Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

blondboss

Tak takúto uletenú vec môžu natočiť hádam len Nemci. Jedna hviezdička za nádhernú Snehulienku, ďalšia za chytľavé melódie a jednu ešte musím dať aj za taký milý detinský chechtavý humor. Na niektorých scénkach som sa fakt pobavil. Nebol to až taký trapas, aký som očakával. Celkom zaujímavý nápad. 55 % ()

The_God

3* málo, plný 4* jsou moc, ale protože jsem se u tohohle filmu bavil téměř celou dobu, tak dávám ty 4*. Pokud chcete nějakou inteligentní zábavu, tak se 7 trpaslíkům vyhněte, ale pokud se chcete podívat na nějakou pěknou ptákovinu (v dobrém slova smyslu), tak vzhůru do nich. Sice jsem se nepopadal za břicho, bránice ani čelisti mě nebolely, ale sranda to byla. ()

Scenixia

Fiml je tak trapný, že jsem ani nevěřila, že je možné, aby Německo vyprodukovalo a poslalo do světa takovou ptákovinu ... 1 hvězdička za stojící čepičky ... To bylo vážně MOC. ()

blekekeke

Na to, že je to z produkce našich západních sousedů, kteří humorem ve filmech moc neoplývají. Tak jsem se v celku i pobavil ... ()

Kalda69

mam uplne stejny nazor jako uzivatel heyda (timto se mu omlouvam za pouziti jeho komentu, ktery na 100% vystihuje muj nazor na tento rozhodne zajimavy filmovy pocin): Ale jo, byla to docela prča. Pár hlášek se fakt povedlo a když k tomu přičtu překrásnou prsatou Sněhurku, tak mi vychází 3 hvězdičky. :-D :-D ()

the.trooper

Proč né ? Bavilo mě to . Je to sice z Německa , ale tohle se jim opravdu povedlo . Jenom nevim jestli je to pohádka pro děti , když se ''trpaslíkům'' postavili špičky čepic , když viděli sexy Shivu Hagen . ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Priest

Člověk se pobaví u vtipů na brunety, které jsou normálně známy jako vtipny o blondýnkách. Film je i dějově docela dobře zpracovaný. Na pěkný rodinný večer se rozhodně hodí :) ()

Matth

Hlúpy humor s absurdným príbehom sa snaží spraviť z rozprávkovej klasiky hranú komédiu. To sa absolútne nepodarilo a film pôsobil chvíľkami ako paródia sama na seba. 1 hviezdička za prírodné prostredie. ()

uprchlice

Tato komedie mě opravdu moc překvapila. Na to, že je to německý, mě to opravdu moc pobavio. Vtipný a tak trochu předělaný příběh o Sněhurce byl fakt zábavnej. Herci se mi zdáli dobří, ale bez dabingu bych si je asi neoblíbila. ()

flouny8 odpad!

Celá Německá kinematografie stojí za hovno a tohle je další důkaz. Přirovnal bych to k našim Babovřeskům. ()

sibskyn

No docela trapná blbost, nějaké vtípky jsou dobré, například ty se zrcadlem, ale večinou převažují ty trapné. ()

Majrek

Výborná role mrzouta.... V kategorii "komedie" bych dal hvězdy dvě, v kategorii "německé komedie" by si film zasloužil čtyři hvězdy... Když přetrpíte začátek a rovnou to nevypnete, časem se z toho vyvine "koukatelná" záležitost (zvolnění tempa a méně viditelná snaha autorů být vtipní za každou cenu by snímku rozhodně prospělo). ()

jeany23

Tak to bylo něco...milovníci intelektuálního humoru z tohoto filmu asi dostali osypky už po pěti minutách, ale nechť - mně se tahle ztřeštěná bláznivina líbila velice. Pěkné výtvarné zpracování, spousta vtípků a perfektní hlášky jsou super, stačí vypnout u toho mozek a jen se bavit. Ani minutu jsem se nenudila, některé scény mi pošimraly bránici - myslivec, jehož trofeje tvoří větve, a jeho brutální psisko které chytí všechno (i vzteklinu), šašek hulící cigára, ondulace jako forma trestu, trubači (obzvlášť ten s keyboardem), černoch....a ty avizované ztopořené čepičky, jasně :-) ()