Série(3) / Epizody(25)

lukasch

Dlouho jsem seriál odkládal, protože mě odrazovala náboženská tématika, ale pak se ve mě něco zlomilo a uvědomil jsem si, že Britové a Irové se s ničím neserou :) Církev dostává pěkně na zadek a ve výsledku další britcom s absolutním hodnocením. ()

wosho

Viděl jsem jen jeden a to první díl, ale ten mě dostal. Byl velice vtipně napsán, se spoustou nápadu, neštítíc se ničeho (takové názory na církev z úst kněze-byť vypatlaného, bych nečekal). Musím jej vidět celý!!! A už jej mám a pomaličku jej skoukávám a žasnu kolik je v něm humoru za který by před nedávnou dobou jistě autory čekala hranice:-) ()

Reckon

Prakticky všichni kolem mě hledají nejlepší Linehanův seriál mezi Black Books a IT Crowd, tak pro mě je jeho prvotina nejlepší. Není tam žádně špatně napsaná a zahraná postava, všechny díly jsou stejně vtipné, těžko mezi nimi hledat nejlepší a nejvtipnější. Proto bude vždy Linehan patřit mezi velikány britského humoru. (11/10) ()

Hanys_

Po asi 12 dílech_Linehanův rukopis je tu hodně cítit a i Father Ted se může pyšnit několika brutálními dialogy, ale v porovnání s geniálními Black Books a IT Crowd mají tihle "pánbíčkáři" sem tam taky jenom průměrné epizody. Přesto i tak hodně slušný nářez. 8/10 ()

eagle-eye

Dlouho mě tento skvost míjel, nicméně jsem 100% spokojený a královsky jsem se bavil, stejně jako u Británie, Halo, halo apod. K tomu ještě pecka dabing od Perly Group. ()

Smejky87

Parádní seriál určitě, ale musím přiznat, že mi v některých dílech, a je jich bohužel více, chybí větší spád. To nic nemění na faktu, že některé dialogy prostě nemají chybu, stejně jako křeččí kolo. ()

MadChick

Velice milé překvapení. K tomuto seriálu jsem došel při pídění se po tvorbě Grahama Linehana. Po shlédnutí pro mne excelentních Black Books, velmi dobrých IT Crowd a několika dílů zajímavého seriálu Big Train jsem s odstupem času dostal chuť na další várku pravého britského humoru v netradičním Linehanově podání. Tento seriál má několik hlavních postav: otec Ted, který je mozkem celé skupiny a ač je v jádru dobrým křesťanem, často se dostává do situací, kdy musí ze své víry lehce ustoupit. Otec Dougel, který zde vystupuje jako lehce duševně zaostalí prosťáček, otec Jack což je polosenilní agresivní alkoholik se sklony k nudismu a nakonec hospodině paní Doylová, která má drobnou úchylku v podávání čaje a toustů v jakkoukoli denní dobu. Životní příběhy těchto postav se odehrávají na jedné malé faře, která se nachází na Craggy Islandu, což je shodou okolností ta největší "díra" na území Irska. Celkově seriál řadím na úroveň první řady seriálu IT Crowd...85% ()

DannyBoy80

Popravdě nesedlo mi to. Viděl jsem první dva díly a slabota. Oproti ostatním GB serálům jako Black Books, IT Crowed, Red Dwarf, The Office, Letajici Cirkus, Black Adder a další, je to velká slabota. Někomu sedne někomu ne. ()

Ixbalanke

Dokonalé! Všechny 3 série jsem sjela za jeden víkend a absolutně mě to uchvátilo svým "pure" anglickým černo-ironickým humorem, vtipnými hereckými výkony a tím, že se to nebojí píchnout do žhavého (náboženství...). A pokaždé mě dostal Father Jack, asi nejnechutněji (v pozitivním smyslu:)) provedená seriálová role, ale absolutně nemá chybu. Pozn.: Father Dougal = Moss z IT Crowd (ale je zajímavé vidět v podobné roli dva odlišné herce). ()

fastum

Hodně ujeté, hodně černé, hodně vtipné.. Tak velkou prdel z církve si dovolil už jenom Monty python. První série se teprve rozjíždí, ale co přijde potom, to se jednoznačně vyšplhá na pět. ()

Yoss

Cup of tea, father? To je hláška pani Doylovej, ktorá mi ostane v pamäti asi na furt :-). Priíjemný, inteligentný seriál, ktorý síce pobaví, ale má mnoho hluchých miest, jednu časť výnimočne dobrú, inú zase tuctovú. Ale ono sa asi nedajú ťahať vtipné scenáre z rukáva na počkanie a celkový dojem je fajn. To je teda všetko a idem si spraviť čaj, nejak som pri písaní tohto komentáru dostal naň neodolateľnú chuť :-) ()

chuckboris

Tak už mám konečně za sebou poslední díl. Nebo bohužel? Jedná se o další skvělý Britský sitcom a je velká škoda že seriál už dál nepokračoval. Teď nezbývá nic než se dívat znova a znova. (a kdo neviděl, neděste se toho, že to bude moc nábožné, opravdu není). DRINK! FECK! ASS! DRINK! FECK! ASS! DRINK...... ()

laepus

Viděl jsem první díl a jsem nadšen. Něco tak bizarního, šíleného a hlavně vtipného se prostě jen tak nevidí. Mám rád britské seriály (Ajťáci, Haló haló, Jistě pane ministře, Červený trpaslík, Black Books...) a tenhle je prvotřídní. Nemůžu se dočkat na další díly. ()

Maslord

Tak za tento seriál musím poďakovať môjmu kamarátovi Bošovi, inak by som o ňom dlhšie nevedel. Najpr boli titulky iba na prvé dve séria a až potom na ďalšie. Celkovo sa to dá opísať ako dosť bezúčelová uchyláčina, čiže totálna pecka podľa môjho gusta. ()

tom.cube

Některé díly opravdu luxusní, ovšem celkově podle mého pouze lehce nadprůměrný britcom, občas příliš nechutný (otec Jack) a občas příliš pitomý. Z postav stojí za zmínku pouze Dougal a jeho smrtící hlody, ostatní jsou tam tak nějak do počtu. Na pozdější Linehanova dílka to zdaleka nemá, bohužel jsem se příliš často nudil... ()