Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlie's Angels: Full Throttle

Charlieho anjeli: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

Já na to kašlu, vím, že tohle hodnocení je jak pěst na oko, ale pro mě jsou Charlieho andílci totální oddechovka a tip na letní vypalovačku. Ať se za to smažím ve filmovém pekle, ale já pod čtyři nejdu...(14.7.2003)

• flanker.27

Nějak jsem se nenaučil u filmů nepřemýšlet... P.S. Vždycky mě pobaví, když má ženská na plátně vypadat kůl při držení zbraně a vidim, jak to drží blbě :))(9.1.2006)

Teď už trochu lituju, že jsem si nezašel na jedničku. Tohle je totiž totální jízda, která nenudí ani sekundu! Bohužel vzpomínky na ní vyprchají setsakramentsky rychle. Lucy Liu is hot.(14.7.2003)

• - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

• - Pracovní název filmu byl "Halo". (viperblade)

• - Původně měl "nového" Bosleyho hrát Jamie Foxx. (viperblade)