Připravte se na nepřetržitou akci a napětí! Sylvester Stallone se v závodě s časem snaží vyvést na povrch skupinu cestujících, kteří uvízli ve zříceném tunelu 100 stop pod řekou Hudson, ve filmu Roba Cohena Denní světlo. Když výbuch uzavře tunel, musí se přeživší vypořádat s toxickými výpary, požáry a hrozícím kolapsem celé konstrukce. Jejich jediná naděje je v rukou Kita Latury (Stallone), bývalého šéfa lékařské pohotovosti, pronásledovaného vlastní tragickou minulostí. Stěny se postupně bortí a tunel se plní vodou a Latura je nucen dát v sázku svůj vlastní život, aby zachránil ostatní a zabránil katastrofě přerůst v ještě větší pohromu. V napínavém dobrodružství dále hraje Amy Brenneman. Z působivých zvláštních efektů a nervy drásající naléhavosti snímku Denní světlo se vám bude tajit dech od začátku až do konce. (Magic Box)

stration

Rob Cohen se na tomto filmu hodně naučil. Jeho další jsou o poznání profesionálnější. Toto je nuda s debilním scénářem a topornými herci-neherci. ()

dom156

Film s velkým P (průměrný). Až s blížícím se koncem dostává děj napínavější dělovou linku a začal jsem všem přeživším spolu se zachráncem Stallone držet palce. Stallone se do této role krásně hodí, bez něj bych si snímek vůbec nedokázal představit. Film jak jsem uvedl průměrný a k odpolednímu dýchánku snad i lehké doporučení. ()

Skip

Když budeme všichni společně táhnout za jeden provaz, tak všechno zvládneme. Asi tak by se dala shrnout myšlenka filmu. Zní to děsivě, já vím. Film ale až tak děsivý není, i když to teda vůbec není nějaké veledílo. Dá se to ale celkem bez úhony přežít a pak zase snadno zapomenout. ()

Anglie

Nadprůměrné drama o ohrožených lidech, kteří se snaží proniknout ven ze zatopeného tunelu. Stallone jako zachranář je dost dobrý. ()

stuntmanMIKE

tak asi takto... pred vizualnymi efektami vzhladom na rok filmu klobuk dole... vybuch je urobeny perfektne. Pokial aj opomeniem diery v logike tak filmu musim vytknut 2 veci. Prvou je postava Latura. Nikto na svete nie je taky ako tento chlap. Prisiel mi ako stelesnenie Jezisa na zemi. Ved keby ho tam dakto kopol do gul tak mu este podakuje a nastavi aj bradu. Fakt akoze v takej situacii aby clovek takto v pohode znasal hysterickych ludi... to je blbost. A druhou vecou je to chovanie postav... akoze nikdy som nebol v takej situacii a dufam, ze ani nebudem, ale pochybujem, ze by som plakal kvoli chlapovi, ktoreho poznam hodinu. No a posledna vec, ktorej sa dotknem... tu zapletku s tym nakladiakom a fetakmi v ukradnutom aute mohli trosku premysliet... toto mi prislo strasne prvoplanove a vrcholne nerealne. Takze aby som to zhrnul... film je dobry a bavil ma... mozno je to trosku pateticke a hrajuce na city, ale cert to ber. Objektivne by som dal 2 hviezdy, ale kvoli kvoli Slyovi dam 3. Aj ked mi jeho postava v tomto filme vadila opat ukazal, ze ma navrch proti svojim akcnym kolegom a skutocne vie hrat. ()

dyfur

....slabé po všetkých stránakach.Výkony,scenár,spracovanie.Samotná prítomnosť Stalloneho nestačila. ()

OG_Swifty

Stallone je dobrej herec, ale tenhle film patří k těm méně oblíbeným - prostě mě survival někde v tunelu moc nebaví... ()

Diamant

Bývalý šéf newyorskej záchrannej služby – Latura bojuje s časom pri záchrane skupiny ľudí uväznených v tuneli pod riekou Hudson. Pod jeho vedením sa vydajú na vyčerpávajúcu cestu podzemným labyrintom./ Čo bolo príčinou tohto nešťastia? Medzi riadkami sa dá čítať, že sú to dva hriechy... Ako dopadne táto strastiplná púť za denným svetlom? Súčasťou starej časti tunela je aj kaplnka... ()

lekr

Porpvé se to ještě dalo ale podruhé jsem tohle už teda vypnul. Denní světlo je prostě takový nijaký thriller o ničem ve kterém Stallone dělá šaška a snaží se lidi přesvědčit že on je ten akční hrdina kterým skutečně...byl. Ale neee on je. To já na Slye nedám dopustit ale v tomhle filmu teda rozhodně ne. Ty necelé dvě hodiny nudy doknce nezachránil ani ten Viggo Mortenson v roli nějakýho dobrodužnýho šílence. Sry Slye ale s tímhle na mě nechoď.... ()

Martin741

Stallonemu sa upadok vyhybal az do polky 90. rokov, kedy este bol vo forme a vladal vyslat po Rambovi 3 dalsie trio uspesnych filmov : Cliffhanger, Tango a Cash a Demolition Man. Tento film Denni svetlo spolu s prisernostami typu Stuj, nebo maminka vystreli sposobili upadok akcneho titana, akym Stallone bez debaty bol. K filmu : vsechno spatne, nech sa pozriem na to z akehokolvek uhla pohladu. Alebo da sa aj strucnejsie : naprosty vyplach. 5 % ()

kaposlav

Videl som to možno aj dvakrát pred mnohými rokmi, ale nepamätal som si skoro nič. Sklamanie z nedomyslenosti a nereálnosti. Spoiler: Na čo by niekto dával digitálne odpočítavacie tabule medzi ventilátory kde nie je prístup a nikto si ich nemôže pozrieť?? Pred zotmením sa stane nešťastie a kyslík majú maximálne na tri hodiny a za denného svetla po noci sa dostanú von?? A to nebolo z ďaleka všetko. Herci tomu tiež moc nedali až na výnimky a chovanie miestami od veci. Slabúčke 3* z odretými ušami. ()

rakovnik

Klišoidní hrdinský katastrofický tunelářský film se Slyem. Některé scény byly povedené, ale akci ubíjí rozvláčný natahovaný děj. ()

Figu

Jako kluk jsem pochopitelně skrz fůry bomba akčňáků Slyovi kariéry, Denní světlo házel do průměru jeho tvorby. Opět, jak často hlásím, jak zraju, přihlížím k provoňeným devadesátkám úplně jinak, kor když v tom hraje legenda našeho mládí! Unikátní je, že jsme prakticky dvě hodiny v jednom tunelu a pořád se něco děje! Stallone nám touto rolí dokázal, že si může v klidu stoupnout vedle Willise a zachraňovat s ním celej svět! 70% ()

cariada

Pohodový akční snímek o výbuch v tunelu pod řekou. Uvěznění lidé nemají moc šanci se zachránit bud uhoří nebo se otráví jedy, či je to tam celé zasype a nebo se utopí ve vodě. Prostě vyhlídky "růžové". Naštěstí je tu byvalý záchranář Kit, který jede zrovna kolem , když se to přihodí. Má sice za sebou malér , který stál někoho jinýho život a jeho zase místo. Sly (Kit) se rozhodne , že se tam dostane větrákama což je velice těžké a nebezpečné, a pokusí se zachránit lidi. Nejvíc se mě líbí , že působí velice civilně a nesnaží se ze sebe dělat super hrdinu, ale obyčejnýho záchranáře, který se nad nikoho nepovyšuje ba naopak klidně nechá někoho jinýho velet a jen povídá co je třeba udělat. situace se stává stále víc neřešitelná až na to Sly téměř doplatí. Ano je sice jasný kdo zemře a kdo né , a některé dialogy jsou sice děsné , ale co kdo z nás by se nechoval stejně. Snímek je koukatelný a určitě nenudí. ()

O´Neill

Hodně velký Stalloneho průměr. V devadesátých letech se roztrhl pytel s katastrofickými filmy a Daylight bohužel spadá do takového toho průměru, který nenadchne ale ani neurazí. Ideální způsob jak zabít nudný večer, kdy poslední věcí, kterou chcete je přemýšlet.. ()

bourec

Rob Cohen. Další z bardů na režisérský židli, kterej nás na přelomu milénií bavil. Něco se povedlo víc, něco míň. Daylight je spíš lepší průměr. Malej prostor pro manévry a  ne příliš sympatický hrdinové. Kromě Sly. 70%. ()

Amroth666

Hodně napínavý akční snímek s hlavním hrdinou Sylvesterem Stallonem, na něj trošku atypická postava. Nevím, proč tak nízké hodnocení. Tohle jsou přesně léta na ty kultovní akční filmy a tenhle k nim patří. Tomuhle filmu pet hvězd nedávám kvůli tomu, že víte, jak to dopadne. Jde také o klasickou zápletku, kdy se náhodna partička semkne, nějaké ty svině(černoch a Viggo) zemřou a některé se naopak změní k lepšímu, někdo dobrý zemře a někdo má prostě zpekla štěstí. V prvních asi 12 minutách se ukáže neskutečné množství postav, které poté změní jeden osud. ()

laik_60

až na ten slušný výbuch v tuneli to veľmi oslňujúce nebolo. Stallone s tvárou neviniatka a ukrivdeného nespravodlivo odsudzovaného záchranára pripadal viac ochotnícky ako profi herec. a s tou škálou osôb v tuneli sa scenár tiež veľmi nebabral, to ten pes mi tam pripadal lepšie ako hociktorý z hercov co tam hrali. Ešteže sa Sylvo vrátil k žánru , ktorý mu sedí. Len kvôli nemu dávam filmu 2 b. ()