Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

duklak2 odpad!

Strašná parodie na Sněhurku, vůbec mi u toho neutíkal čas, ale nakonec jsem to dokoukal do konce a DVD navždy uložil do šuplíku. Nechápu, jak někdo si může dovolit použít tento název a udělat z toho takhle hroznej film. Trpaslíci zde nejsou vůbec trpaslíky, ba co víc, dokonce jsou větší než já!!! Dále je zde příšerná, škaredá, protivná královna a nesympatická Sněhurka. ()

Handle

U této komedie jsem se výborně bavil :) Nejdřív jsem si říkal ''Proboha, co to je?'', ale když vypnete mozek už se tomu jen smějete a smějete.. ()

Genero

Nad německým zábavním průmyslem jsem už dávno zlomil hakenkreuz. Vždyť co si můžu myslet o kinematografii, která se ve světě blýskla pouze na výsost zábavným a veselým snímkem Im Rollstuhl durchgefickt, ze kterého jsem se alespoň dozvěděl, že holky to chtěj taky a do všech otvorů. Když už to vypadalo, že odolám i pohádkové veselohře, nakonec mě udolalo argumenty vyznání uživatele Damiela, který ji v komentáři charakterizoval jako „primitivní zábavu pro lidi, kteří si vystačí opravdu s málem“. Velmi mě pak zaskočilo, že asi nejsem tolik nenáročný divák, jak pořád tvrdí Troškova andělská tvář. Což o to, s těmi kulisami si pan architekt vyhrál a jednoznačně by si zasloužil pornooskara za výpravu, i Sněhule se vydařila a kdejaký trpajzlík by si z ní mohl uhnat tenisový loket, jen ten způsob humoru se mi zdál být poněkud debilní. Ale pro malé árijce, kterým knírek sotva začal pučet, to asi sranda je. ()

Rosana

Myslím, že jako pohádka se to opravdu podařilo a místy jsem se válela smíchy. Bylo to dobře střelený, nenásilný a nijak nevulgární. (Ze začátku jsem čekala, že se z toh vyklube německé porno) Nakonec mě film mile překvapil a malým dětem bych ho s klidem pustila :) ()

Lady Jane

Bláznivá parodie na Sněhurku, kde padne i pár povedených hlášek a zazní ujeté "Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou, hej trpaslíci už jdou jdou jdou" ... :) Ne všem to sedne ale někteří v tomto filmu můžou najít i oblíbenou komedii. ()

jajinka

Docela povedené moderní převyprávění Sněhurky pro dospělé.. :-) Nejde o nic zázračného, ale já se u filmu docela dobře bavila.. Herecké výkony mizerné, ale v nějakých částech to ani nevadilo, spíše zlepšovalo celkový efekt.. ()

slunicko2 odpad!

Ein echt Deutcher Spass. Začalo to jako německé porno ze 70. let. Znalci vědí, ostatní nechť závidí. Ale ouha. Ukázalo se, že nejde o porno, ale o "zábavu" podle vkusu německého lumpenproletariátu. Před obrazovkou sedí horda ožralých Skopčáků, kteří pokřikují oplzlé poznámky k "ději". Pivo teče proudem a po každém trapném pokusu o vtip slyším ten klasický komentář - Na ja, Spass muss sein. Němce mám docela rád, ale rozhodně ne ty, kterým je tento film určen. ()

italka63

Viděla jsem to dokonce v jednom týdnu dvakrát. Poprvé jsem jen nevěřícně zírala a po půl hodině se smála na celý kolo, že mi to nevadilo vidět shodou okolností znovu. Ani se mi nechtělo věřit, že tohle stvořili Němci. Je to neuvěřitelně stupidní a zároveň neuvěřitelně jetý. Ideální k vyčištění stávajícího obsahu mozku:-) :-) ()

Damiel odpad!

Udělat dobrou parodii na klasickou pohádku je věc vskutku těžká a ne každý má tvůrčí potenciál dvojice Svěrák – Smoljak, která to geniálně dokázala s Dlouhým, Širokým a Bystro (vlastně Krátko) zrakým. Unterwaldův pokus postrádá inteligentní humor a je plný křečovitých vtípků a trapných hereckých výkonů. Nefunguje ani pokus o parodii na známé blockbustery v čele s Pánem prstenů. Je to primitivní „zábava“ pro lidi, kteří si vystačí opravdu s málem. U nás je pro tyto účely stvořen Kameňák, který je ale pořád o hodně horší než 7 trpaslíků. Úplně ale stačí se na DVD podívat na tříapůlminutový videoklip, který shrne vše podstatné, a film můžete klidně vynechat. ()

Noviik

Ale jo, dá se na to dívat, i když kravina to je pořádná. Párkrát se zasmějete a zase to vypnete, nic tak hrozného to však není :) ()

MJMilan

Věřím, že na tuhle bláznivou parodii musí mít člověk náturu a náladu a že se nemusí líbit každému, ale já se u ní solidně bavil. Lechtivé a přitom ne vulgární, vtipné, 80%. ()

Mylouch

Herecké pitvoření se stylizací naivně erotického filmu spolehlivě zabíjí všechny náznaky slušných nápadů. Těžko bych našel cílovou skupinu ()

Mr.Bulanek

Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou. Hej trpaslíci už jdou jdou jdou. Dobrý den kdo jste? Bílý Helpje nejmoudřejší z moudrých jsme 7 trpaslíků a máme problém - Jó tak ten prsten hoďte do ohně - Ale my nemáme prsten my máme Sněhurku - Jo tak hoďte Sněhurku do ohně. Ale přece nemůžeme hodit Sněhurku do ohně! Jo ale to pak teda to pak teda máte problém. ()

T-pack

Mno, prostě super film. Bláznivina na druhou, a proč ne? Člověk se u toho prostě baví. Výprava vůbec nebyla špatná, mělo to takový nepopsatelný nádech, trpasličí píseň si zpívám do teďka. Akorát jsem nepochopil, co bylo na zlé straně země tak zlého... ()

pytlik...

Plus dva body za Sněhurku s krásnou velkou červenou pusinkou a mínus jeden bod za toho mimořádně nechutného vytáhlého bílého trpaslíka s obrovskou hubou. ()

Wade

7 trpaslíků řadím u mě mezi jedno z největších překvapení. Skvělá zábava, protože trpaslíci mají opravdu dost komických scén a herci hrají bláznivé role tak jak mají tedy bláznivě. Možná že kdo viděl film sám přišel mu víc trapný než komický a nezasmál se tak jako by ho sledoval ve skupině. Oné noci.PRÁSK!!!! 90% ()

Siri69

Překvapivě netrapná komedie... Neni to nudné ani úchylné,naopak jsem se u toho docela dobře pobavil... Toto patří k těm lepším německým filmům... 3* ()

Koryntos odpad!

20.9. jsem se nechtěně uchýlila k masochistickým hrátkám a nechala se dobrovolně celých 95 minut mučit tímto skvostem německé kinematografie a protože jsem toho zřejmě neměla dost, poté jsem si pustila Blbý a ještě blbější o tom jak se potkali a můžu Vám hrdě říct, že kdybych tyhle dva filmy nepotkala já, tak by můj život nebyl o nic bohatší ani chudší, než je. ()