poster

Jmenuji se Sam

 • USA

  I Am Sam

 • Slovensko

  Ja som Sam

Drama

USA, 2001, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// moc se mi líbili herci, snad poprvé vůbec nevadila dlouhá stopáž, nádherná hudba protknutá celým filmem, kamera -snad jen místy ne úplně reálné/// K tomuhle sníku jsem přišel náhodou. Jednoho dne jsem si ho nahrál a jiného dne se na něj podíval. Konkrétně to bylo dnes ve 3 ráno. Řikal jsem si "nechce se mi spát, tak na něco mrknu, aspoň na půl hodinky" No popravdě: měl jsem velkej problém se od filmu odtrhnout. S velkou přesností vystřeleného míčku na bránu mě těžce zasáhl. Dakota zde úplně zazářila narozdíl od některých pozdějších filmů a proto jsem si ji znovu oblíbil. Sean Penn, ač jsem ho dříve nevyhledával získává stále více a více mích sympatií. A kupodivu mě sedli i ostatní herci. A to i přesto, že charaktery byly dost výrazně nalajnované. Potěšilo jak se spousta lidí snažila Samovi pomoct. Je to milej, příjemnej ale hlavně hodně dojemnej příběh./// Celkem 79%///(24.2.2008)

 • swamp
  ****

  "OK, remember when Paul McCartney wrote the song 'Michelle' and then he only wrote the first part, Annie said. And then he gave that part to John Lennon, and he wrote the part that said, 'I love you, I love you, I love you.' And Annie said that it wouldn't have been the same song without that..and that's why the whole world cried when The Beatles broke up on April 10, 1970." Mix Forresta Gumpa a Rain mana. Excelentní výkon Seana Penna a nadějné Dakoty Fanning (ta podává skvělé výkony stále..např. ve filmu Man on fire). U tohoto snímku bude asi hodně záležet, jakou máte zrovna náladu. Mě opravdu dojal. "All you need is love."(5.11.2006)

 • bassator
  ***

  Nikdo by lépe Sama nezahrál než-li Sean Penn. Velký můj obdiv za jeho výkon - 2009 - 60%(19.2.2009)

 • TeeAge
  ***

  Film, ktorý v človekovi vyvolá neskutočné množstvo rôznych pocitov. Pre každého však môžu byť úplne iné...(29.5.2010)

 • MoRTy
  ****

  Na konci zapomněli dodat: "Lucy zemřela po šest měsících kvůi nedbalosti otce. Utonula ve vaně, Sam se tomu smál."(17.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace