Příjemná komedie, která rozhodně není tak feministická, jak by vzhledem k předloze mohla být. Trio Keatonová-Hawnová-Middlerová je znamenité, na menších rolích se dosytosti vyřádily Maggie Smithová, Sarah Jessica Parkerová a Elizabeth Berkleyová a za zmínku rozhodně stojí i Bronson Pinchot (přítel Middlerové). Ale mohlo to být ještě lepší - manžela Bette Midlerové, kterého zde hraje Dan Hedaya, měl původně hrát Rowan Atkinson.(20.2.2003)

V jednu chvíli jsem tomuto filmu dokonce chtěl dát plné hodnocení, ale to bych byl asi teplej, takže se nakonec přikloňuji k velmi solidním čtyřem hvězdičkám.(6.6.2005)

Prijemna odlehcena mirne feministicka komedie, ktera ma jedine poselstvi - pozor na odlozene manzelky.(8.8.2002)

Skvělá komedie o tom proč neodkládat manželky :)(6.1.2007)

"Ale já nejsem alkoholička !! Měla jsem večírek !!" - "Jo ?! A koho ?? Guns N' Roses ??" ;)(27.11.2015)

• - Obrazy v Elisině bytě jsou Goldie Hawn zobrazena jako Madam X Johnem Singerem Sargentem a masově reprodukovaný obraz Marilyn Monroe od Andyho Warhola. (HappySmile)

• - Oscar, kterého Brenda (Bette Midler) veme do ruky u Elise (Goldie Hawn) v bytě a pronese, že je na něm vyryto "Porazím Meryl...", je skutečný Oscar, kterého Goldie Hawn získala za svoji roli ve filmu Kaktusový květ (1969). (Dixieboy)

• - Trailer obsahuje scény, které se neobjevily ve filmu. (HappySmile)