Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

Shitonit odpad!

Kokoti kokotský ! Se divim, že Bastiena nehrál ten kokot, co hraje Herry Potra. Tím by se to snad dalo ještě víc dojebat.. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Zpracováním na stejné úrovni jako dvojka, s tím rozdílem, že to lezlo více na nervy. Každopádně hodnotí "mé nostalgické vnitřní dítě". ()

tereza.s odpad!

tak tohle je opravdu síla, nechutný závěr nekonečného příběhu. Opravdu dost šílené na to, aby to zasloužilo nějakou hvězdičku. A chudak falco! Chtělo se mi ze zoufalosti brečet. ()

migele

První díl a druhý díl je skvělý, koukal jsem na to vždy jak jsem měl příležitost, ale jak se říká všechny hvězdy jednou zhasnou. Škoda, že některé tak nešťastně. bod z nostalgie ... možná bych ani nemel.. ()

Joe16210

S dalším dílem Nekonečného příběhu kvalita klesá, i když i zde bylo spoustu okamžiků, při kterých jsem se zasmál a které se mi velice líbily. ()

Eilem

Len s ťažkým srdcom dávam tomuto filmu tak slabé hodnotenie. Dve hviezdičky len preto, že tieto filmi boli filmami mojho detstva. ()

vaclaw odpad!

Děs, běs a hrůza, co udělali s mým milovaným Nekonečným příběhem, tohle si měl někdo šeredně odskákat, ve středověku by za to byl vystřelen katapultem přes městské hradby a návrat do města by mu byl zakázán. ()

Havala odpad!

Toto je zločin za bílého dne. Tak otřesný a hnusný a nudný film jsem neviděl několik let. Jednička je prakticky kult a už za dva díly odpad. Ani Planeta opic nešla dolů tak rychle jak toto. ()

Daryl.Dixon odpad!

Za Nekonečný příběh 1 bych dal ruku do ohně, za Nekonečný příběh 3 bych tam hodil režiséra a ještě přilil benzín. Trapné kostýmy v nichž viditelně byli navlečeni lidé, včetně kostýmu Falca. Jednička byla skvělá a s vývojem techniky by měla být trojka na vrcholové úrovni, ale tvůrci se zřejmě spíše snažili dosáhnout vrcholu trapnosti. Velké zklamání. ()

mrclTV odpad!

Tento "film" som pozeral v pôvodnom znení a bez akýchkoľvek tituliek, čiže len odposluch. A prial som si, keby som nemal ani obraz. Veľmi zlé, ale takým roztomilým spôsobom, čo je asi jediná dobrá vec, kedže je to rozprávka. Ale keď si porovnám prvý, druhý a tretí film, je tu vidieť až obludný rozdiel v kvalite. Trojka vyzerá, že sa pri nej použila asi desatina rozpočtu pôvodného filmu a to je bohužiaľ vidieť, počuť aj cítiť :D Dej totálne stupídny (aj na rozprávku), rozprávkové postavičky sú vtipné (alebo sa dá povedať, že sú na smiech) a Falco nám asi začal vo veľkom drogovať, výrazne pochudol, často nevie, kde sa nachádza, má problémy s koordináciou a huhňavo melie nezmysly. Born to be wild scéna bola jednoducho - hilarious, inak sa to nedá opísať. Tam som sa od smiechu chytal za brucho. Zatiaľ, čo prvú polovicu som sa celkom zabával a hovoril som si, že tomu dám jednu hviezdičku aspoň za vtipnosť, druhá polovica filmu mi dala facku a ukázala mi prečo je Útek z Fantázie medzi najhoršími filmami. ()

MartyMcFly89

Nezdál se mi zas tak špatný, když jsem ho v mládí viděl. Jistě, hojně se využívá slavného prvního dílu, který zná hodně lidí a mnoho z nich ho má rádo. Uznávám, že se využívá značka, ale (a to hodnotím podle zážitků z mládí, kdy jsem ho viděl, od té doby nic), líbilo se mi to. 15% ()