Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

Queendom

Kde jinde uvidíte, jak v pekle Hitlerovi pravidelně ve čtyři odpoledne narvou do prdele ananas a k tomu do hlavní role obsadili Civala? ()

Midar

Opravdu velká slátanina, která však navdory všem předpokladům docela dobře funguje. Pro všechny fanoušky Sandlera je to pak samozřejmě naprostá povinnost. ()

Brano

Hejtujte si to koľko chcete, ale ja som sa bavil. Nie je to zas typ komédie, pri ktorej by som mal záchvaty smiechu, ale celkový dej nie je špatný a nájde sa tu aj zopár vydarených scén, pri ktorých som sa z chuti zasmial. Herecké obsadenie výborne! Sandler, ako Satan junior bol výborný. Taktiež mi sadol český dabing, ktorý sa mi páčil. Je to taká paródia na peklo a zem a keď vynechám pár scén "v nebi", tak tých trápnych scén tam ani veľa nebolo. Pre mňa stará dobrá Sandlerovka. ()

marek29

OK tímto patosem jsme se prohodnotili do oblasti čisté jedničky, co se udělených hvězd týká.. Je to sice film se Sandlerem, takže to nemůžu řadit na úroveň odpadu jako třeba EZO TV, ale i tak mě opravdu nebaví dívat se hodinu a půl na pokřivenej xicht postiženýho idiota! Nechápu, jak někdo může napsat tvrzení: "nejlepší Sandlerův film". Trpěl jsem od začátku do konce a to snesu ledacos. Po přečtení zajímavostí musím dodat, že 2 zlaté maliny za herce a film získal tento kýč oprávněně a nezachrání to ani Reese Witherlžičková (popravdě kvůli ní aspoň tu jednu hvězdu). ()

pekas

Rozporuplný kousek. Sandler hraje nepohledného satana s čistým srdcem, který musí zachránit taťku a vlasně všechny před svými dvěma zlými bratry. Jak zde někdo píše, tentokrát film moc netáhne Adam, ale spíš všichni ostatní kolem něho. A nedivím se těm, kdo dají i odpad. Já však mám pro Sandlera a jeho specifický žánr zvláštní slabost, tak hodnotím čtyřma. 78%. ()

walkingdead

Asi budu výjimka, ale pro mě je to nejzábavnější Sandlerův film. Jestli skončím v pekle, tak doufám, že bude vypadat takhle. Až na ty ananasy teda. A za kámoše chci toho mluvícího psa. ()

wopi

Velice kotroverzní film. Na jedné straně několik opravdu dobrých vtipů, kdy se snad nelze nesmát, na druhé straně neuvěřitelná stupidita koncepce "křivé huby" hlavního hrdiny. Překousnout ten neuvěřitelný Sandlerův škleb je opravdu těžké, naštěstí tomu některé hlášky či situace dost pomůžou. Úžasný je Tarantino, "pravá blondýnka" Witherspoon i jiné vedlejší role. Je to naprosto úchylná komedie, ale pokud má člověk ujetosti rád a snese přihlouplé šišlání sešklebenou pusou, pobaví. ()

AdrianMonk

Byť si o mě kvůli tomu většina mých známých myslí, že jsem dement, tenhleten stupidní, trapný film s trapným rádobyhercem Sandlerem žeru :-). Opravdu, když se chci od srdce zasmát a odpočinout si, neznám lepší film. Úžasný Sandler, úžasný lehce přiteplený Nickyho spolubydlící a skvělý Beefy. Prostě a jednoduše , rozhodně nejlepší ze všech těch amerických úchylných komedií :-) ()

rafix

Je to pekelná komedie. Je to velká sranda od začátku do konce Dobré hlášky a námět. Hlavě ta scéna na konci s Hitlerem ta mě dostala. Sandler to zahrál dobře toho dementního čerta. ()

no_hits

Sandlerovy komedie mě vždy pobavily, ale tato mně přišla nejslabší až jakoby narychlo uvařená, aby se něco natočilo ()

elliniass

Bráno jako celek - dokonalá blbost. Ale jít jen scénu za scénou... já se fakt dobře bavila. Kozohlav je můj favorit...! ()

MFZB

Výborná komédia, ani som nečakal, že sa tak dobre pobavím. Film ako taký bol fakt dobrý a taktiež parádna muzika, dej, herci. Konečne nejaká komédia, na ktorej sa dalo skutočne dobre pobaviť a zasmiať. Ale škoda tých posledných cca 20-tich minút, tam mi to prišlo tak trochu naťahované a ponudné, ale tak 4* si určite zaslúži. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers