Trošku ten film ujížděl,ale beru ho jako odlišné válečné drama ze zajateckého německého tábora.(5.7.2006)

Na celém filmu se mi nejvíce líbil tolik předvídatelný závěr ..(24.5.2008)

Není to vůbec špatný film, první půlka je silně nadprůměrná, ovšem konec mi dojem z celého filmu naprosto pokazil - prostě typicky americky odporný.(28.5.2003)

• Ivoshek

Tenhle film je historicky zajímavý tím, že v něm hraje můj kamarád. Není to tedy nijak velká role. Vlastně tam dělal komparz. A hrál černocha. Jinak jsem z tohohle filmu viděl asi 5 minut, takže kvality těžko soudit.(23.6.2008)

No...já jsem si na patriotismus u amerických filmů už zvykl, takže bych chtěl vyzdvihnout klaustrofobickou atmosféru tábora, kterou film vystihl, Colina Farrella, celé to soudní přelíčení a v podstatě až do poslední chvíle nejednoznačnost charakterů (McNamara i Visser.)(8.2.2006)

• - Scény s Jonathananem Brandisem byly vystřiženy. Herec z toho byl velmi rozrušen a mohl to byl jeden z důvodů jeho sebevraždy. (Kaufman)

• - Spoiler: Podľa pôvodného scenára mal nemecký veliteľ zajateckého tábora Visser (Marcel Iures) po zastrelení amerického plukovníka McNamaru (Bruce Willis) odkráčať do svojej kancelárie, kde mal spáchať samovraždu, a to zastrelením. Režisér však od toho upustil a rozhodol sa pre taký koniec, aký môžeme vidieť vo filme. (Danny88)

• - Pieseň, ktorá hrá v rozhlase počas vstupu zajatcov do tábora, je hymna nacistického Nemecka. (Danny88)