Dožeň, co se dá!

Blast from the Past

Príchod z minulosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1999, 99 min

I když mi Brendan Fraser není sympatický, tento snímek se mi s ním líbil a rád si ho pustím, určitě to podle mě má originální nápad.(25.10.2009)

Skvelá "time travel" komédia s celkom originálnym námetom a úplne úžasným castingom (Christopher Walken!). Kde sú tie časy, keď sa filmy Brendana Frasera dali ešte pozerať?(30.7.2013)

Pohodička, zajímavý námět a skvělé podání všech hereckých tváří! Slaďáček a srandičky, co víc si přát?! 75%(18.5.2011)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $26,511,114Tržby Celosvetovo $40,263,020║ komercia je niekedy neúprosná, na čo dopadol aj tento príjemný film, nuž nevšednosť si hľadá ťažko miesto u širokého publika _Jedna z mála komédii, čo ovplívajú nadmernou tematickou sviežosťou a aj vďaka tomu je sprostredkovaný humor tak krásne svojský a nevtieravý.(15.4.2007)

Krásná komedie s "bombovým" námětem - díky tomu je ve filmu řada skvělých situačních gagů. Budou však fungovat jen na jedno shlédnutí. Přesto tleskám autorům za nápad zapojit pětatřicetiletého mladého muže do rušného současného života, když do té doby znal jen vnitřek protiatomového krytu a své rodiče. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=xP-2L3jnxFY(13.3.2009)