Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

otík

Co se stane, když žena natočí film pro ženy s Willem Farrellem? Vznikne z toho něco, co se moc nelíbí ani mužům, ani ženám. Tato romantická komedie je toho jasným důkazem. Pro Farrellovy fanoušky je to velká slaďárna, pro ostatní je zase nepředstavitelné, že jejich romantický hrdina je tak hrozný trouba. Příběh je velmi prostý a tradiční. Vyhaslá filmová hvězda chce účinkovat v remake úspěšného seriálu o vztahu muže a čarodějky, angažuje skutečnou čarodějku, ona se do něj zamiluje, udělá pár kouzel, on se následně zamiluje do ní, přijde nějaká ta krizovka a končí to .... vždyť to znáte =). Farrell malinko slevil ze svých tradičních projevů, Kidman je sladká až běda, žádná z vedlejších postav nezaujme, nic dalšího také nezaujme, takže tři hvězdy dávám jen proto, že jsem starý dobrý romantik. ()

Radiq

Komedie, která nebyla vtipná. Pravda, zasmál jsem se párkrát Ferrellovi, třeba jak čuchal kabelku, ale když říkám párkrát, tak fakt myslím dvakrát. Will Ferrell nikdy nebyl tak špatnej, jak v tomhle filmu. Ale může za to taky ten scénář. Kidman je sice hezká a vrtět nosem umí hezky, ale charisma si tentokrát asi nechala odčarovat... ()

vesper001

Nicole mě opět deprimuje svým dokonalým vzhledem, kouzelnické třeskoprdky jsou docela vydařené, ale děj zapomenete jako mávnutím proutku. ()

hans500

Docela překvapení, vůbec to nebyla špatná komedie. Zábavná, svižná, dobře obsazená, to si zaslouží 3,5*. ()

Doudis19

Vyloženě katastrofa to není. Přežít se to celkem i dá, nutno říct, že hlavně zásluhou Willa Ferrella, který podobné typy sebestředných hlupců ovládá jako málo kdo. Ovšem ani on nezabrání prostičkému příběhu a ještě nudnějšímu scénáři zakopat hluboko pod zem potenciál, jinak poměrně originální a slušně obsazené komedie (zasmál jsem se všehovšudy 3x, takže slovo komedie je třeba brát s rezervou). ()

Mrkvič

Děsně tuctová romantická komedie, která má zajímavý nápad, jak si pohrát se starým seriálem, ale jinak je to o ničem. Do lehkého nadprůměru ji posouvá Will Ferrell. Hlavně v pasáži, kdy je očarováný a po jeho způsobu správně ujetý. No a tím absolutně nejlepším je fantastická Nicole Kidmanová, která je nádherná, roztomilá, vtipná a prostě kouzelná, jak ji předepisuje scénář. ()

SG_ever

U filmu jsem se dobře bavil, nenastala žádná hluchá část a to je přece u tohoto typu filmu nejdůležitější. A z toho, co nám pravidelně servírují tuzemské televizní stanice patří, dle mého názoru, mezi to lepší. Nicole Kidman je kouzelná, Will trochu zaostává, ale celkově film působí příjemným dojmem. Pobavil, potěšil, ale nenadchnul. (60%) ()

TO

60%, tedy když zapomenu na hodně slabých posledních 15minut, strýčka Arthura jsem opravdu nepobral. Ale Nicol hraje na Oskara, to každopádně. Hodně milý film, ale nic víc. ()

lennyd

Isabel (Nicole Kidman) se chce jednou pro vždy zbavit svého původního života - je totiž čarodějkou. Chtěla by se vzdát svých schopností a začít žít jako normální člověk, užívat si radostí i strastí, ale hlavně poznat tu pravou lásku. Když potká příjemného Jacka Wyatta (Will Ferrell), zdá se, že by mohla být cesta ke štěstí otevřená. Ale Jack chce Isabel využít jen pro svoje účely - natáčí remake oblíbeného seriálu právě o čarodějnicích, a nevědomky mu přijde Isabel jako ta pravá na hlavní roli. Láska ze seriálu ale začne přerůstat jejich meze, a oba se musí trochu změnit, aby spolu dokázali být ... Zajímavá a docela originální romantická komedie, kterou naplno táhne Nicol Kidmanová. Je na ní vidět, že si svoji roli náležitě užívala a je tu naprosto skvělá. O to horší pocit mám z Willa Ferrella, který ze sebe dělal idiota, úplně stejně jako v ostatních jeho filmech - ale tady jeho výkon působil docela rušivě. Sympatické je taky vystupování Michaela Caina, taktéž čaroděje, ale také otce Isabel (nějak mi připomínal Menšíka ze Saxany :). Rozhodně jsem se ale docela bavil.. ()

Monoxid

Ani nevím proč se mi to TOLIK líbilo. Možná proto, že Nicole Kidman tu hloupoučkou čarodějnici ztvárnila dokonale. ()

anli

Fantasy komedie s Nicole Kidman?To nemuze nic zkazit,zdalo by se,ale opak je pravdou.Scenar byl asi narychlo spichnuty a nic objevneho neprinasi.Nora Ephron je dobra reziserka,ale tady ac se snazi jak chce,neni to nic moc.Je tu opravdu jen par komickych situaci a dobrych napadu,ale na cely film je to malo.Nicol Kidman se snazi a Will Ferrell taky,ale ani to nestaci.Snad jen to skladaci koste to trochu zachranuje.Tahle kouzelnicka romance nakonec jakz takz ujde,i kdyz spise jako alternativa na televizni vecer.Pokud tedy neni nic jineho po ruce.Takze to u me nakonec ma za prumerne carodejnych 55%. ()

Timak

Zajímavý nápad,ale Jim Carrey by se do toho vážně hodil líp. Asi věděl proč říkal, že tam hrát nechce, protože je to slabý. A měl pravdu - je to slabý. Přesto za Kidmanovou dávám 3* ()

Guzo

S přehledem nejhorší film s mou oblíbenou Nicole Kidman.. Nechápu, jak se mohla takováhle herečka snížit ke scénáři, který se snaží vytvořit vtipnou romantickou komedii, ale daří se mu to asi jako Uwemu natočit kvalitní film podle hry. V porovnání s trochu podobnou komedií My Super Ex-girlfriend se Bewitched propadá do hlubin filmového pekla, jediným záchranným kruhem je ale právě Nicole, je tu v některých záběrech opravdu roztomilá :o) ()

FrajerTom

Nemůžu si pomoct, ale Will Ferrell mi prostě nesedí. Už v Nesvatbových mě nehorázně otravoval a ani tady se to nezměnilo. Jediný klad tohohle filmu tak zůstává opravdu okouzlující Nicole Kidman...za kterou přidám tu druhou hvězdičku :o) ()

Mr.Dogman

Mně se to líbilo, moc. Mělo to vtip a šmrnc a Nicole Kidman to hrála báječně (ale to je u ní normální :)). Výhoda byla námět, a tak jsem pořád očekával, jaké další kouzlo Isabela vyvede a jak to s ní nakonec dopadne. ()