Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

spitr

Výborné herecké výkony obou hlavních představitelů, originální zápletka a nádherné prostředí. Jeden z mála romanťáků, u kterého se vždy pobavím a vždy se k němu rád vrátím. Jsou zde skvělé scénky: Drew honící Schneidera s baseballovou pálkou, setkání s desetivteřiňákem, bratr Lucy přeplněnej steroidama a s ranní polucí, posilující nad polévkou… Opravdu jsem se vždy velmi dobře bavil. ()

dr.fish

V jádru se jedná o naprosto blbou romantickou komedii natočenou na motivy filmu Na hromnice o den více. Sbalit holku, která si pamatuje jen jeden den a ráno už nic neví, není jednoduchý a i proslulý plážový balič bab s tím má problém. A to až tak veliký, že se do dotyčné zamiluje. Ono to balení holek na pláži byl už stereotyp a tohle je přece jen něco jiného. Každý den se musí začít znova od píky- upoutat pozornost, seznámit se, dotáhnout to do večera co nejdál a - ráno zase od začátku. Postupně zvědavost přerůstá v cosi hlubšího, no co k tomu víc dodat. Spousta běžných klišé a amerických zhovadilostí, ale jedno se tomu upřít nedá- nápad a vtipné dialogy. Ačkoli se tedy jedná o typicky slaboduchou romantiku, Sandler a Schneider tomu dávají ještě další rozměr, a ten mě jako dost bavil. Takže 75% ()

URBAN

50x a stále se mi to líbí . Adam Sandler je tam ve své nejlepší etapě filmové kariéry a je radost se dívat na film ve kterém exceluje sice tu není zas tak vtipný , ale do tohoto filmu se hodil ikdyž by jeden řekl že to není role pro něj . A že se mu tahle role hodila . Příběh jednoduchý , milý a to mi v tomto případě stačí . ( 9.10.13/MAC ) (20.8.19/HBO GO) ()

vesper001

Víte, proč 4****, přestože Adama Sandlera upřímně nesnáším a Drew Barrymore považuji jen v mimořádně dobré náladě za průměrnou herečku? Protože ten chlap, Henry, se na tu holku s dírou v paměti, Lucy, nevykašlal a nevzdal vztah s ní, i když věděl, že je to všechno úplně nanic. Že ani její táta a brácha se na ni nevykašlali a nešoupli ji do cvokárny, jak by to udělala v zas*aně dobré víře spousta milujících rodin. Že ti lidi z bistra měli Lucy natolik rádi, že místo, aby ji politovali a pak si o ní příjemně podrbali, chránili ji společnými silami před pravdou a realitou. Lucy její úděl nezávidím i závidím. ()

Deyw

nejlepsi sandleruv film..cubka porad zapomina a proziva jeden samej den..sandler se snazi ji zbalit a zmenit..tohle muzu a kdyz na to narazim v tv tak si to dam vzdycky s radosti. ()

Decker

Namet ne nepodobny Na hromnice o den vice, ale mnohem vice plytky a nenapadity, umely a predem vykalkulovany. Zkratka bez jiskry, pouze s nekolika svetlymi skeci, ktere vsak za chvili vysumi v prazdnu. Pohodova karibska atmosfera, rozevlaty Sandler a vysmata Drew Barrymore? Jiste, ale proc to pusobi tak nucene? Je to tim ze natocit dobrou romantickou komedii dneska svede uz jen malokdo. Svetle vyjimky existuji. Napriklad v podobe Ztraceno v prekladu ci Lepsi uz to nebude, ale takovych filmu se postesti opravdu jen malo. Zbytek nam holt musi vyplnit tahle vata. ()

Triple H

Jedna z naj sandleroviek a perfektne stráviteľná romantická komédia. Navyše sa mi páči aj exotické prostredie kde sa film odohráva. Drew Barrymore tu je zlatá a vtipy podarené. Hotovo. ()

drexik

A tak směju a směju a směju, ono jinak ani tu téhle komedie nejde. Wouldn't it be nice if we were older ...... ()

Jaňo

Naozaj skvelá zábava, občas smutné, občas nudné, ale aj tak skvelé! V rámci žánru, 50 First Dates zaradzujem medzi tie lepšie snímky. Skutočne výborní Adam a Drew aj ten mrož, ktorý vás zabaví tiež (okrem iného aj mnohí ďalší). Viem, že to nie je príliš reálne ale aj tak - zábava slušná, romantika tiež - mám to takto rád, takže výborná štvorka s otrepaným Určite sa to oplatí vidieť! ()

miguel_111

Spolupráca Peter Segal a Adam Sandler nikdy nesklame a pobaví. Sympatický pár Sandler a Barrymore. --- Žraloci jsou mírumilovný! Aha, a od čeho máš tuhle jizvu? Ehm... Kousnul mě žralok. --- Pre mňa 80% ()

chelseaman22 odpad!

Tohle není film pro mě. Nezajímavý scénář, nudné scény, prostě tohle není šálek kávy. Nevím, k čemu je dobré dívat se na podobné filmy - ty běží každý pátek a sobutu večer na Nově. ()

Doudis19

Do značné míry klasicky švihlá Sandlerovka. S tím rozdílem, že zde se díky postižení hlavní hrdinky dočkáme vedle opravdu slušné porce humoru i nefalšovaně dojemných situací. Ohromně sympatický konec pak v sobě kombinuje jak pocity smutku tak i radosti a překrásně dotváří hluboký dojem z této povedené a originální komedie. ()

Tyny

Přestože Sandlera mám ráda jen v rolích, které mu opravdu sednou, tak tahle mu sedla. I když je to všechno takový nijaký, děj je originální a fajn. Dívka, která si nic nepamatuje a každý den dělá to samé. Proč ne, v pohodě romantická komedie, která rozhodně neurazí. ()

Charlizee

V rámci žánru jde o moc moc povedený snímek. Bavilo mě to, smála jsem se (po dlouhé době nebyl ten smích ironický), prostě pohodička... Adam Sandler je zabiják špatné nálady :) ()

Sfinkter

Sandler je sympaťák a Barrymore skvěle zahrála, na tom může tento snímek stavět. Zvracející mrož, asistentka nejasného pohlaví a ujetý batříček vám zážitek buďto umocní nebo znechutí. Mně ho zpříjemnil každý, kdo se objevil na obrazovce :) ()

ivan_drago

Taková milá komedie s celkem originálním námětem z kterého se dalo vytěžit i víc gagů a vtípků. Když už je ale film moc milej, tak je to na škodu... ()

DJ Rocco iNc

Už keď vo filme hraje známy herec Adam Sandler,tak je jasné, že film bude riadna pecka.A tento film to len potvrdil.Nie je to napínavý príbeh ako film TRESTNÁ LAVICA ale to skôr romatická komédia s napínavými prvkami. Hviezdne obsadenie s hviezdnymi výkonmi. V tomto filme naozaj obdivujem to, čoho je človek schopný urobiť pre lásku. 50 krát sa stretnúť s jedným dievčaťom, s vedomím,že si ma nebude pamätať.A aj napriek tomu to Adam Sandler skúša donekonečna až sa mu to nakoniec podarí a ona si spomenie.Je to naozaj skvelý film a samozrejme čo by to bol za film ak by po boku super herca nehral iný super herec...Náš známy Deuce Bigalow alias Rob Schneider.Hoci nehrá hlavnú úlohu ale vedľajšiu, tak aj napriek tomu sa vám napína bránica. Ak si pozriete tento film, tak zistíte prečo. Mne sa tento film veľmi páči a pozriem si ho rád aj 50 krát. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne