Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• Gilmour93

Rudou mašlí se stříbrným lemem ovázaná krabice z mahagonového dřeva, na ní z ryzího zlata ukuté obrovské logo MTV posázené blyštivými diamanty a uvnitř ranní stolice mistra McG nastříkaná sprejem na růžovo.. Z vlastní zkušenosti vím, že u pokračování příběhů Liščí trojky se dá báječně žehlit. Já byl dokonce tak zažraný, že když zazvonil telefon, přiložil jsem si k uchu žehličku místo sluchátka a pak jsem si spálil i to druhé při pokusu přivolat záchranku. Pokud budete žehlit i vy, nezapomeňte zase trošku přejet i ksicht růžovému snu plastických chirurgů Demi Moore (bez napařování - zničil by se make-up!) a hlavně, až budete schovávat prkno, nestrčte omylem do skříně nebohou Lucy Liu..(17.1.2011)

Cool holky, cool jízda a cool film, jehož intelektuální úroveň se pohybuje někde u dna Orlické přehrady, ale je neuvěřitelně zábavný. U parodie na Mys hrůzy jsem málem umřel smíchy :)(19.7.2003)

V kině určitě za určité konstelace solidní zábavný popcorn, při domácích reprízách pak bohužel vyplave na porvrch plytkost. Ale tak dejme tomu určité plus za Demi Moore a Matt LeBlanca.(4.5.2012)

Já na to kašlu, vím, že tohle hodnocení je jak pěst na oko, ale pro mě jsou Charlieho andílci totální oddechovka a tip na letní vypalovačku. Ať se za to smažím ve filmovém pekle, ale já pod čtyři nejdu...(14.7.2003)

Andílci tvrdí muziku a servírují snad po všech stránkách lepší pokračování podle na chlup stejné šablony. Hned v úvodu natrhnou prdel Bondovi a jeho Zlatému oku a pak mj. nechají zastřelit Bruce Willise, píchnou si i do nemožných misí Ethana Hunta a do finále se zhoupnou ve stylu Spider-mana. A sexy Demi Moore dráždivě si pohrávající s Cameron Diaz si může připsat comeback roku. Prosil bych trojku.(23.7.2003)