Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Tommassi3

"Tuhle jsem na rohu potkal jednu moc pěknou dogu.. Trochu při těle, ale ten ksicht !! Fakt hezkej.." ;) Kucí v černým sice blábolej něco vo tom, že je to jak vod Spielberga, jehož ta hláška údajně velmi pobavila, nicméně soudný divák už po pár minutách ví, že tenhle sequel ctíc pravidlo k mistrovi a rozhodně ani výborné jedničce ani nepřičichlo, což je škoda, protože jistý potenciál tu byl.. Především pasáže s dialogy mezi Jayem Willa Smithe a Frankem toho nejfantastičtejšího psa filmové historie dokáží pobavit natolik, že zbytek snímku vedle toho vypadá jako halda vesmírnýho hnoje.. Škoda, škoda, škoda.. Po pár dnech, i po již několikáté projekci, si dokážu vybavit pouze jedinou scénu, totiž emzáka uvnitř stroje na třídění pošty.. ()

Terva

Příběh začíná povídkou "Záhady historie číslo 27". CITÁT - Ikdyž neexistují důkazy o této společnosti, přesto tato polovládní organizace Muži v černém údajně provádí tajné operace, které nás mají chránit před mimozemšťany......... Nádherné úvodní titulky vás pěkně naladí na tento příběh u kterého má opět produkci Steven Spielberg. Pravda je, že úvodní scéna v metru je hodně naivní a kazí celý příběh. Ale musí tu být, protože ještě bude mít své slovo. Mohla být lépe natočená a ne tak nevěrohodně. CITÁT - Kdy ses naposled jen tak díval na hvězdy?............. Tak nějak tuším, že ve Vesmíru nejsme sami a tak mi určitě dáte za pravdu, že agent F je pes. Stará se o velké procento úvodní zábavy. Pak ale přijde ten pravý agent - legenda, zvaná K. Scéna na poště jej krásně uvede do děje. 28 minuta je nádherná. Zvláště pak třídička dopisů a skupina Keel ze songem "Speed demon" CITÁT - Říkal jsem, že tady se nekouří........ K se vrátil, ale jízda je to o něco málo slabší než v jedničce. Hudba dobrá, triky ujdou ale i na mě je tam těch mimozemšťanů trochu moc. CITÁT - To není fér......... ()

moviesfan

Pokračování úspěšné komedie je o něco horší a snaží se těžit z jedničky.Přesto se několik vtipných momentů podařilo. ()

JohnCZ

Kvalitativně na úrovni jedničky a možná jsem se místy bavil ještě i o něco víc. Ukecaný buldog neměl chybu, stejně tak ti malí perverzní sráči. MiB příběhem rozhodně nevyniká, ba co víc, je velice průměrný. Ale hláškami je to napěchovaná bomba a těch 90 minut uteče jak nic. ()

Seabeast

Po kultovní jedničce velké zklamání. Je zde dost znát křečovité recyklování gagů a brnkání na nostalgickou strunu, ale nic z toho nefunguje, jak by mělo. Jedná se sice o fajn návrat do světa Mužů v černém, ovšem z původního nadhledu zůstává jen snaha o vtip a napínavou akci. Příběh není zkrátka vůbec uhrančivý a ústřední duo Jones/Smith nemají šanci celek udržet pohromadě. Jasně, není to vina herců, ale stručně řečeno, původní kouzlo je pryč. I tak se nejedná o vyložený propadák, ale u fandů prvního dílu nemá velkou šanci tolik uspět, přestože pár scén vyloženě špatných nebylo. ()

svik

No zajímavý už to tolik nebylo jako jednička čekal sem víc jak u jedničky ale dostal sem ohodně méně nic moc. ()

corpsy

Prakticky je to už len opakovanie osvedčenej látky, ale dielo nenudí a je výborne natočené. Jedno z tých lepších pokračovaní v tomto žánri. ()

Marek1991

Nuž druhá časť bola iná, ale skoro o nič menej sa mi páčila. Mám síce omnoho odlišný názor od väčšiny, ale je mi to fuk. Mne sa to páčilo a zabavil som sa. Síce by som to radil do 90. rokov, ale čo, svoj účel to pre mňa splnilo, malo to opäť neobyčajný dej a Willa Smitha netreba komentovať, to je pán herec. Neviem, čo ľudia od pokračovania čakali, ale pre mňa sa žiadna katastrofa nekonala. U mňa to zaklincovali tým psom. ()

ConanVJ

Dvojka je stejně parádní jako první díl. K a J jako parťáci patří k mým nejoplíbenějším dvojicím na filmovém plátně. Skvěle jim to spolu funguje. Filmu nechybý parádní efekty, skvěký humor ani akční scény. Jen bych bral o něco delší spotáž, ale co se dá dělat. Za mě 90% :) ()

Kryton

Dobré pokračování,které je bohužel krátké.Jenom 88 minut! Jinak je to opět zábava!Lara Flynn Boyle je nádherná!Pokud takhle vypadají mimozemštané,pak chci být unesen a zkoumán! ()

kleopetra

Podruhé už mě to tolik nepobavilo. Špatně nalepené na jedničku... To, co se mi na jedničce tak líbilo mi ve dvojce nepřipadalo už tak vtipné. ()

hous.enka

I když nejslabší ze všech třech (dosavadních) dílů, přesto je to zábava. Mám radšio tedy variabilnější hru s mimozemšťanama, ale vztah mezi J a tou holkou z pizzerie se mi líbil. Zatímco jednička a trojka sází na vtip a akci, tak dvojka vyrukovala s romantikou. Což neni zlý, ale stejně jsem radši, že se v trojce pak zas vrátili k osvědčeným postupům. Postava Franka mě trochu zklamala. Od mluvícího psa jsem čekala trochu víc. ()

schizmo

Důstojný nástupce jedničky, který sice nedosahuje stejných kvalit nebo zábavnosti, avšak co se originality či určitého střihu týče, jsou to stále staří dobří MIB. ()

Praxis

Bohužel slabý vývar jedničky, jak už to u pokračování bývá. Ještě že to zachranuje cameo Michaela Jacksona:-)) a krom buldočka a geniální scény s červouny válející se v křesle je to dost nuda.... ()

Jillen

Strašné...nezáživné, umělé, kýčovité...dělané jen proto aby to tvůrcům vydojilo nějaký ten penízek a to ani nemluvím o tom jak strašné je to pokračování dílu prvního...ehm Spielberg asi neví co s prachama když je vráží do takových sraček... Dávám 10% ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)