se natřásá na pláži v tangách. Protože Notch je rozhodně cool! (oficiální text distributora)

Slartibarkfast

Totální hovadina, ale sem tam dobrý vtípek obměkčil mé srdce. Nejde v tom hledat něco vážného, neboť parodie na Pobřežní hlídku je to skutečně skvostná. 65% ()

korbitch22 odpad!

pokud se budu chtít pobavit nad nablblými dialogy a luxusními roštěnkami v bikinách,pustim si pobřežní hlídku,tohle nemá s humorem nic společného a je až zarážející,že jedním z tvůrcu je Howard Stern,což zjevně svědčí o jeho delší intoxikaci omamnými látkami,protože dřív to byl drak,teď je jen hloupoučké prasátko. ()

honajz

Tohle se vymyká jakékoliv možnosti komentáře. Některé parodické hlášky naprosto úžasné, jiné naprosto trapné, jedna plochá a několik silikonových bab, ale hlavně všem musí být vidět bradavky, a každá ženská se musí ukázat v plavkách. Některé erotické fantazie hraničí s mými teenagerovskými nočními sny, ale zase je to někdy přehnané, až je to trapné... ()

Caszidy

Ideově geniální parodie s naprosto úžasnou postavou Chipa Rommela, jež v podání Rolanda Kickingera vítězí německými hláškami a akcentem, s kterým by mohl s přehledem spoluúčinkovat v Alles Güte. Skvělý nápad však alespoň v mých očích sráží velké množství vtipů a scének hluboko za hranicí nechutnosti, jež už nepůsobí jako směšně parodující, nýbrž jako jednoduše trapné. ()

Ajinka126

Kdyby to nechtěl koukat můj přítel, tak bych se k tomu sama nikdy nedostala.. a o nic bych nepřišla :) Je to dost "jednoduchý" smysl pro humor. Ale musím říct, že párkrát jsem se na nějakej vtípek chytla i já :) ()

Kryton

Je to tak blbé až je to dobré. Nevím jak, ale těch 30 minut na to vždy zírám jak zfetovaný. Nakonci si vždy řeknu "WTF to byla pí*ovina" a stejně kouknu na další díl. ()

Praxis

Docela drsná parodie na megaúspěšný seriál Pobřežní hlídka. B.J. Nevím, jestli to je ale můj šálek kávy. ()

Vojcl

Pokus o parodii na seriál Pobřežní hlídka je ve finále prakticky stejně trapný jako originál. Několik málo povedených vtipů tenhle paskvil rozhodně nezachrání. ()

Easykk

Pobřežní blitka, které nutně musí předcházet pobřežní pitka a odhalená lýtka, jinak bude následovat bitka a nespraví to ani kytka. Halt taková malá agitka na peachovinu desetiletí. Mimochodem když to čtete v originále tak to také může znamenat: Son of the bitch - což je možná výstižnější název. ()

Tygrys

Tak tohle je vychytane. Timothy Stack jako Nač Džonsn rules a taky Roland Kickinger jako nabušený rakouský stupido plavčík je bez chyby. Pokud se to dá někde sehnat tak dejte vědět kde, předem dík :) ()

Fanucci

Hodně povedená parodie na Baywatch. Pořádně černý humor (např. nemocné děti na pláži hned v prvním díle:-) Dobrá postava je Chip Rommel, myslím že to tady ještě nikdo nezmínil, tak jí tímto způsobem vzdávám hold:-) ()

Hennes

Kdo zná Pobřežní hlídku, tak se určitě dobře pobaví. To je ale u parodií podmínkou, znát originál. Občas jsem se od srdce zasmál. Umělecky to není žádný velký trhák, ale o to určitě tvůrcům nešlo. ()