Dožeň, co se dá!

Blast from the Past

Príchod z minulosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1999, 99 min

Skvelá "time travel" komédia s celkom originálnym námetom a úplne úžasným castingom (Christopher Walken!). Kde sú tie časy, keď sa filmy Brendana Frasera dali ešte pozerať?(30.7.2013)

Celkom príjemná komédia, ktorá mi robila spoločnosť jedno upršané popoludnie.(4.10.2009)

Mne táto komédia, ktorá okolo seba nevzbudila príliš veľa pozornosti, prišla strašne dobre obsadená aj zahraná a hlavne si myslím, že svojím NÁMETOM má hooodne navrch pred všetkými svojimi bračekmi a sestričkami.(13.7.2002)

Naivní a trochu zdlouhavá komedie s roztomile přiblblým Brendanem Fraserem a spolehlivě hrající Alicii Silverstone. Některé gagy překvapivě fungují, ale ze všeho číší taková naivita, že se k ní tvůrci pomalu hrdě hlásí.(21.2.2009)

První projekce byla na odpad, ta druhás e dostala ke třem hvězdičkám. Originální, ale nevyužitý potenciál.(31.12.2006)

• - Když se objeví nápis podzim 1991, přenese se scéna do baru, kde hraje v pozadí malý kluk hru Primal Rage. Tato hra byla na hrací automaty vydaná ale až v roce 1994. (don corleone)

• - V televizi byl párkrát vysílaný pod názvem POLOČAS ROZPADU. (bo.rec)

• - V bombovém úkrytu promítá otec na plátno projekci a tvrdí, že používá zrcadlo a schválně je kvůli tomu obraz na plátně obráceně. Pokud by však skutečně zrcadlo při projekci použil (což byla běžná technika v 70. letech), obraz by byl normální a ne obrácený, protože ho promítal zezadu plátna, čímž by se přes zrcadlo znovu obrátil. (don corleone)