Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

Dimo

Velmi jednoduchá zábava s občasnou, nečekaně dobrou hláškou. Pokud k filmu neusedám s intelektuálním očekáváním, může se jednat o snesitelnou jednohubku, kterou je však zapotřebí rychle zapomenout. ()

Zevon

Není třeba číst přebal ani recenze. Po páru záběrech je jasné, že tohle je typické Německo se vším tím svým nevkusem, kýčem, násilným humorem, vynucovaným smíchem a mlácením do stolu. Parodie, jenž postupně vyčpěla a vyšuměla do ztracena v hloupých hláškách, pohlavkování a neúnosně natahovaném námětu, na němž není nic, ale naprosto nic zajímavého. Ta jedna hvězdička je za to, že tento nepodařený žert a pokus se nedá shlédnout najednou a tudíž vystačí na několik večerů, čímžto se ušetří na půjčovném za jiný film. Je dost možné, že kdybych před koukáním požil nějaké to pivko, případně vylepšené dobrým zahušťovadlem, dal bych film celý a možná bych se dostal s těmi trpaslíky ve vyšisovaných sudeťáckých rajtkách na stejnou loď. ()

haWranka

Absolutně ukrutná blbost. Dost mi to připomínalo Rrrr (a bůh ví, kolik "r" tam ještě je). Já mám absurdní humor vcelku ráda, ale musí to být i inteligentní. Tohle byl děs. ()

DarkMatter

Tento film je naprostá hovadina. Jednoduše je tak příšerně stupidní až si ho zamilujete. Na něco takového je samozřejmě potřeba ta správná nálada. Onen motiv Sněhurky a sedmi trpaslíků je nakonec skutečně jen motiv. Neřekl bych, že jde o pouhou parodijní adaptaci pohádky, což je samozřejmě dobře. Děj totiž samotnou pohádku jen zdánlivě připomíná, ale jinak se drží svého. Humor je jednoduchý, ale za to účinný. Stačí debilní úsměv jednoho z trpaslíků nebo pošahaná písnička... Kulisy jsou líbivě pohádkové, herecké výkony někdy až obdivuhodné. Prostě jedna z nejlepších komedií podobného ražení. ()

_aandyy_

Ó, tak Němci netočí jenom krimi nebo romantické filmy :) Sněhurka a sedm trpaslíků v modernější kabátě sice jakž takž pobavili, ale na tři hvězdičky to nebylo. Tak 40% ()

Dampfer

No, ten snímek byl totální neumělecký počin, ale... vůbec o nic se nesnažil, to co chtěl zesměšnit zesměšnil dokonale, herci sice hráli totálně mizerně, avšak hráli taková paka, že nebylo potřeba hrát skvěle. Každý zápor v tomhle filmu je okamžitě přebit tupým humorem, jenž mi zde tak pěkně seděl, že jsem tuhle "blbost" shlédl s neustálým úsměvem, někdy jsme se dokonce smíchy dusil. Ke konci, negativy nabitý film, který se o nic nesnažil, roztomile tupý a vážně vtipný. Skoukněte to, u tehle nenáročné zábavy se vážně zasmějete. (+ koukněte se na to v originálním dabingu s titulky, ta němčinaje je úžasná ) ()

Lavinia

Viděna anglická verze, čehož dodatečně lituji, něco tak ne-anglického se neslyší, snad jsou v originále lepší. Celkem dobrá idea, debilně provedená. Kdykoli se objeví dobrý nápad, obratem je poslán do kytek. Škoda. ()

Nakhla

Kravina prvního stupně. Jasně. To obvykle parodie bývají. Ale tahle je i plná vtipů, ať už totálně trapných nebo totálně povedených, tak či tak jsem se u nich smála. A tu skvělou a vlezlou trpaslíčí písničku už asi z hlavy nevyženu.... ()

Mikel LetsGo

velmi nenáročný snímek, pro intelektuálně slabší vrstvy možná i trochu úsměvný...vydržel sem deset minut,pak sem si řekl, že když se budu dloubat v nose budu možná trošku menší trotl než kdybych se vydržel dokoukat do konce... ()

Kubi21 odpad!

Neskutečná zhůvěřilost na entou. Zářný příklad, kdy se zrodil výplod choré mysli. A jestliže to někdo přirovnával k Montypythonům (dle D.Moorea), tak ten je neviděl ani z rychlíku. ()

Ivoman

Ani jsem nedokoukal. Animace otřesná, nezachránilo to ani 3D ani zvuk DTS. Tragicky infantilní. Ale co jsem čekal od němčourů. ()

Hovadin

Už dlouho jsem se takhle nezasmál. Ano, ten humor je praštěný a občas i dětinský, ale to já prostě můžu ! :-) ()

Martas011 odpad!

Musím říci že tohle je něco unglaublich. Souhlasím s Uzzim, že šlo z tématu vydolovat mnohem víc, ale přijde mi že tvůrci z něj nevydolovali skoro nic, než pár přihlouplých vtípků. Jsem celkem všežravec a klidně si odpočinu i u Slunce, seno..., ale tady nějak už nemůžu. Jen ze zvědavosti jsem se podíval i na Film o filmu a ten mi přišel o něco zajímavější, byť jen kvůli nadšení té herecké party. Jinak si ale myslím, že němci pohádkové parodie celkem umí, o čemž svědčí i v současnosti vysílaná řada PRO 7 Märchenstunde každé pondělí od 20:15, která je vyráběná v podobných kulisách (s vyjímkou občasných českých exteriérů - třeba Křivoklátu), a u které se občas zasměji. P.S. Kdo je naštvaný, praští do Otto "Bobíka". ()

me3x®

malarkey.... máš pravdu... to bola najvtipnejšia scéna, ja by som len dokončil. Ale nemôžeme predsa hodiť Snehurku do ohne. No jo, to pak, to pak ale máte problém. ÓOOO velký dík bíly Helpje. To nestoji za rec. Mej se, čaw ahoj, blbec nafúkaný, idiot, pitomec... (sorra za tu češtinu) ()