Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

MFZB

Výborná komédia, ani som nečakal, že sa tak dobre pobavím. Film ako taký bol fakt dobrý a taktiež parádna muzika, dej, herci. Konečne nejaká komédia, na ktorej sa dalo skutočne dobre pobaviť a zasmiať. Ale škoda tých posledných cca 20-tich minút, tam mi to prišlo tak trochu naťahované a ponudné, ale tak 4* si určite zaslúži. ()

EddieIron

Ten film je samozřejmě strašlivá blbina,ale já jsem se u toho pobavil a když se na scéně objevil Ozzy,málem jsem spadl z křesla.Ovšem nedoporučoval bych to těm,kdo chodí spát i vstávají s Biblí. ()

Enzo555

Mám rád podobné nonbrainy, len v nich nesmie hrať hlavnú úlohu Adam Sandler. On ešte aj najtupšiu srandu robí násilne a spomalene- akoby na fázy ()

Trilobajt

Nebýt tam dva fanatičtí vyznavači metalu a ďáblova kultu, tak bych se snad ani nezasmál. Film neurazil, ale už jsem ho viděl a podruhé na to hledět nebudu… ()

Desmi

Pane, v pět vrážíte Hitlerovi do řiti ananas ! Jedna z těch lepších úplně stupidních komedií ! =) ()

Jayk19

Jeden z těch lepších Sandlerových filmů,sice hraje v podstatě zase debila alá vodonoš,ale na rozdíl od toho co točí dnes jsem se sem tam nasmál,potěšil Ifans a Ozzy.Některé vtípky ušly,myslím že Hitlera moc šetřili:) ()

brasek

Táto komédia je smiešna asi tak 10 minút, potom je to trápnosť. A inak konečne Adam Sandler sa nemusel herecky pretvarovať a mohol byť sám sebou. ()

Imouse

Typický Sandler. Když to člověk nebere jako komedii, tak by se na to dalo koukat, ale o cem ten film potom je? Za zmínku stojí jen hlášky metalistů a spolubidlícího, kterým jsem se občas pousmál. Jinak je to opravdu o ničem a totální ztráta času. ()

rubii

za tak trapný film, trapný scénář, trapné herecké výkony dávám pro některé trapných pět hvězdiček a říkejte si jak velice trapnej jsem .. =) ()

SobikGSXR

Velice povedená komedie, zvlášť pokud máte rádi hity od AC/DC a toužíte vidět, jak ukousne Ozzy Osbourne netopýrovi hlavu. Příběh sice postrádá větší propracování, to je ovšem nahrazeno často velmi vtipnými pasážemi a dialogy. ()

landavid

Uchylárna za kterou musím dát alespoň 3.Je to tak ujetý až to bere dech.Nevím na čem všicni jeli,ale asi na něčem vostřejším než Denis Hooper s Jackem Nicholsonem při Beztarostné jízdě.Po této jízdě asi měl režisér se svým týmem starostí až,až.Možná i 3,5. ()

Luciaaas2

Naprostá ujetost, která mě vždy rozesměje. Hlášky, které nestarnou. A Tarantino jako slepec, nemá chybu. Pokud existuje peklo a vypadá nějak takhle, máme se na co těšit :-D ()

Mr.Jokker

Průměrná "Sandlerovka" . Film tak na jedno podívání ale celkem sranda není to nic extra ale taky nic strašnýho . (J) ()

johnysd

Ano, Rockeři povinnost. Opravdu jsem se dost bavil a i když věk, kdy jsem to viděl poprvé je již dávno pryč, tak shlédnutí tohoto filmu podruhé mě opět pobavilo, Vypněte a bavte se. Nic víc, ale bavte se dobře. To se cení. ()

bishi1 odpad!

zhovadilost, tak jako skoro všechny komediální filmy s Adamem Sandlerem ... kdyby existoval žebříček nejméně oblíbených herců, Sandler by v tom mém bezpečně trůnil na prvním místě ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers