Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

Fingon

Je to šit, ale chci to vidět znovu! --- Deset let poté. Není to šit, místy je to zábavnější než Perný den, kromě toho se mi na Spajsky kouká líp než na ty týpky s ulízanými háry. A tak nějak je tu i víc povědomých písniček. Kromě toho velká část guilty pleasure pochází z otevřeného parodování a do jisté míry i několika překrývajících se vrstev vyprávění. Jestli chcete vidět šit, mrkněte na film From Justin from Kelly/Láska mezi superstar, který pochází od stejného scénáristy, který je shodou okolností bratrem toho Simona Fullera co stojí za Spice Girls, Superstar, S Club 7 a který momentálně kočíruje Posh a Beck (jak řekl Ali G, každý kluk chce být v jeho kopačkách a každý chlap v jeho staré, která tu vesele řídí doubledecker na šteklích;). ()

Adam's odpad!

Tohle absolutně nemá nic společného s filmem. Nelze to ani podřadit pod jakýkoliv myslitelný žánr, protože to neobsahuje vtip, zápletku ani nejde o film hudební. Vlastně je tam něco s bombou, takže asi film o teroristech s hvězdným obsazením vedlejších rolí. Film, který vzniknout musel, protože takovéhle filmy o celebritách je prostě čas od času točit třeba. Koukat na ně ale rozhodně netřeba. ()

Eddard

Je to sice už pěkných pár let co jsem tuhle slátatninu viděl, ale rozhodně si nevzpomínám na nějaké hodně negativní pocity při sledování. Levný britský pretty pop, pět mizerně hrajících kořeněných kočiček, několik velkcý mužů brtiského humoru, (Stephen Fry, Hugh Lurie)... Jestli chcete normální film, raději se tomuhle "muzikálu" vyhněte, ale jinak to není úplné dno latríny. Pro nostalgiky, kteří Spice girls před deseti lety poslouchali to snad nějakou hodnotu má. Pro ostatní 20% ()

HenryIvan

Pekný exemplár filmu, ktorý je cielený pre úplne malú ( v tom čase však veľkú ) skupinu. No však aj tá skupina ľudí musí uznať, že je to jednoducho hlúpe a naivné. Myslím si však, že im to ale vôbec nevadí. Nevadí to divákom, ktorí majú radi Spice Girls a nevadí to ani samotnej spomínanej päťke. Ale aby som nehľadal len vady, sebareflexia dievčat bola veľmi podarená. Každá z nich sa od začiatku až po úplný koniec držala charakteru, ktorý im bol pridelený fanúšikmi pri ich začiatku. Scary, Baby, Ginger, Sporty a Posh sa držali striktne svojich rol, aj keď v skutočnosti také byť vôbec nemusia. Musím uznať, že ma zaskočilo koľko relatívne známych hercov som tam zbadal. Každý uzná, že toto je na hrane pojmu film, lebo to je samé o sebe dosť zlé, no ja som neriešil ani tak film, ako skôr interakciu medzi dievčatami. Sledoval som ich spoločnú komunikáciu a dokonca ( keďže som to videl v originálne ) som sledoval aj ich hlas. Piesne boli super, o tom netreba hovoriť. Veľa krát sa mi síce zastavoval rozum, ale bola to zaujímavá paródia. ()

Radek99 odpad!

Hodně špatně natočené porno :-) Režisérovi se sice docela povedl casting, ale ten scénář je fakt zpackanej. Proč se proboha v pornofilmu objevuje psychologický náhled do duše hrdinek?!?!?! Proč se tam pátrá po ,,skutečné osobnosti" těch ženských? Divákům (hlavně teda asi těm mužským) jde přece o docela jiné věci:-) ()

• John Cleese odmietol cameo úlohu Mr. Stepa, ktorého si nakoniec zahral Michael Barrymore. (m.a.t.o.)
  • Táto snímka je zaradená medzi 100 najzábavnejších filmov, ktoré kedy získali Zlatú malinu. (m.a.t.o.)