Scénář:
Pierre GellerKamera:
François KrumenackerHudba:
Frédéric PorteHrají:
Francis Huster, Firmine Richard, Gabrielle Lazure, Jacques Spiesser, Claire Nebout, Beatrice Rosen, Valeria Cavalli, Simona Maicanescu, David Saracino (více)Hrají
Francis Huster
Francie
Nejlepší seriály:
De Gaulle (2020) (seriál)
Modrá země (1995) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Firmine Richard
Francie
Nejlepší seriály:
Stíny včerejška (1991) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Smrtící střední (2019) (seriál)
Gabrielle Lazure
USA
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Had (2021) (seriál)
Cristóbal Balenciaga (2024) (seriál)
Jacques Spiesser
Francie
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Modrý bicykl (2000) (seriál)
Claire Nebout
Francie
Nejlepší seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Laura: Rodinné prokletí (2006) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Beatrice Rosen
USA
Nejlepší seriály:
Payday (2013) (seriál)
100 Questions (2010) (seriál)
Nikita (2010) (seriál)
Valeria Cavalli
Itálie
Nejlepší seriály:
La freccia nera (2006) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Mise lásky (1992) (seriál)
Simona Maicanescu
Nejlepší seriály:
Chci mluvit se svým agentem! (2015) (seriál)
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
David Saracino
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Highlander (1992) (seriál)
Cécile Bois
Francie
Nejlepší seriály:
Božské kapky (2023) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Nadia Fossier
Francie
Nejlepší seriály:
Clara Shellerová (2005) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Soudce Bartoli (2010) (seriál)
Delphine Chanéac
Francie
Nejlepší seriály:
Škola života (2002) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Laura: Rodinné prokletí (2006) (seriál)
Gaëlle Bona
Nejlepší seriály:
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Louise Monot
Francie
Nejlepší seriály:
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Škola života (2002) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Gérard Chaillou
Nejlepší seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Ohnivé léto (2002) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Prune Lichtle
Nejlepší seriály:
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Françoise Christophe
Francie
Nejlepší seriály:
Slavné útěky (1972) (seriál)
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Salim Kechiouche
Francie
Nejlepší seriály:
Zpátky v gangu (2021) (seriál)
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
Odysseus (2013) (seriál)
Bruno Slagmulder
Nejlepší seriály:
Maigret (1991) (seriál)
Caïn (2012) (seriál)
Vůně z Provence (1996) (seriál)
Julie Judd
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Clara Shellerová (2005) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)