Jedna z dlouhé řady Amerických komedií, které mě pobavily, líbily se mi, ale už na ně nebudu víckrát koukat.(13.10.2007)

Miestami vtipná, miestami otravná komédia, ktorá mohla mať lepší scenár...(20.5.2006)

• mat.ilda

Nenápaditá komedie s nemožným tanečním číslem na konci (které mně způsobilo husí kůži, ale ne tu příjemnou) a úděsnou D. Keatonovou, která je v každém filmu stejná a která si myslí, že placatý zadek a vypouklé břicho jsou fakt sexy, proto nejspíš trvá na svých civilních "mrkváčích" , které jí tyto křivky spolehlivě zvýrazňují. Počítám, že v dobách Allenových filmů, kdy ještě nosila džíny a minisukně, nebyl tento hrůzný módní vynález na světě, ale od nevkusných osmdesátých ji v ničem jiném nevidím, viz.HLAVA RODINY, LEPŠÍ POZDĚ NEŽLI POZDĚJI apod. Je možné, že i proto mám dojem, že hraje jednu a tutéž roli a není to tím pádem v jejím herectví, kdo ví?(1.3.2009)

V jednu chvíli jsem tomuto filmu dokonce chtěl dát plné hodnocení, ale to bych byl asi teplej, takže se nakonec přikloňuji k velmi solidním čtyřem hvězdičkám.(6.6.2005)

Skvělá Diane Keaton, jedna z největších ženských osobností současného Hollywoodu.! :-)(11.2.2010)