poster

Charlieho andílci: Na plný pecky

 • USA

  Charlie's Angels: Full Throttle

 • Slovensko

  Charlieho anjeli: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

 • flanker.27
  odpad!

  Nějak jsem se nenaučil u filmů nepřemýšlet... P.S. Vždycky mě pobaví, když má ženská na plátně vypadat kůl při držení zbraně a vidim, jak to drží blbě :))(9.1.2006)

 • Enšpígl
  ****

  Já jsem nenáročnej divák, takže mě stačí když Cami kmitá tou svou prdelkou ze strany na stranu a už uvažuji, že by mohl film dostat Oscara. Krásně se na to kouká. Přestěhovanej blázinec na filmové plátno. Samozřejmě vážně se tady nedá brát ani upozornění před filmem, že kopírování DVD je zločin. Prdlost dostala zelenou jak v akčních scénách, tak v dialozích a tvrdě devastuje diváky co berou všechno ukrutně vážně. No a nás magory veme třeba scéna jak ten černoch olizuje surf, tanec na MC Hammera, úvodní mongolská akcička je vynikající zvěřinec, hlavně Cami na tom bejkovi no a pak ten přestup z letícího náklaďáku do padající helikoptéry to je lahůdka, kterou dělám každou sobotu dopoledne. Vrcholová scéna je samozřejmě ta, jak se potká Cami v bílých plávkách s Demi v černých plavkách, to už jsem padal do mrákot. Červený ferari, zlatý pistole, no prostě ten film je ňami, ňami, hlavně Cami, Cami .(13.11.2007)

 • sepp
  *

  Nejvetsi filmovy omyl tohotu roku. Ze se vubec nekdo obtezoval s natacenim takoveho paskvilu, opravdu to nema hlavu ani patu. Jedna hvezda za soundtrack a usmev Cameron...(4.9.2003)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Původně měl "nového" Bosleyho hrát Jamie Foxx. (viperblade)

 • - Titulní píseň Feel Good Time nazpívala zpěvačka Pink. (HappySmile)

 • - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace