Hudson Hawk (Bruce Willis), jeden z největších zlodějů na světě, je po deseti letech propuštěn z vězení, kam nemá v plánu se vracet. Jeho život v ústraní však naruší šílení manželé Mayflowerovi, kteří mu začnou vyhrožovat zabitím jeho nejlepšího kamaráda Tommyho (Danny Aiello), pokud pro ně neukradne tři artefakty vytvořené Leonardem Da Vincim. Hawk nemá potuchy o tom, že význam těchto děl zdaleka přesahuje jejich historickou hodnotu, ani netuší, co si počít s krásnou a tajemnou Annou Baragliovou (Andie MacDowellová), která se vydává za jeptišku a může pracovat pro CIA, Vatikán, nebo Mayflowerovy. Nakonec je na Hudsonu Hawkovi, aby překazil ďábelský plán Mayflowerových, udržel Tonnyho mimo nebezpečí, užil si pár hezkých chvilek s Annou a možná dokonce zachránil celý svět. (Cinemax)

epsyn5

Tento film mě od začátku neoslovil. Křečovitý scénář a pochybný výkon Bruce Willise. Celý děj zmatený, navíc se strašně vlekl. Nedávno jsem ho zkoukl po 2. jestli jsem se napoprvé nemýlil, ale můj názor zůstává naprosto stejný. ()

pavont

Hodnotenie tohto snimku je dost nejednoznacne. Jedna sa o akcnu komediu, ale niektore gagy su dost mimo. Napriek tomu sa da bavit u toho kralovsky a aj s troskou nostalgie to musim hodnotit nadpriemerne. ()

Gabriel_cz

Bruce Willis jak ho neznate v roli ktera mu az tak nesedla, ale i presto z toho vseho vznikl zajimavy napad a rozhodne nezklame fanousky onoho herce ()

snupko13

Súhlasím s tými názormi, ktoré tvrdia, že tento film je podceňovaný. Podľa mňa tu ide o skvelú, uvoľňujúcu zábavu a tak sa mi zdá, že aj všetci počas nakrúcania z toho mali riadnu psinu. Bruce Willis má šmrnc ako ľahkomyseľný zlodej a užíva si poriadne. Vo filme by sa dalo hlášok a paródii nájsť aspoň za jedno vedro, a hlavne na svoju vlasť, ameriku ako takú, napríklad na CIA, "Zavediem vás za mojím šéfom." Za prezidentom? Nie, za veľmi vplyvným a mocným mužom." :D:D Je tam toho kopec a inak snáď až na neviem ktoré pozretie som si všimol, že jedného z tyčinkového týmu :) Kit-Kata hrá David Caruso a sedí mu to, možno viac ako v tých nekonečných CSI atď :). ()

Chlo0opek

Taková potřeštěnost minulého století. Začátek filmu byl hodně slibný, ale poté již to tak slavné nebylo. Místy až příliš přehnané herecké výkony/nevýkony hlavních padouchů na mém hodnocení rozhodně nepřidávají. A Bruceovi postava ve stylu grotesky také nesedí. Takže ve výsledku slabší 3*. ()

cipokomon

Film ve kterém je spousta gegů a jedna z nej záporaček co znám - Minerva. Její manžel je taky skvost a vůbec všichni záporáci jsou skvěle vybráni. Musel jsem si to znovu pustit. Za mě zas a znova *****. Má to spád, má to děj, mezitím spousta vtipů, které mají pointu narozdíl od megataškařic jako Připoutejte se prosím, které jsem jen tak pro připomenutí dal taky - vzpoměl jsem si na Helenku Vondráčkovou - cha cha, cho cho, chi chi. ()

nudlis

Je to ptákovina, ale Wiliže mám rád a tak jsem k některejm jeho rolím shovívavej. Ale jen k některejm :-) ()

malyLibor

Slušná sranda. Nějak jsem se spletl a čekal na romantickou komedii, ale rychle jsem byl vyveden z omylu. Chvíli zklamání ale rychle zahnal Bruce a pak jsem se už jen křenil. Normálně bych dal 4 hvězdičky za fakt povedenou legraci, ale když tu vidím a čtu místní hodnocení, tak jsem prostě nemohl jinak... ale stejně bych tu pátou přidal za skvělou Andie a jejího dokonalého delfína :-D ()