Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Solidní drama, které však postupem času ztrácí na atmosféře, jenž si úvodních dvacet minut tak pracně buduje. Vynikající výkony hlavních představitelů, nádherná práce kamery a velmi působivý soundtrack jsou naštěstí na výše zmíněný nedostatek dostatečnou náplastí...(24.8.2002)

 • sepp
  **

  Tak pateticky, prvoplanovity a krecovity film jsem uz dlouho nevidel. Willis je na platne minimalne a je spis k smichu, nez aby ukazoval nejaka pohnuti. C.Farrel se snazi a poskytuje svuj tradicni dobry vykon. Ostatni postavy jsou pouze smesne ci nanejvys neduveryhodne... Opravdu celkem slaby film.(7.9.2003)

 • gouryella
  ***

  Není to vůbec špatný film, první půlka je silně nadprůměrná, ovšem konec mi dojem z celého filmu naprosto pokazil - prostě typicky americky odporný.(28.5.2003)

 • Radyo
  ***

  Nepřesvědčivé kritiky myslím tentokrát neměly až tak ve všem pravdu. Bruce Willis sice nepředvádí bůhvíco, ale Colin Farrell je výborný. Celkově jde o zdařilý film s působivou hudební složkou. Daly by se na něm ale najít i nějaké chyby.(11.12.2002)

 • Gilmour93
  ***

  Nejdříve dobová sonda do rasové (ne)snášenlivosti v americké armádě (Černí muži umějí létat) a poté následuje epizodka ze seriálu Právo a pořádek z ausburgského zajateckého tábora, jehož velitel se evidentně hodně nudil, když vymýšlel zajatcům podobné aktivity.. Jména Farrell, Willis a Hoblit slibovala zajímavou podívanou, ale díky slabě napsanému příběhu nastal pravý opak. Zůstalo jen poučení, že ohledně cti a hrdinství se nemá kecat, nýbrž jednat - i za cenu, že si pak už chvalozpěvy a salutování se spoutanýma rukama za zády (!) od svých bratrů ve zbrani nevychutnáte.. Jo, jo, ať je Bruce na letícím šutru nebo v německém lágru, umí svý starý kosti položit na obětní oltář ze všech nejlíp..(16.9.2011)

 • - Viadukt, po kterém na začátku filmu jede vlak, se nachází v Novině na Liberecku. (Flancer)

 • - Film se točil v bývalém vojenském prostoru Milovice. Jedna z prvních scén, kdy je na vlak, který přepravuje vězně, proveden nálet, se natáčela v externích prostorách cukrovaru ve vesnici Zvoleněves nedaleko Kladna. Materiál se poté zpracovával na pražském Barrandově. (M.B)

 • - Pieseň, ktorá hrá v rozhlase počas vstupu zajatcov do tábora, je hymna nacistického Nemecka. (Danny88)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace