Diane Keaton vypadá jako babička svých dvou kámošek, což mě celou dobu dost rušilo, ale jinak to šlo.(20.5.2008)

Prijemna odlehcena mirne feministicka komedie, ktera ma jedine poselstvi - pozor na odlozene manzelky.(8.8.2002)

Skvělá Diane Keaton, jedna z největších ženských osobností současného Hollywoodu.! :-)(11.2.2010)

zvedám své hodnocení o jednu hvězdu.. tady by se mohly učit i zoufalé manželky..:)(15.10.2007)

Komedie, kterou bych považovala za typickou a jednu z nejzdařilejších 90. let. Není to žádná romantická komedie ani v té době vzkvétající žánr teenagerovských komedií. Je plná vtipu a nevázne to hlavně díky trojici výborných komediálních hereček, v maličkých rolích doplněných jinými tehdy oblíbenými hvězdami.(5.1.2004)

• - Filmový debut Timothyho Olyphanta. (HappySmile)

• - Píseň "You Don´t Own Me" od Leslie Gore byla nazpívána hlavními herečkami a zařazena na soundtrack k filmu. (Dixieboy)

• - Když se tři hlavní hrdinky setkají po pohřbu, mluví o Elisině plastice. Brenda se ptá, kolik operací prodělala a jestli se nechala vylepšit jen trochu nebo pořádně. Elise odpoví: "Nechala jsem si je pořádně zvětšit." Tato věta měla původně znít: "Nechala jsem si je udělat jako Ivana," ale byla změněna poté, co zde dostala Ivana Trumpová malou roličku. (HappySmile)