poster

Jmenuji se Sam

 • USA

  I Am Sam

 • Slovensko

  Ja som Sam

Drama

USA, 2001, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ****

  Je to sice moc dlouhé, ale Sean Penn i jeho dětská herecká partnerka předvádějí obdivuhodné herecké výkony, na kterých film stojí. Potom rádi přehlédneme i některá klišé, nereálné situace a spoustu patosu a protahování.(4.7.2004)

 • TheMaker
  ***

  Tak tohle byla normální vyděračka, nic víc. Sean Penn ale vypadá opravdu jako dement, to se mu musí nechat. Pfeiffer tady byla strašně otravná. Za Dakotu 3 *, víc ani ťuk.(29.6.2009)

 • FrodoF
  ***

  Jen úžasný Sean Penn dělaáí z tohodle filmu nadprůměr. Bez něho by zbyla jen sentimentální americká hovadina dlouhá jak lovisice.(14.11.2003)

 • golfista
  ***

  Je to takových ***1/2. Sean Penn je fakt úžasnej, ale nebylo to tak silný, jaký to mohlo být. Jestli to bylo "roztěkanou" kamerou v nevhodných záběrech kdy ji režisér použil, možná je to delší než by mělo - nevím. Abych ale jenom nehaněl, tak film určitě stojí za to vidět.(9.11.2003)

 • Kaka
  **

  Vlezdoprdelková sračička plná archaických emocionálních gest a nevkusné mimiky, až jsem se lekl, že se jedná o tvorbu Rona Howarda na přelomu milénia. Nečekaně časový rámec sedí, jen tvůrce je jiný. Pořád ale platí to, že tak laciné a prvoplánovité ždímání emocí z diváka jentak někde neuvidíte a tak přehrávající Michelle Pfeiffer, neustále trhající hlavou a pohazující svým naducaným účesem, rovněž ne. I střihač si vzal dovču. Hrůza děs, zachraňuje to Sean Penn - tenhle typicky maskulinní herec v tak jemné a citlivé roli - klobouk dolů, jeho herecký rozptyl je úctyhodný.(23.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace