Dožeň, co se dá!

Blast from the Past

Príchod z minulosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1999, 99 min

Jak přežít atomovou válku a vrátit se do "zničeného" světa z trošku jiného úhlu než vážná Sci-fi :-) Ani si kolikrát neuvědomíme, jak moc se za pár let změní naše okolí i myšlení. Dobrá a vtipná komedie.(11.3.2003)

Už od suprových úvodních titulků jsem věděl, že mě to bude bavit. Ten film je prostě fajn. Začátek v bunkru je moc hezky udělanej a Christopher Walken se Sissy Spacek jsou geniální manželskej pár. No a nejlepší je, že i Brendan Fraser drží tempo a je fakt skvělej naivní dobrák. Ta romantická linie nezklamala a byla taková příjemně uvěřitelná. Alicia Silverstone byla sympaťačka. Prostě skvělej film na odreagování.(19.2.2011)

Příjemná romantická komedie se zajímavým nápadem. Zábava je slušná, herci hrají dobře a děj je na komedii víc než dobrý. 70%(9.1.2008)

První projekce byla na odpad, ta druhás e dostala ke třem hvězdičkám. Originální, ale nevyužitý potenciál.(31.12.2006)

Velká sranda. Fraser v tradiční roli ňoumy je skvělý, ale zcela netradiční jsou Spaceková a hlavně Walken - na ty je opravdu radost se dívat.(7.7.2003)

• - Všechny kartičky basebalistů, které mají ve filmu značnou hodnotu, jsou pouze repliky, které by stály jen pár dolarů dohromady. (don corleone)

• - V televizi byl párkrát vysílaný pod názvem POLOČAS ROZPADU. (bo.rec)

• - Hlavní postava Adam (Brendan Fraser) - gentleman při vstupu do podniku zadrží Troye (Dave Foley), aby nevstoupil do baru dřív, jak Eva (Alicia Silverstone). Tím měl ukázat, jak se správně chovat k ženám, jenže správně by měl vstoupit dřív muž do baru, aby tak ženu neuvedl do rozpaků, když vstupují do "neznáma". (Kity162)