Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

Erestarchos

Hm. Tak tohleto bylo fakt vážně ujetý. A bohužel, slovo vtip by se v mnoha okamžicích dalo nahradit slovem trapnost. Holt, ani Ozzy to nezachrání. ()

ssarka odpad!

ten jeho křivej rypák jsem vydržela asi 10 minut...dávám odpad za to,že nikdy ale opravdu nikdy se nejde zasmát lacinýmu,trapnýmu a naprosto nehumornému americkýmu humoru.. ()

Pythonator

Rock you like a Hurricane. Film jako stvořený pro rockera milujícího ujetý styl humoru Adama Sandlera. Zajímalo by mě, čemu se tak normálně smějí ti pseudointelektuální magoři, co tomu dávají jen jednu hvězdičku a zdalipak se vůbec něčemu smějí. Tento film je kultovní záležitost a já si ho vždycky pustím stokrát radši, než ty úžasné natisíckrát vychvalované Pelíšky. ()

skarsely

Uff, ledva som to dopozerala, popri filme som stihla urobiť tooooľko užitočných vecí... :D :P Škoda, lebo Sandlera fakt môžem.. A tá jedna hviezdička žiarivá je za Ozzy-ho Osbourne-a :D ()

Mistr119

Dobrá komedie. :) Bavil jsem se vskutku dobře a to znázornění nebe, to mě dostalo! :D Satan Junior je kultovní film pro všechny metloše. :) ()

BLStryker

Poprvé viděno 8.7.2001 v letním kině v Sezimově Ústí za cenu vstupenky 58 Kč. Pokud si dobře vzpomínám, už tenkrát ve mě snímek zanechal rozporuplný dojem a ten se postupem času umocnil. Na rovinu: Je to hrozná patlárna. Jako když pejsek s kočičkou - vlastně Sandler se 2 dalšími scénáristy pekli dort. Na papíře to možná vypadalo fajn a všichni se při psaní určitě popadali za břicho, ale výsledek je přinejmenším rozpačitý. Milión cameí a drobných roliček včetně nepostradatelného Roba Schneidera, humor nemastný-neslaný. Asi jsem suchar, ale pobavilo mě všehovšudy jen chrápání Nickyho+psa Beefyho a ten Hitlerův ananas. Velká škoda, že se autoři místo vymýšlení, komu tam ještě připsat nějaký part, nesoustředili raději na příběh. Na závěr jedna "drobnost" - iritovalo mě (ne)hraní a ta křivá huba Sandlera (nominace na Zlatou malinu za nejhoršího herce je zcela na místě). Docela prekérní situace, když vám hlavní postava leze na nervy, že? ()

Miroslav.Zac

První film s Adamem Sandlerem, který jsem kdy viděl. Byl jsem puberťák a hrozně mě to bavilo. Dnes se těm vtípkům už jen pousměju, ale to jen proto, že jeho tehdejší filmy byly holt dělaný pro mladé. Pěkný film, který vás bude bavit po celou dobu. ()

soukyd33

Parádní komedie plná trhlých scén a hlášek. 🤣 Koho by tohle napadlo. Soundtrack TOP. Herecké výkony velmi dobré. Herecké obsazení super. Efekty průměrné. Poznámka: V pekle není nuda. 😀 Ale do nebe by chtěl každý chlap. Andílci sexy. Hvězdiček 4 ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers