Dožeň, co se dá!

Blast from the Past

Príchod z minulosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1999, 99 min

První půlka nabízí opravdu slušnou porci zábavy a vtipů, pak ovšem film sklouzne na nemastnou neslanou romantickou notu bez nápadu a z filmu se stává pouze průměr. Škoda potenciál na nadprůměrnou komedii tu bezesporu byl.(8.7.2003)

Jak přežít atomovou válku a vrátit se do "zničeného" světa z trošku jiného úhlu než vážná Sci-fi :-) Ani si kolikrát neuvědomíme, jak moc se za pár let změní naše okolí i myšlení. Dobrá a vtipná komedie.(11.3.2003)

Skvelá "time travel" komédia s celkom originálnym námetom a úplne úžasným castingom (Christopher Walken!). Kde sú tie časy, keď sa filmy Brendana Frasera dali ešte pozerať?(30.7.2013)

Celkom príjemná komédia, ktorá mi robila spoločnosť jedno upršané popoludnie.(4.10.2009)

Perfektní námět a první polovina filmu, bohužel poté se jedná o klasický holywoodský brak s předvídatelným happy endem. Za námět ale všechny palce nahoru, je to jak Fallout - narozen v protiatomovém krytu za hitovek z šedesátých let a nad hlavou postapokalyptický svět... Jen s tou apokalypsou jsem to trochu přehnal, jak jistě pochopíte po shlédnutí. Pokud máte chuť na kvalitní nenáročnou komedii s výbornou hereckou rolí Christophera Walkena, směle do toho.(18.10.2010)