Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

ddf76

Famozni prirodovedny dokument z dilny BBC. Naprosto skvele zabery. V tomto jsou kamerami BBC machri. Nikdo nedela lepsi dokumenty o prirode nez BBC. ()

melloun

Nepopírám kvality tohoto skvostného dokumentu, ale je na zamyšlení, zda-li se mezi seriály nenajde vhodnější kandidát na první místo. Žebříčku nejlepších filmů také nevévodí dokument Earth. ()

nessbeal

100%, v seriáloch to nemá konkurenciu, niečo tak nádherné človek vidí na vlastné oči možno aj každý deň a ani si to neuvedomuje, že má také šťastie žiť na tejto planéte. Osobne závidím to, kto to natáčal, lebo takú krásu, si neviem predstaviť, to že som videla seriál ma posunulo na vyššie levely vo vnímaní okolitého sveta. Úžasné. ()

Anthro

Vizuální orgie, kde se vám při každém záběru tají dech a žasnete jak je "naše" planeta Země rozmanitá a jedinečná. Spousta, spousta záběrů je až k neuvěření, jak je příroda nádherná a mnohdy bizarní. ()

Darkslayer

Čakal som krásny dokument, no to čo som mal nakoniec možnost zhliadnuť predčilo všetky moje očakávania. Jedným slovom NÁDHERA. Večšinu záberov som sledoval so zatajeným dychom. Dokonalé spomalené, zrýchlené zábery, zábery z orbitu, či z úplné detaily všetko to krásne zapadá do skladačky. Počas dokumentu som prežil chvíle napätia pri skvele nasnímaných scénach lovu, melancholické chvíle, či chvíle kedy som neudržal smiech a to všetko podfarbené podmanivou hudbou a dobrým komentarom Davida Attenborougha (aj dabing stojí za to). Dokumentárny skvost aký tu ešte nebol . ()

JohnBruk

krása stvoření zachycená ve filmu, kdy člověk jen tají dech a říká si "TOHLE NEMŮŽE BÝT NÁHODA"... Jinak řečeno kreacionismus v praxi... ()

Páně

Neuvěřitelné. Souznění toho nejkrásnějšího co člověk jednou zničí a toho nejkrásnějšího co stvořil, totiž přírody a hudby, funguje odzbrojujícím způsobem. Zvláště potom zde, za přispění neobyčejně nádherných a dokonalých filmových záběrů. Je to ohromující a dojemné zároveň. Občas se doma nechutně zpiju nějakým chlastem, pak si pustím Od pólu k pólu a pak už jen cedím hroší slzy. ()

Wargoo

Asi to znie ako klišé, a obohraná fráza... ale toto je ten najdokonalejší dokumentárny seriál, aký som kedy videl !!! Teším sa na Human Planet. V HD je to ozaj orgazmus ! 5***** a 99,993% ()

Evander

Nebýt novějšího cyklu "Life" považoval bych "Planet Earth" za nejlepší přírodopisný dokument, jaký kdy byl natočen. V době svého vzniku poskytnul dosud neviděné záběry života na Zemi v nebývalé kvalitě. Dokonalý celek pak doplňuje výborný výklad Davida Attenborougha. Tento skvost by měl být povinnou součástí našeho vzdělávacího procesu. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)