Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

desa odpad!

jiz jsem zde o tom nekolikrat mluvil, nechapu tento druh americkeho humoru. par vtipku je vybornych ale nevim pro c to musi kazit nevhodne forky. dobry namet, ktery se dal lepe vyuzit ()

lupik84

Dobré vtipy a vtipní herci. Hodněkrát jsem se zasmál, ale bobužel tento film patří do kategorie "jednou vidět stačí". ()

Koenigsegg

Docela povedená komedie jen mě ve spoustě situací mě napadaly lepší zakončení vtipů ale i tak dávám 4 hvězdy protože sem se u tohodle snímku po opici dobře bavil :-D A jak piše lupik84 "Jednou vidět stačí" ()

Danny71

"já umím jen tři věci...rvát se, šu.at a číst zprávy..a jedno z toho už jsem dneska dělala"... mě udrželo a docela příjemně jsem se pobavila:-) Prima oddychovka, nečekejte zázraky, ale příjemný odpočinek s dospělou Kelly Bundovou se dostaví:-) ()

k.rakonos

Will Farell a další známé tváře samozřejmě nezklamaly, řada pasáží pobavila, místy toho bláznivého humoru bylo až přespříliš, viz. bitka moderátorů, nicméně celkově asi nadprůměr. A Kelly Bunda mohla ukázat ze svých předností i více :-) ()

Scuby

Komedie u které jsem se zasmál asi tak 2x nahlas, jinak spíše pousmíval. Mile jsem byl překvapený nad obsazením herců každopádně všechno mi to přijde tak uměle vyvolané, na zabití času dobrý, nelituju, že jsem se podíval, kdybych ale věděl co to je tak se ani nikdy nepodívám, v podstatě jsem se podíval jen kvůli toho, že tam hraje Will Ferrell. ()

JerryPilsen

Balancuje to na hranici,ale na rozdíl od některých jiných Ferrellových filmů se vyhýbá trapnosti.Až na pár vyjímek tedy.Jinak děj docela drží pohromadě a docela nám souvisle plyne. ()

dalia

Pokud přijmete tento specifický druh humoru, budete se dobře bavit. Ve filmu je hodně velmi vtipných a trefných momentů (čtecí zařízení, rozhovory zprávařů při titulcích, kompletně role Steva Carella atd.). Skvěle jsou tu vystiženy věci jako pomíjivost "slávy" různých televizních hvězdiček, šablonovitý model zpravodajství s povinnými zvířátky na závěr, a našlo by se mnoho dalšího, co známe i z našich televizí, jako by se celý příběh ani neodehrával už v 70. letech, nebo k nám prostě jen všechno to, co je zde zesměšňováno, přišlo později. Škoda některých trapných scén, které působí trošku jako vycpávka. Každopádně celkově velmi zábavný film. ()

Rathe

Tahle komedie teda měla grády. Jsem rád, že ačkoliv tu byl romantický příběh, nestavili ho (podle mého) na hlavní linii. Prostě pořád bylo hl. dění v televizi. A film také srší docela neotřelým vtipem. Bavil jsem se a nemělo to chybu. ()

tehol

tohle pro me zustalo tak nekde na pomezi. nekolik hodne podarenych vtipu, ale zaroven i takovy pocit nepohody. od tehle skupiny lidi proste cekam, ze se budu bavit a jeste to bude mit takovy ten zvlastni super feeling. vetsinou presne tohle od jejich filmu i dostavaam, o tomto to ale nemuzu rict. ocekavani byla asi prilis vysoka. (a ta hlavni herecka zase tak pekna nebyla) ()

FlyingCreep

Naprosto zbytečně přísně hodnocená komedie. Já jako milovník starých amerických komedií typu "Žhavé výstřely", "Bláznivá střela" atp. musím říct, že sem si to naprosto užil. Gagy jsou parádní a obsazení taky. Will Ferrel, Kelly z Ženatých ze závazky, Antman, Michael Scott vytváří parádní atmosféru. A když se do toho ještě objeví Seth Rogen, Jack Black nebo Ben Stiller, nebo Vince Vaughn tak mám o zábavu postaráno. Jasně, není to nejlepší film všech dob, ale je to dost slušná komedie. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi, byla to léta, kdy jen muži směli číst zprávy." A najednou se mezi zprávaře chce nacpat blonďatý melounek Kelly Bundová. ;) Je to skvěle obsazeno a velmi dobře zahráno. Oceňuju obsazení řady hvězdných komiků, kdy asi nejlepší výstup měl Jack Black jako motorkář. Jinak neskutečně ujetý film, který mě ale neskutečně bavil. "Rone, víš, jsou určitě tisíce mužů, se kterými bych teď mohla být, ale jsem si na 70% jistá, že miluju tebe." - 100%. ()

Richmond

Anchorman je komédia ako žiadna iná. S humorom a nadhľadom nahliada do televízneho spravodajstva skorých 70-tych rokov vyplnených troma šovinistickými slizákmi, jedným retardom a charizmatickou šarmantnou odhodlanou novinárkou. Zvyšok si domyslite. Nekorektný humor, odseknuté ruky,nezabudnuteľné gagy, nechutné vlasy WIlla Ferrella a Tim Robbins alebo Ben Stiller v rolách menších ako IQ Kim Kardashianovej. Dobrá zábava. 50% 3* ()

Drslw

Tvári sa to síce ako paródia, ale je to skôr oslava televíznej imbecility, a to ako spred, tak aj spoza obrazovky. Párkrát sa síce zasmejete, ale na ospravedlnenie tohto filmu to nestačí. EDIT: Až keď si pozriete Wake Up - The lost movie, pochopíte a doceníte tento film. Je to zábava. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)