Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlie's Angels: Full Throttle

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

O hodnocení filmu "Ch.A.2" nemůže být ani řeč, jelikož žádný film vlastně vůbec nikdy neexistoval :). "Andílci" jsou 100 minutový nadupaný videoklip, který si nejvíc vychutnáte, když budete zhulení do němoty. Poněvadž já jsem nebyl (má jindy tak spolehlivá spojka selhala :-)), bral bych, kdyby byly alespoň o dobrou půlhodinku kratší. To víte - když se od Vás v "návodu k použití" vyžaduje přepnout mozek na 100 min. do režimu -OFF- musíte si umět sakra dobře spočítat, jestli to Vaše tělo, bez základních životních funkcí, dokáže po celou určenou dobu vydržet. Já to teďka risknu ještě na minutku a budu hodnotit - za tři sexy andílky, tři sexy hvězdičky ..............uff...... ještě jsem pořád tady! :-))(20.11.2004)

„Koľko máte mužov?“ – „Dve kamarátky.“ – „Ale ich je päťdesiat!“ – „Ja viem. Nie je to fér.“ McG a jeho tri uchichotané, roztopašne a pri najbližšej vhodnej príležitosti tancujúce baby, pokračujú v akčno-komediálnej krasojazde a ich „dvojka“ je iná len do takej miery, aby mohla byť reč o sequel a nie o remake. Napríklad Bill Murray ako šéf hrdiniek odstúpil (údajne sa minule hádal s režisérom aj herečkami a s ponukou účinkovania aj v dvojke ich všetkých rýchlo poslal Veď-Vy-Viete-Kam) a nahradil ho matný „brat“ Bernie Mac. Niektoré staré tváre zostali (Crispin Glover, Luke Wilson, Matt LeBlanc), ďalšie pribudli (Robert „T-1000“ Patrick, Demi Mooreová v chvíľkovom návrate do áčkarskej produkcie, John Cleese ako úžasne nič nechápajúci otec). Nechýbajú cameo (Bruce Willis) ani zábavné dialógy („Ako sa darí vášmu filmu?“ – „Dobre. Mali sme trinásť scenáristov, takže...“) ani strhujúca akcia. Ak ste si mysleli, že pokračovanie nemôže byť nabúchanejšie ako originál, vyvedie vás z omylu už úvod z Mongolska. McG by mal rozhodne nakrútiť „vážny“ akčný triler. Kino Považan 2003(19.12.2004)

Přinejmenším stejně zábavné jako jednička. Prostě hovadina na entou, ale opravdu vtipná. Parodování filmů je místy celkem povedené (M:I2, Flashdance) a cameo role nemají chybu. Takhle by měly dvojky vypadat, více akce, více vtipů a přitom si zachovat kouzlo prvního filmu.(20.6.2003)

• Radek99

Krásný a dokonalý obal ještě nedělá dobré zboží...(21.11.2006)

• Hrabka

Tak toto pokračování se moc nepovedlo. Ústřední trojka je sice velmi sympatická, jenže děj nestojí za nic. 20%(13.1.2008)

• Lucy Liu

• - Drew Barrymore opravdu chtěla ve své flashbackové scéně píseň od Jona Bon Joviho Living on a Prayer, jenže práva na ni byla moc drahá. Tak Drew zavolala samotnému Jonovi a vysvětlila mu, jak je pro ni důležité, aby ve filmu jeho píseň zazněla. Bon Jovi tedy udělal výjimku a píseň nakonec ve filmu zazní. (viperblade)

• - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

• - Automobilová značka Maserati investovala 9 milionů dolarů na propagaci vozu, který se ve filmu objevuje. (Karlos80)