Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  Digitálna kamera nie je až tak hnusne digitálna ako napríklad v českých Smradoch, no jej prítomnosť mi i tak príde diskutabilná. Autenticita sa dá dosiahnuť aj inak - a toto proste na multiplexovom plátne nevyzerá dobre. Ale ináč je Mann stále rovnaký macher, na ktorého je spoľah. Ovláda hercov, napätie, dynamiku, atmosféru, vyhrotenie myšlienky, skrátka všetko. Foxx má niečo do seba a Cruise nesklamal, i keď je predsa len trochu ťažšie si naňho v tejto polohe zvyknúť.(20.10.2004)

 • arachneuss
  *****

  Prošedivělý Cruise, suveréně zabíjející všechny kdo mu stojí v cestě bez sebemenšího náznaku lítosti, k tomu Jamie Foxx jako taxikář snažící se za každou cenu jeho úkol překazit. To vše v excelentním balení pod taktovkou skvělého Michaela Manna, kterému ten digitál žeru ve velkém. Co víc si může člověk přát.(22.2.2008)

 • Boss321
  ****

  Michael Mann zkrátka od Posledního Mohykána neumí natočit špatný film. Tom Cruise nezahrál vůbec špatně, ale ještě lépe si vedl Jamie Foxx, ze kterého se stává velmi charakterní herec. Tento film je jasným důkazem, že lze i v dnešní době natočit kvalitní thriller i bez spousty výbuchů a efektů.......(12.9.2007)

 • Morien
  ***

  (1001) "Já se tím živím." Bez chuti. Bez zápachu. O čem to bylo? Pamatuji si kamennou tvář Toma Cruise. Pamatuji si také, že ji mívá i ve filmech, kde nehraje kamenné lidi. Proti své vůli vzdělán. Kdo - divák, drožkař. Noční město? Noční můra.(1.9.2010)

 • bestlama
  ****

  Snaha obyčejného člověka promluvit do duše zabijákovi ... Co se takhle stát nájemným zabijákem? :) Anebo raději ne ... je to na škodu ..(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace