poster

Charlieho andílci: Na plný pecky

 • USA

  Charlie's Angels: Full Throttle

 • Slovensko

  Charlieho anjeli: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Riddle
  *****

  Moc zábavná záležitost. Jasně, tak nějak to nezapadá do mojí filmové topky, ale patří to tam. Hloupý příběh je jen záminkou pro bezhlavou a neustávající akci, povedené a záměrně trapné vtípky, příjemnou hudbu, ale především pro úžasně krásné a charismatické hrdinky. Obzvlášť scéna v bublinkách je hodně výživná. Když je horké léto, není nic lepšího (samozřejmě pokud jde o filmy), než čučet na tenhle film s velikým kyblíkem medového popcornu.(13.6.2007)

 • Niktorius
  *

  Občas se prostě objeví snímek, který člověku pozmění měřítka pro precedentní posuzování filmové kvality. Charlieho andílci: Na plný pecky jsou jedním z nich a jeho obor hodnot se pohybuje někde u dna hollywoodské zábavy. Několik abnormálně protivných ženských (Cameron Diaz a Demi Moore zabít bez milosti!) se ve sto pěti minutách projančí skrze slepec stupidních a zoufale natočených scének (proboha, kde tu vidíte ty "skvělé akční scény"?), pokusí se o pár ubohých narážek na známé filmy a ještě je celý ten balast kořeněný katastrofálními triky - tomu mám říkat "pohodová letní zábava"? Never more a McG ať si maže kleknout na hrách. 10%(21.5.2009)

 • MM_Ramone
  ***

  "Charlieho anjeli: Na plný plyn" už frčali aj v prvej časti a teraz ešte viac zatlačili na pedál. Má to rýchly spád od začiatku do konca. Viac ako stominútová, akčná exhibícia troch hollywoodskych sexi girls. Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore tu každú chvíľu menia svoj outfit a ocitajú sa v šialených, nebezpečných situáciach. To je asi tak všetko, čo môže ponúknuť tento film. Mne to však v tomto prípade stačí, pretože im to bohovsky sekne. Sú to kočky. Energický celovečerný videoklip. ***(20.1.2011)

 • Lima
  **

  Jo, je to strašlivá hovadina. Ale copak se můžu upřímně zlobit na film, který svoji zhovadilost v každé scéně otevřeně přiznává, nebere se vůbec vážně a je natočen ve vražedném tempu, které nedovolí se nudit? Někdy s jistou dávkou nadhledu se dá konzumovat i takováhle ptákovina. Čímž neříkám, že podobný typ zábavy vyhledávám.(29.10.2005)

 • monolog
  odpad!

  ještě horší než jednička, pokud to je vůbec možné. jedinej klad jedničky se vypařil, neboli Bill murray odešel, a tady nezůstalo vůbec nic, co by obyčejnýho, uzavřenýho, dobrý filmy milujícího, semtam romantickýho a hrozně často zbytečně poučujícího člověka zaujalo.(14.12.2005)

 • Lucy Liu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace