Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Hodně jednoduché možná až primitivní, ale přesně cílené na dámské publikum. Herecký trojlístek dam v hlavních rolích válí (Goldie Hawn však nejvíce) a i vedlejší postavy jsou skvěle obsazeny. Od hloupých (hodných) manželek k potvorám snadno a rychle v 97 minutách:). Vtipu tu však není tolik, kolik bych si přál a žádná překvapení... a já mám moc rád překvapení.(11.2.2010)

 • viperblade
  *****

  Skvělá komedie o tom proč neodkládat manželky :)(6.1.2007)

 • Lynn
  ***

  Docela povedená a místy hodně trefná komedie na téma "když si manžel najde mladší model" :-) Občas ale zamrzí hluché místo či nadbytečná scéna, díky nimž působí 97 minutový snímek poněkud zdlouhavě. Ale jinak není žádné výtky - zejména trio hlavních hereček je k nakousnutí ;-)(23.1.2009)

 • Jeanne
  *****

  Komedie, kterou bych považovala za typickou a jednu z nejzdařilejších 90. let. Není to žádná romantická komedie ani v té době vzkvétající žánr teenagerovských komedií. Je plná vtipu a nevázne to hlavně díky trojici výborných komediálních hereček, v maličkých rolích doplněných jinými tehdy oblíbenými hvězdami.(5.1.2004)

 • gouryella
  ****

  Prijemna odlehcena mirne feministicka komedie, ktera ma jedine poselstvi - pozor na odlozene manzelky.(8.8.2002)

 • - Obrazy v Elisině bytě jsou Goldie Hawn zobrazena jako Madam X Johnem Singerem Sargentem a masově reprodukovaný obraz Marilyn Monroe od Andyho Warhola. (HappySmile)

 • - Oscar, kterého Brenda (Bette Midler) veme do ruky u Elise (Goldie Hawn) v bytě a pronese, že je na něm vyryto "Porazím Meryl...", je skutečný Oscar, kterého Goldie Hawn získala za svoji roli ve filmu Kaktusový květ (1969). (Dixieboy)

 • - Snímek vznikl podle stejnojmenné knihy spisovatelky Olivie Goldsmith, z níž se okamžitě po uvedení na pulty stal bestseller. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace