Hodně jednoduché možná až primitivní, ale přesně cílené na dámské publikum. Herecký trojlístek dam v hlavních rolích válí (Goldie Hawn však nejvíce) a i vedlejší postavy jsou skvěle obsazeny. Od hloupých (hodných) manželek k potvorám snadno a rychle v 97 minutách:). Vtipu tu však není tolik, kolik bych si přál a žádná překvapení... a já mám moc rád překvapení.(11.2.2010)

Scénář: Robert Harling .. Pokud jste (postarší) žena = plné hodnocení. Místy nemá chybu. PS: pozor na ně!:-)(12.3.2004)

Jedna z dlouhé řady Amerických komedií, které mě pobavily, líbily se mi, ale už na ně nebudu víckrát koukat.(13.10.2007)

...." Co ty flašky?"......"Já už nepiju, měla jsem tu návštěvu."..... "A koho? Guns and Roses?"...... Všechny tři herečky mám moc ráda a nápad, jak se ženský s přetočeným tachometrem spojí, aby dokázaly, že ještě neřekly poslední slovo, je fajn, ale kdyby se vystřílely ze scénáře momenty, kdy samy sebe ztrapňují a chovají se tak, že se manželům není co divit, a taky zmizela hudebnětaneční scéna v bílém, šla bych s hodnocením i výš. PS: nevím, co sehrálo roli po sedmi letech, ale tumáte, holky, tu uzurpovanou hvězdičku.(6.3.2005)

Tato komedie měla slušný předpoklad stát se dobrou komedií, herecké obsazení je plné slavných jmen a držitelů Oscara atd. (G. Hawn, D. Keaton, E. Heckart). Ale scénář se nedá nazvat jinak než nudným. Pár vtipných momentů se sice najde, ale těch teda zoufale málo. Herecké výkony tomu úplně odpovídají, s tímto scénářem by zázrak nevykouzlila ani Katharine Hepburn. S takovým hereckým potenciálem to mohlo dopadnout daleko lépe. Přiznám se, že jsem si to pustil jen kvůli oscarové Eileen Heckart, pro kterou byla role matky Diane Keaton její poslední v životě.(28.12.2008)

• - Časopis Time počastoval snímek přívlastkem „kultovní záležitostí pro ženy středního věku“. (Olík)

• - Goldie Hawn, Bette Midler a Diane Keaton se narodily v rozmezí 45-ti dní od sebe a všechny spolu během natáčení slavily své padesáté narozeniny. (Valsadora)

• - Filmový debut Timothyho Olyphanta. (HappySmile)