Bratr a sestra svedou boj o lásku dívky jejich snů. Mají společné myšlenky, tančí jako Ginger a Fred, všichni si myslí, že jsou dokonalý pár. Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) společně bydlí a jeden by pro druhého udělal cokoli. Nikdo by neřekl, že jsou sourozenci. Co se teprve stane, když oba zjistí, že milují stejnou dívku Charlie (Bridget Moynahan). Něžná romantická komedie o tom, jak se mladá dívka snaží najít sebe sama, vytváří úplně nový pohled na lásku... a osud. (oficiální text distributora)

Lilien

tvorcovia sa zrejme inšpirovali britskou komédiou Imagine Me & You. Ktorá mala podobnú tematiku a navyše nebola taká nudná a bez humoru ako táto záležitosť s Gray. ()

RobbieM@N

Zpočátku to vypadalo na hodně špatnou režii, celkově tomu scházela jakákoli kostra, ale hlavně poslední třetina to vynahrazuje, na druhou stranu v první části byla hodně vidět Bridget ve spodním prádle....na to 5* stupnice nestačí rozhodně. Příjemné obsazení, divák dostane šablonovitou, povrchní podívanou, přesně jak se mu to líbí. ()

jafuska

tento film mě dost zklamal,sice je totéma opět s prostředí lesbiček, ale tentokrát je jen jedna,která si uvědomí až v dospělosti,že sejí líbí holky a právě se zamiluje do přítelkyně svého bratra, nakonec vše dobře dopadne jak jinak, uvědomí si vše a hledá si svoje místo na světě i potenciální přítelkyni.hurá ()

MaxForValue

Netreba mať ani dobrý scenár, stačí mať rozkošný kukuč Heather Graham a nechať sa ním unášať počas celého filmu. Heather to jednoducho tiahne a zatieňuje i veľmi nevýrazného Toma Cavanagha. Ale celkovo sa mi tento trpko-sladký námet o hľadaní samého seba pozdával. Snímok rovnako nevinný ako výraz hlavnej predstaviteľky. ()

Pitryx odpad!

Film, který začíná tancováním bude tedy velká konina, říkal jsem si, když jsem to spustil. Měl jsem recht. Ty stupidní kecy (dívat se nebylo potřebí), jsem vydržel poslouchat dvacet minut. Tohle je opravdu velká blbina. 20130813nest. ()

Via

Chvíli jsem přemýšlela nad čtyřmi hvězdičkami, ale celkově asi fakt tři... Příjemná komedie na oddech, nehledejte nic moc hlubšího, ale zas tak úplně povrchní to není, a bezduché už vůbec ne. ()

yelcin

Na Heather Graham sa dobre pozerá aj keď hrá lesbu. Myslel som si a aj som jej to prial aby ju s toho vyliečil Alan Cumming. / ja viem že to nie je choroba ./ Netvrdím , že si tento film pozriem 3 krát do roka , určite stačí si ho pozrieť raz za život , ale pozerateľné to je. ()

mandella

Jednohubka, která prošumí a uplyne. Taková hodně americká. Krásní lidé v krásných bytech a krásné přírodě řeší své starosti, které vůbec nešustí papírem. Na ústřední trojku se mi ale dobře dívalo, vybírala bych si těžko :-) (B. Moynahan má teda figuru!)... Předvídatelný konec, ale H. Graham ten film kupodivu utáhla, což jsem od ní nečekala. Nepobavila M. Shannon, jejíž herectví dvakrát nemusím. ()

kolodej1

pro mě velmi průměrný film, který sice byl lehce netradiční tím použitým trojúhelníkem, ale jinak mi to přišlo celkem hollywoodsky standardní. Dalo se na to v pohodě koukat, ale k komedie opravdu pro zasmání to moc není, spíš k takovému pousmání ()

frannyberry

Začíná to jako pěkná svižná klasická romantická komedie v tom nejlepším slova smyslu. Dva pohlední a sympatičtí lidé, kteří nakonec nejsou párem, ale sourozenci, líbivé exteriéry, interiéry. Jejich parta přátel působí mile a správně sehraně. Navíc Heather Grahamové je snad ta role napsaná na tělo, stačí pár minut a její příjemně nepřehnané herectví si vás získá. A to ji vlastně nepovažuju za moc dobrou herečku a nikdy mi moc nepřirostla k srdci, zde je však velmi sympatickou hrdinkou. Tolik pozitiva. Bohužel pak přichází horší, po zhruba dvou náznacích a s absencí jakéhokoli vývoje se Gray a Sam rozhodnou učinit zadost singláctví a najít si partnera pro život. Nekonají se žádné (byť alespoň ilustrativní, aspoň pro formu, proboha!) nezdařené pokusy, dvojice prostě na prvním navštíveném místě spatří hezkou dívku (takže pro Sama), která je naštěstí volná, ve městě nová a má úplně stejné zájmy. V tuhle chvíli jsem už trochu zdvihla obočí. !Spoiler! Pak stačí jedna noc, aby se do sebe brácha s onou dívkou zakoukali. To je ještě pochopitelné, při smyslných rytmech španělské hudby jim celkem funguje i chemie, ale když následující den přiběhne brácha s nápadem o svatbě?!? V tom okamžiku pro mě film ztratil věrohodnost úplně a tím i atraktivitu. Těm lidem není ani 20 ani 25 (ani jim podle všeho být nemá), aby tato pobláznění mysli byla ospravedlnitelná. Vydržela jsem ještě chvíli a pak to vzdala. Stačilo trochu ubrat plyn, scénář napsat o něco víc ze života a šlo by určitě o dobrý film, vždyť ta výchozí zápletka je přitažlivá. ()

-marti-

Romantická komedie se vším všudy - s nenaplněnou láskou, sladkobolnými momenty, spoustou klišé a nezbytným happyendem, ale to všechno zabalené do příjemné, milé a kultivované podoby, a především s originálním, netuctovým tématem. Obsazení mi úplně vyhovovalo, stejně jako zpracování. Vztah sourozenců se mi ne vždycky zdál úplně logický, ale jsem ochotná přimhouřit oko, protože hledání identity hlavní hrdinky vyznělo naopak velmi opravdově. Ráda shlédnu znovu. ()

DserCom

Upřímně, film splnil všechny mé předpoklady sledu událostí, nijak významně nešokuje, není tam žádný výrazný plot twist. Závěr je tak mile trapný, ale vlastně to fungovalo fajn - jedna ze závěrečných scén, kdy se Gray usmířila s bratrem a akceptovala sama sebe byla pěkně napsaná. ()

Oxytocin odpad!

Film se zvrhnul ve vlastní poznání lesbické orientace a boje se ,,zakázanou” a již zadanou ženou vlastního bratra. Co to bude příště páni producenti z Hollywoodu??? Fyzická touha mezi sourozenci nebo s vlastním otcem? Dávám bolševikovi rok, maximálně dva. :) ()