Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• golfista

V podstatě je to stejná "blbost" jako první díl. Ale - zatímco u jedničky jsem nevěděl do čeho jdu a byl jsem docela příjemně překvapen, tak teď jsem to věděl a překvapen jsem byl taky :( Možná je to líp natočené, ale absence jakéhokoli příběhu začne ve druhé půli dost vadit. Když jednička byla "za tři", tak tady musím o dost níž.(25.11.2003)

Já vím, že je spousta lepších filmů, ale nemůžu si pomoct, prostě jsem se u shlédnutí "andílků" bavila :-) Všechny tři herečky patří mezi mé oblíbené, takže proč nedat aspoň ty čtyři hvězdy (tři andílci a Bernie) ;-)(4.10.2011)

Cool holky, cool jízda a cool film, jehož intelektuální úroveň se pohybuje někde u dna Orlické přehrady, ale je neuvěřitelně zábavný. U parodie na Mys hrůzy jsem málem umřel smíchy :)(19.7.2003)

Při sledování tohohle pozoruhodného dílka jsem si pořád říkal, že McG konečně rozbil poslední zbytky důstojnosti filmového média a roztříštil hranici, která film oddělovala od videoklipu... Ne, teď si vymýšlím. Celý film jsem si užíval třech koček, které měly v každé scéně víc a víc sexy oblečky a já dumal nad tím, s čím by museli přijít v další scéně, aby ten minulý trumfly :) Nemálo degenerující film, s velmi specifickým cílovým publikem (mužským, mezi kterým pak vyniká podmnožina zhulených teenagerů). Navíc, podívejte na ten plakát! - Necenzurováno! Více akce! - kdo by odolal? :) 50%(23.9.2007)

• bestlama

Bože, proč vzniklo pokračování? :((18.5.2009)

• - Pracovní název filmu byl "Halo". (viperblade)

• - Tyler Hoechlin byl zvažován do role Maxe. (viperblade)

• - Ve scéně, kdy Andílci tancují v klubu, můžete v pozadí zahlédnout jednu z členek Pussycat Dolls, Carmit Bachar. (viperblade)