poster

Charlieho andílci: Na plný pecky

 • USA

  Charlie's Angels: Full Throttle

 • Slovensko

  Charlieho anjeli: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

 • Lima
  **

  Jo, je to strašlivá hovadina. Ale copak se můžu upřímně zlobit na film, který svoji zhovadilost v každé scéně otevřeně přiznává, nebere se vůbec vážně a je natočen ve vražedném tempu, které nedovolí se nudit? Někdy s jistou dávkou nadhledu se dá konzumovat i takováhle ptákovina. Čímž neříkám, že podobný typ zábavy vyhledávám.(29.10.2005)

 • imf
  **

  Holky už by si měly najít jinou zábavu, protože napodruhé se ukazuje, že první pokus nebyl jen nezávaznou hříčkou, ale vážným začátkem zběsilé série. Ovšem zatímco první film se dal díky mé neznalosti předlohy přetrpět, se dvojkou už přestává veškerá legrace. Jenom hezké exteriéry nestačí, pokud chybí všechno ostatní...(26.12.2003)

 • Gemini
  ***

  Co můžete čekat od filmu, jehož originální název mluví o úplných trotlech?;) Spoustu akce, žádný smysl čehokoliv, děsně cool postavičky, a abych nezapomněl, pěkné roštěnky. A k nim ještě Demi Moore, jejíž scény jsou tím nejlepším, co druhý díl andělských mršek nabízí. Billa Murraye, skvělého znuděného zmatkáře se stylem nahradil neskvělý nudný pablb původu exotičneho, a jeho scény jsou pro mě (a tím pádem i pro film;)) naopak tím největším záporem. Z lasičky sice možná umřete a MC Hammer je taky pořádná šupa, ale celkově to prostě je slabší než jednička - a tak dám (vzhledem k obsahu) slušných 50%.(24.9.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Automobilová značka Maserati investovala 9 milionů dolarů na propagaci vozu, který se ve filmu objevuje. (Karlos80)

 • - Příběh o "padlém anděli" měl být původně námět pro třetí díl. (viperblade)

 • - V roce 2005 se stal snímek vůbec prvním, který Sony Pictures vydala na Blu-ray. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace