Série(3) / Epizody(25)

Blalle

Nejlepším počinem Grahama Linehana byl sice IT Crowd (první dvě série), ale tady zase hraje roli to církevní prostředí. Trochu se bojím, že coby duchovní jednoho dne skončím jako father Jack. ()

Zebrowski

Jeden kněz debil, druhej ochlasta a děvkař, další vyčůránek, to samo o sobě už by byl solidní základ pro kvalitní sitcom. To, že zbytek obyvatelstva Craggy Island sou dokonce ještě strašnější individua, už ale zajišťuje tu nejbrutálnější a nejosobitější zásobu legrace, co se dá vůbec vyplodit. Škoda, že tenhle seriál nezná povícero lidí :-/ ()

mišulka66

Za mě 5* a právem! Souhlasím s hodnoceními např. Ruut, burina. Naprosto nezapomenutelné hlášky otce Jacka, kterým se člověk bude smát snad při každém opakovaném zhlédnutí některé z epizod seriálu. A pro zajímavost Jackova populární hláška "feck" původně pochází z irské angličtiny. Je hovorově zaměnitelná se slovem "fuck", ale nemá zde žádný sexuální podtext. ()

anyonecek

Vzhledově seriál vypadá o hodně starší než kdy je natočen. Mně se tento místy černý humor líbil. Jednotlivé díly byly parádní. Jednou bych chtěl mít tričko I shot JR :D. ()

soviczka

Chvilku jsem si na ty tři zoufalce musela zvykat, ale pak přišla ta pravá britská zábava. Tvůrcům seriálu evidentně nebylo nic svaté. Katoličtí kněží jsou podle nich banda alkoholiků, kuřáků, nadrženců a totálně vyšinutých jedinců. Proč jen mám pocit, že to není zase tak daleko od pravdy...? ;) Btw po shlédnutí dílu "And God created Woman" zvedám hodnocení na 5* a ještě teď se válím smíchy. ()

Nathaniell

Takhle točí situační komedie Irsko: Humor až na půdu, žádné hluché díly, má to náboj, má to hloubku, má to... Má to všechno. Můžu se na to dívat pořád dokola, protože se to neomrzí. 25 epizod je možná málo, jenže plnohodnotného pokračování se nikdy nedočkáme. Jeden z hlavních protagonistů - Dermot Morgan - nás opustil jen nedlouho po dotočení třetí série. Náhle, nečekaně... Ale jeho odkaz nezemře nikdy, víte? Tenhle seriál - pro jedny moc pro křesťanský a pro druhé moc proti křesťanský - tu pro nás bude navždy. Vždy nás pobaví, dojme, ale hlavně rozesměje. 5* ()

melisos

U nás bohužel neznámý , ideou hodně odvážný a originalitou nabouchaný seriál , který patří mezi první počin geniálního Grahama Linehama . Celé se to motá kolem 3 knězů a jejich posluhovačky , který ukazuje dost bizarní pohled na církev a její hodnostáře . Toto dílko se mnohým tamním lidem nelíbilo ve své útočnosti právě na duchovní patriarcháty , ikdyž si myslím , že to nebyl Linehamův cíl . Jeho cíl i tohoto seriálu je pouze mistrovsky bavit a to se mu hodně daří . Nejlepší díl je asi , jak si vyjedou na výlet k moři . ()

schwejk

Raději nehodnotím - nemůžu se rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdičkami. Místy je to nářez, místy nic moc. Musím si to nechat projít hlavou... ()

Infalín

Málem jsem smíchy spadl ze židle. Tohle není snadné jenom napsat, to se taky musí umět natočit. Kdyby církev měla tu moc, Graham Linehan se už dávno smaží v pekle. ()

Daeriel

Naprosto brilantní britcom, který podle mě s přehledem natře své "kolegy" už jen díky hlavním postavám.....Avšak co tenhle seriál tolik odlišuje od ostatních britcomů, jsou hlášky, které zde právě díky prostředí dostávají na ÚPLNĚ novou úroveň..... "I don't believe in organized religion..." ()

WDMD

Poměrně dlouho mi trvalo, než jsme si s Father Tedem porozuměli. Postupně jsem došel k tomu, že to vlastně není tak pitomé a že si to zaslouží tři hvězdičky. Teď sleduji FT znovu a musím zvýšit na čtyři. Třetí serie mi připadá výrazně lepší, než dvě předchozí. ()

Bobestom

Taková trochu netradiční fara. Ted je farář, kterej prošustroval církevní peníze v Las Vegas, Dough je debílek a otec Jack je zlej ožrala (neskutečně vtipná postava :) ) a nesmím zapomenout na vtírající se služku, jenž každému cpe čaj a sendviče. Tomuto dílu jsem se vyhýbal z důvodu, že je starší data, avšak jsem po čase neodolal a nelituji - toto je přesně ten druh humoru, co miluju. DRINK - GIRLS - F*CK OFF :-D ... ! ()

peeko

Mňam! Tuto bylo velice dobré. Chtěl bych mít takovou farnost v naší čtvrti. Doporučuji velice, ikdyž Vás bude bolet bránice. Howg ()

marrrrian

Lepšie raz vidieť, než 1000x počuť a preto, kto to nevidel, mal by to čo najskôr napraviť. Každý, kto je otvorený srande, to jednoducho musí milovať. ()

Pawouk123

Neb nejsem věřící, 5* je povinností! Když o tom tak přemýšlím, snad nejlepší komediální seriál, který jsem kdy viděl, ovšem masy zřejmě neosloví. Každopádně u mě má čestné místo mezi večerníčky pro každou náladu. Oblíbené díly: s02e06 The Plague, s03e03 Speed 3. Ted: Počkat! Mám to! Dobrodružství poseidonu! (o 2 hodiny později) Ted: Tak to nám moc nepomohlo. Otec Beeching (zklamaně): Ani neřekl žádnou mši. ()