Film, díky kterému jsem si všimla, že existuje osoba jménem Colin Farrell. Jinak další zajímavý námět, který se zvrtl v nenápaditou a snadno předvídatelnou podívanou.(7.7.2007)

Celkem příjemný zážitek ze sledování dobře napsaného i zahraného filmu mi zničil (prakticky po všech stránkách) nezvládnutý konec. Tohle muselo vypadat pitomě už na papíře! Ale to nic nemění na faktu, že Colin Farrell, Marcel Iures i Bruce Willis předvedli docela solidní výkony, celek byl dobře natočený a titulky plné českých jmen.(23.7.2005)

Kde se stala chyba? Vzdyt filmy z druhe svetove jsou dost popularni a stalice jako Willis a Farrell preci nemohou zklamat? Vzdyt ani nezklamali, tak kde je zakopany pes? Ja vubec nevim, zahrano je to dobre, odtoceno taky, scenar ma trosicku chyby, ale kdyz prejdu tohle, vznikne mirne nadprumerne drama z valecneho obdobi, ktere se natacelo v Praze, coz je hvezdicka navic. 7/10(28.6.2006)

To se povedlo nádherně.Atmosféra je super.Colin Farrell hraje fakt dobře.Je to trošku předvídatelné ale je to super.(28.2.2005)

• petaspur

Pro mne velmi nevýrazný válečný kousek zaměřený na jeden proces a jednu akci, přičemž mne uprostřed válečné disciplíny pobavilo pouze nacistické akceptování (a okamžitá realizace) nabídky plukovníka McNamary.(6.12.2008)