Nevěsta s velkýma nohama (TV film)

Pohádka

Česko, 2002, 75 min

• blackrain

Tenhle příběh jsem musela vidět vícekrát, abych se nad ním mohla zamyslet. Po druhém shlédnutí se mi líbil o něco víc. Ale pořád to není tak, abych si mohla zařadit mezi své oblíbené. Nezařadila bych tenhle příběh mezi pohádky. Chyběla mu pohádkovost, na kterou jsem u pohádek zvyklá. Napětí tu taky není žádné. Všechno je udělané tak, že to člověk očekává a to starofrancozskou legendu vůbec neznám.(5.2.2012)

• gogos

Typický pohádkový brak s nuznou scénou, šílenou výpravou a mizernými hereckými výkony...(9.8.2015)

Docela hustá pohádka pro děti, kde je několik lidí podříznuto. Ale jinak mě bavily herecké výkony, až na Vydru, kterej u mě propadá naprosto ve všem, co hraje. Schmitzer u mě bodoval, zrovnatak princezny a král. 60%.(29.1.2012)

"Děkuji ti, Bože, za tvé milosrdenství.. Dostanu-li se živa z tohoto lesa, postavím ti kapli, jaké není rovno !!"(17.11.2014)

• Mrkvič

Na českou novodobější pohádku docela drsnota. Lehce trapné, ale také úsměvné.(14.4.2013)