Hudson Hawk (Bruce Willis), jeden z největších zlodějů na světě, je po deseti letech propuštěn z vězení, kam nemá v plánu se vracet. Jeho život v ústraní však naruší šílení manželé Mayflowerovi, kteří mu začnou vyhrožovat zabitím jeho nejlepšího kamaráda Tommyho (Danny Aiello), pokud pro ně neukradne tři artefakty vytvořené Leonardem Da Vincim. Hawk nemá potuchy o tom, že význam těchto děl zdaleka přesahuje jejich historickou hodnotu, ani netuší, co si počít s krásnou a tajemnou Annou Baragliovou (Andie MacDowellová), která se vydává za jeptišku a může pracovat pro CIA, Vatikán, nebo Mayflowerovy. Nakonec je na Hudsonu Hawkovi, aby překazil ďábelský plán Mayflowerových, udržel Tonnyho mimo nebezpečí, užil si pár hezkých chvilek s Annou a možná dokonce zachránil celý svět. (Cinemax)

ESNYR

Já to teď viděl snad po duhé v životě, protože mi spousta scén vůbec nic neříkala. Ale jo, je to dobrá sranda a slušně se to hýbalo, takže nemůžu souhlasit z mnoha hodnotiteli. Dávám 3 bodíky. Záporáci byly tak odporní až byly geniální. ()

]V[()Rt

Neschopnost užít si tenhle kinematografickej formát mozku je nekonečně nudný trvání na vlastní příčetnosti. Vzdyčky se budu radši nahej na zadním sedadle limuzíny s delfínama ládovat sushi z mikrovlnky a pizzou se sobím sýrem. Vy ostatní si můžete vyhulit! Mentolku... ()

krivkin

Někdy v 15 letech se mi to líbilo, nyní po 25 letech musím konstatovat, že to je ztřeštěný maglajz, který sám neví, čím chce vlastně být. Výpravná, avšak plytká blbost, která není příliš vtipná. ()

Patr1k

Jeden z mojich najoblúbenejších filmov, čo sa týka zlodejiny, ale nejde o zlodejinu ale gagy okolo nej, tolko hlášok čo je v tomto filme, to je až neskutočné, skvelý český dabing...DELFÍN JE MRTEV!!! :D ()

Rieux

Would you like to swing on a star? .... Film ktory ma neuveritelne dementny dej, ale napiek tomu si to stale rad pozriem, kvoli perfektnym gagom a hercom. Bruce Willis je nad vecou, ako stale, a naozaj slusne mu sekunduju vsetci herci, dokonca aj Kit Kat zo CSI Miami, na ktoreho som sa prvy krat pozeral a zaroven smial nie kvoli jeho topornemu vykonu. Prijemna komedia na sobotny vecer. ()

cici24

Tak tohle je šílenost, ale skvělá komedoparodie na akční a muzikálové filmy. Připadá mi to jako estráda na filmovém plátně okořeněná celkem dobrým dějem. Né všem se to může líbit... ()

M0rSalis

Před tím než jsem si tuto ohavnost pustil tak se dívám na čsfd a vidím Bruce Willis a hodnocení 61% tak jsem si říkal, že to bude pohoda. Ale po dobu celého filmu jsem měl neodvratný pocit že mi něco uniká ... nevím jestli gegy v tomhle filmu měli být vtipné, ale mě tak rozhodně nepřipadali. 1* ()

spawnxp

Podle mýho soudu hodně nedoceněná crazy komedie. Willis hraje, Sandra Bernhard je excelentně vodporná, Andie MacDowell roztomilá a Danny Aiello si střihnul jednu z životních rolí. Lehkej žánr udělanej tak, že skoro nic nechybí. ()

ssscream

Potřeboval jsem se přesvědčit sám. U něčeho bych vymazal tohle, u tamtoho zase něco jinýho, tady bych vymazal všechno! ()

imaginer21

Zplácanina všeho možného a nemožného potřísněná kečupem a sebeparodií až za hrob. Možná že v tom tkví celý problém filmu, neboť vnáší do obecné kritiky největší rozpolcení. Někteří to zkrátka žerou, zatímco jiní tím opovrhují. Prostě režisérský experiment. Naštěstí se ztřeštěným "devadesátkovým" Willisem a božskou Andie, která pro mě z průměru tahá film ke 4 hvězdám. ()

Enzo555

Jeden z naj bankrotov filmovej histórie. To naznamená, že si ho neužijete. Má parádny šarm, nadsázku a výpravu ()

v.indruchova

Není to TAKOVÁ PECKA, ALE je to hodně své. Šíleně ulítlá věc. Podařilo se mi to stáhnout v původním znění s tit. ve vysoké kvalitě. Má to parádní říž, od čes. dub. Dala bych tomu asi za tři objektivně, ale nemohu si pomoct je to tak praštěný, že se tomu musím smát. Dnes je opravdu škaredé počasí, ale já díky tady té střeštěnině má úsměv na rtech :D Děj je taky nevšední jako celý film, ale řekněme trochu se opakující a v některých okamžicích nebaví, když se ustřihne nějaká scénka trochu se to prokrátí tak by to bylo pro víc lidí schůdnější. Milionářská mrcha ze svým manžílkem jsou nechutná monstra, brr. Když se tam ukázala ona musela jsem si zakrýt část obrazu abych jí neviděla, až tak se tvůrcům povedlo ztvárnit psychopaty, kteří chtějí ovládnout svět. Musíte hold přijít té střeštěnosti na chuť a tomu humoru obzvlášť. ()

r007

Pokud přimhouřím obě oči a vybavím si Bruce pobrukujícího si písničku při kradení sošky, dávám s klidným svědomím 3 hvězdy. Pokud bych se ovšem soustředila na děj, režii nebo kameru, asi by byla jen 1. K tomuto filmu je třeba mít hodně dobrou náladu nebo určitou hladinu alkoholu v krvi.. Viděla jsem film po 20 letech znovu, a i když některé filmy s Brucem mám časem víc a víc ráda, tak tenhle k nim rozhodně nepatří. ()

PatrikP4

Byl to pro mě velice slušný průměr... Trošku vtipu a celkem dobrého vtupu... A jen škoda že to u mě nešlo o trošku vejš, nevím proč, ale prostě to byl celkem průměr, možná kvůli ději, který mi přišel trošku slabší... ()

BarGoldstein odpad!

Absolutní vrchol všeho kretenismu! Těmto ubozackym pokusům o vtipy se nemůže smát ani nejtupější kukuřičný traktorista z nejposlednější Lhoty z Idaha. ()

lepo

Tento Bruceov úlet nie je určite až taký malinový brak, ako milión demencií pred a po ňom, ktoré sa hrajú na chytré komédie. Akcia, pár super hlášok, ku tomu párik mayfloverovských psychopatov a filmík na oddychovku bez rozmýšľania je na svete. A to nevravím o Sinatrovi a výbornom soundtracku. Takže páni porotci súďte ma ja dávam 5 stars. ()

Soupalka

Prostě musím dát plný počet. Film jsem viděla opakovaně a vždy se upřímně bavila. Neřeším objektivní hodnocení řemeslného zpracování, ani děj, triky nebo zpěv Willise. Pokud ale hledám nekomplikovanou zabavu, tento film je skvělá volba a asi jen neuspokojil intelektuální nebo pseudointelektualni část filmových fanoušků. Je ale nápaditý, dobře zahraný a se slušnou výpravou a vřele doporučuji. ()