Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

PALINO

McG je veľkou hrozbou. Najhoršie na tom všetkom je, že jeho dva anjelske výplody boli komerčne úspešné a tak sa jedného dňa môže stať, že tento človek dostane do rúk nejaký ambiciózny vysokorozpočtový projekt (napr. sa šuškalo, že by mal točiť nového Supermana) a ja dosť silno pochybujem, že so svojimi režisérskymi schopnosťami dokáže natočiť dobrý film. Jeho réžia sa silou mocou snaží byť efektná, no so svojimi samoúčelnými spomalovačkami dokáže tak maximálne vyvolať dávenie a ešte aj z anjelov i s prispením scenáristov dokázal urobiť nesympatické obludy. Jediná ako-tak zábavná vec na tomto filme je, že z bohatého tracklistu občas zaznie dobrá pesnička, prípadne potešia parodické prvky na rôzne filmy, či cameo úlohy, no všetky tieto malinké pozitíva sú ale súčasťou veľmi zlého filmu, takže je to v podstate jedno. Najväčšia sila je, že nám McG v závere ukazuje prostredníctvom pokazených a iných záberov ako sa všetci pri natáčaní dobre bavili, čo je pre každého filmového fanúšika, ktorý vydržal až do konca pozerať tento nudný a nezáživný film, poriadnym pľuvancom do tváre. ()

Mr.Floyd

Jednotka bola zaujímavá nevšedným námetom troch hlavných hrdiniek (aj keď vypožičaným z oveľa menej akčného a oveľa viac krimi seriálu), ale dvojka je až príliš od veci. Nemôžem si pomôcť, ale absurdnejšie scény sú hádam len v Segalovych a Van Dammeho filmoch. Na odreagovanie je to, ale ešte stále celkom slušné a obsadenie je na tento druh filmov nezvykle kvalitné. ()

bruceman7

Je to tak neuvěřitelně přitažené za vlasy, že jednomu by po tom zůstala pleška. Jediné co to ospravedlňuje je, že to tak bláznivé bylo zamýšleno, tudíž za zhovadilost nelze srážet. Navíc rozhodně lepší než andílci jednička. V rámci žánru dávám 70%. ()

Hopper

Áno, v podstate to je kravina. Dej - pokiaľ možno o niečom takom vôbec bez urážky hovoriť - nešiel ani okolo, 105 minútový videoklip s patrične nadupanou hudbou, sexy trio a tým to skoro končí. Ono to totiž má miestami aj určitý šmrnc, vtip sa tiež celkom nestratil takže ako oddychovka to ujde. Neviem ale prečo miesto Murraya museli ako Bosleyho nacpať otravného černocha, to asi nikdy nepochopím. Demi má už najlepšie roky svojho života za sebou takže ju už tiež veľmi nemusím, to Bruce obišiel lepšie. Jednotka bola si fakt o čosi lepšia, ale budem zhovievavý. ()

MareT.

Pěkné holky mi k dobrému filmu prostě nestačí! Pěkné holky, které umí kopat, tancovat, hláškovat už jo! Teda pokud to jsou Diaz, Barrymore a Liu!:-D ()

thorewi

Totální kravina. Akční? Komedie? Dobrodružný? Mysteriozní???? Asi jsem se díval na jiný film... Věřím, že si hlavní herečky při natáčení tohoto filmu užily spousto legrace, ale ještě před jeho natočením se museli praštit do hlavy a snad si ani v tom nejdivočejším snu nemohli myslet, že to bude bavit i nás. ()

Holina odpad!

První andílky jsem byl schopen akceptovat, když se to vezme kolem a kolem bylo to něco nového. Ale tato slátanina, která se tváří jako akční, a která má zřejmě připomínat japonské animáky, mě ujistila v tom, že McG se bude muset hoooodně snažit, aby nepohřbil kult Terminátora hluboko do regálů videopůjčoven. ()

wosho

Lepší a vtipnější než jednička. Ale to vůbec nic neznamená. McG se jako režisér evidentně něco už naučil, trio koček je sexy, ale stejně všechny je převálcuje John Cleese. Zábava na jedno podívání. ()

Locksmith odpad!

Jsem sice zvyklý na filmy, které jsou nereálné a přitom se tváří reálně, ale tohle bylo moc i na mne. Takhle trapné bojové scény jsem už hodně dlouho neviděl. Příběh ušel, i když neznám souvislosti (první film jsem neviděl), proto mi zřejmě také přišel zmatený. Zkrátka - než se na to dívat znova, radši se zamknu v koupelně. Půl hvězdičky za úžasného Johna Cleese. ()

Paity

Pokračování jedničky, u které už bylo jasné, že nemůže nic víc nabídnout. Přesto si tvůrci řekli, že ještě vydělají pár doláčků navíc a natočili blbost číslo dvě. ()

Hanys_

Bavil jsem se. Holkám to tady ještě seklo, navíc to má úderný soundtrack a ikdyž ten děj nepatří do kategorie top, tak už chápu, proč McG-mu svěřili Terminátora. 6.5/10 ()

pjotr76

Co to mělo bejt?...Liová, Diazová a Barrymoreová - že by sexy sestry v triku? Jsou to lesby? Asi ne, Diazová tam má nějakého "chlapce", moc vtipné scény... Cože to vlastně maj za práci? A ten Charlie - proč takový tři buchty poslouchaj nějakýho obstarožního seladona po telefonu? Asi mi chybí něco z prvního dílu, který jsem bohužel prošvihl. Je to parodie? Faktem je, že tomu filmu vládne klitoris...kterými ty hlavní postavy zřejmě i myslí, podle toho jak se pitvoří a co tam prováděj za zhovadilosti. Demi Moore - přece jenom to ještě mohla s Willisem zkusit, ten rozvod jí sice svědčí co se plastik týče, ale jaksi její role ztrácejí na úrovni mírně řečeno. Co si to ty američani vymejšlej za zhovadilosti nad tím zůstává rozum stát...Nejsou to tři agentky? Moc uvítám vysvětlení na mojí hotline nebo v PO Box Charlieho prdel 2. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)