Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• Malarkey

Neskutečná kravina, která ale má něco do sebe, jenže vůbec nevim co. Snaží se to být akční, stále akční, což jim docela vychází, jenže také sází na efektivitu, která film opět jako v prvním díle sráží. Nesmyslnost filmem prochází naprosto svévolně a to je špatně. Ta prostě bije do očí neskutečně. Zase jsem ale potěšen muzikou. Občas se tam najdou pecky v podobě The Who. A nakonec ty vedlejší role, kde se objevil Joey z Přátel. Není v každým filmu a všude vypadá stejně legračně. Takže alespoň chvíle, která v celém filmu potěší. I tak Charlieho andílky nemám rád. Ty holky se tam natřásaj sem tam sem tam.....Neustále, a toho už mám celkem pokrk. Rozkošné ale naprosto tupé, stejně jako celý decentně debilní film. --- Věděl jsem, že mě najdete! Kolik s sebou máte mužů? - Jsou se mnou dvě kamarádky. - Ale tam nahoře je padesát chlapů! - Vím, není to od nás moc fér.(22.9.2007)

Fakt ukrutně svižná akční jízda s mojí oblíbenou Cameron Diaz, ale ani Barrymore s Liu nejsou k zahození a režisér McG toho dokáže fakt plně využít, bohužel horší to už je s příběhem a se scénářem a bohužel ani ta akce neni zrovna výstavní, sice je fakt ukrutně famózně nabušená, ale je i na mě, což je teda co říct, dost přehnaná, ty lítací komba byly holt i na mě moc, krom toho triky nic moc. Ale díky fakt suprový ultra svižný a dokonale sedící hudbě to je pohodová koukatelná akční podívaná s fakt rozkošným obsazením(22.9.2007)

• RHK

Charlieho andílci never more. To je snad inspirováno dětským animovaným seriálem Špiónky? Trailery: http://www.csfd.cz/film/16952-charlieho-andilci-na-plny-pecky-charlies-angels-full-throttle/videa/(8.9.2009)

Já na to kašlu, vím, že tohle hodnocení je jak pěst na oko, ale pro mě jsou Charlieho andílci totální oddechovka a tip na letní vypalovačku. Ať se za to smažím ve filmovém pekle, ale já pod čtyři nejdu...(14.7.2003)

Jeste vetsi jizda nez prvni dil, sice jeste vic nerealisticka, ale koho to sere, kdyz je film neskutecne sviznej a neni tu prakticky moment bez akce, je tu dostatecnej pribeh, skvela hudba a tri naprosto paradni kocky v hlavnich rolich, cehoz si byl McG vedomej, takze krome ruznejch paradnich bitek a honicek nesetri ani zaberama na ruzny casti jejich tel. Taky je fajn, ze se vratila vetsina hercu z jednicky, jako Wilson, LeBlanc nebo Glover a z novejch potesi hlavne John Cleese, i kdyz jeho role je fakt hodne jednoducha. Vim, ze to je jen takova akcne komedialni kravina, ale ja se fakt perfektne bavil, ze nemuzu dat nizsi hodnoceni.(28.11.2008)