Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

AGAMENON odpad!

Bože, proččččč? Otřesná hovadina, ze šarmantního Falka se stal anorektický a senilní blb a to nemluvím o ostatních. ()

Slartibarkfast odpad!

Pane náš, jenž si na nebesích.. Zprvu výborný a nabízející se nápad o pokračování nekonečného příběhu dal najevo, že vše má jednou skončit.. tohle je ale krutý konec. Ruce pryč od tohohle pokud si nechcete zkazit pěkný dojem z prvního dílu už tak poškozený dílem druhým. Tohle by vás totálně dorazilo a fantazie by určitě přestala existovat. Tady bych byl schopen jít i do mínusu, žel.. 0% ()

nash. odpad!

Fantazie nakažená tuplovanou demencí, která od první do poslední minuty rozežírá vše co vybudoval skvělý první film, definitivně prohrála svůj boj s prázdnotou. ()

PetrPan odpad!

Zjistil jsem, že odpadovým hodnocením začínám šetřit, v tomto případě je mi líto, že zde není ještě nižší hodnocení, popř. bych doporučil film z csfd i jiných filmových databází vyškrtnout, měl by být zapomenut na věčné časy. ()

silentname

Toto je tak neskutočne otrasný film, že sa len ťažko k nemu hľadajú slová, ale súčasne je to jeden z filmov, ktorý je až tak fascinujúco zlý, že človek od neho nemôže odtrhnúť oči a rehotať sa na tom, jak sprostí boli tvorcovia scenára. A okrem toho aj výber hercov bol úplne zúfalý (s výnimkou Jacka Blacka, ktorý vie do toho šuchnuť občas dobrý humor) ... ale je to doslova film pre detičky, ale tak kreatívne a fascinujúco zlý, že minimálne za to si tú jednu hviezdičku zaslúži. Občas sa človek môže aj na nekvalite maximálne pobaviť. A to pri tomto filme fakt platí. ()

Ratemus odpad!

Falco je nejspíš ohroženej druh, protože vypadá jako z Osvětimi, kde se dostává jídlo jen na přestupný rok. Film je tak tragickej, že dvojka je oproti tomuto mistrovský kousek. Z původního filmu to nemá nic, z oblíbených postav udělali šašky první kategorie. ukázkový příklad toho, jak se dá klasika totálně srazit na dno a udělat z ní ten nejkvalitnější hnůj. ()

SeBig

Já jsem tohle prostě žral, když jsem byl malý hlavně Jacka Blacka a jeho gang zlounů. Viděl jsem to snad milionkrát i jednou v němčině. Nepřišlo mi to vubec špatný,,Má to moc malý písmo" - ,,Písmo? Tvůj mozek je moc malej" ()

heyda

No jako nedám odpad jenom proto, že to dal skoro každý přede mnou. Naopak si myslím, že třetí díl Nekonečného příběhu je srovnatelný s druhým dílem, tudíž 2 hvězdičky jsou na místě. ()

Nancy odpad!

Ani první Nekonečný příběh mi nepřišel jako nic extra úchvatného, ale tohle je už opravdu nekoukatelné. Nekonečná nuda, která je až odpudivě stejná jako předchozí dva díly. Filmaři měli skončit u prvního filmu, který se stal legendárním a další mu už jen kazí pověst. Nekonečný příběh měl radši dávno skončit. ()

MM11 odpad!

Je to hrůza, to ale novinka asi nebude. Důvodů je bohužel nespočet a hned zkraje je třeba říct, že třetí díl naštve či znechutí v první řadě ctitele prvního dílu, těm zvlášť bych tuhle patlaninu nedoporučoval. Nezatížení milovníci špatných filmů snad neodejdou zklamáni a neusnou nudou. Je totiž fakt, že se tam v jednom kuse něco hýbe, něco řve, něco běhá, něco zpívá... Dohromady to dává slušný bolehlav, kde divák nutně fandí těm špatným. Nemůže se nikdo ze štábu divit, až příliš dobrý záporák Jack Black a jeho trapná partička jsou stále o kilometr lepší než ukňouranec Jason James Richter a jeho družina. Nehovoříc o bytostech z říše Fantazie. Zde budou fanoušci originálu utírat slzy hojně, jelikož tak odpornou partičku dementních potvor v čele s myšlenkově vymazaným Falcem jen tak neuvidíte. Tvůrci hláškami nešetří, zvlášť v oblibě mají kulturní odkazy (i třeba k Stevenu Seagalovi?!) a očistcem zůstává nakonec i hudba. Dočkáte se velké míry i známých hitů, ale tak necitelně užitou hudbu jsem snad ještě nikdy neviděl. Že scénárista loví zbytky nápadů z kanálu a nažene postavy z Fantazie do naší reality bych pochopil, ale co s nima provádí je otřes. Celek je otřes, ke konci k nekoukání. P.S - odporně hrající sestře Richtera jsem přál něco velice zlého, drahá Melody Kay, od filmu se drž prosím navěky dál.... ()

eraserhead666 odpad!

Tohle se nikdy nemělo natočit a hlavně, já to nikdy neměl vidět. První Nekonečný příběh je dosud ten nejlepší film, co jsem kdy viděl, tohle aspiruje na pozici zcela opačnou. ()

ARI50 odpad!

Završily jste to a ukončily dokonale tleskám protože se to dalo čekat, nejsem ani naštvaný spíš si to zasloužily. ()

Bauer

Ha-ha-ha!!! Peter MacDonald, režisér třetí Ramba, který ve své době byl nejbrutálnější film, se pustil do komedie a podělal to teda parádně. Má to být ironie a nebo chtěl dokázat, že není pro něho problém natočit cokoliv? Ať byli jeho úmysli jakékoliv, tak byli každopádně debilní. Příběh filmu je vážně nulový. Celá vizualizace Fantazie je příšerná a některé postavy byli úplně zkažené. Třeba takový Kamenožrout, že? Ale, zase na čistý odpad to není, protože úplně nejhorší to není. Ano, místo mezi 200 nejhoršími filmy si to zcela jistě zaslouží. Ale jediný, kdo to zachraňuje od odpadu tak je vůdce "Zlounů" Jack Black a možná trošku i Jason James Richter. Nicméně je to dost zbytečný film, který určitě nemůže ani v nejmenším konkurovat prvnímu dílu a dokonce ani druhému. Toto nemělo vzniknout, jelikož jde o zbytečnost! ()

apokar odpad!

Nebýt dvojky, dal bych snad i dvě *. Nebýt jedničky, dal bych snad i tři *. Ovšem jelikož jedničky a dvojky jest, hvězdy se v jejich světle nedostává žádné. ()