Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Mala som návštevu.“ – "Guns N´Roses?“ Asi nie som správna cieľová skupina, takže beriem KLUB ODLOŽENÝCH ŽIEN napriek určitým kladom (predovšetkým takmer výborná Goldie Hawnová) skôr s rozpakmi alebo, čo je asi ešte horšie, s nudou. Zopár dobrých scén a postáv sa určite nájde (Bronson Pinchot, záverečný tanec), ale inak ma snímka príliš nezaujala.(13.12.2008)

 • Renton
  ****

  Scénář: Robert Harling .. Pokud jste (postarší) žena = plné hodnocení. Místy nemá chybu. PS: pozor na ně!:-)(12.3.2004)

 • viperblade
  *****

  Skvělá komedie o tom proč neodkládat manželky :)(6.1.2007)

 • Tommassi3
  ***

  "Ale já nejsem alkoholička !! Měla jsem večírek !!" - "Jo ?! A koho ?? Guns N' Roses ??" ;)(27.11.2015)

 • Agatha
  ***

  Tato komedie měla slušný předpoklad stát se dobrou komedií, herecké obsazení je plné slavných jmen a držitelů Oscara atd. (G. Hawn, D. Keaton, E. Heckart). Ale scénář se nedá nazvat jinak než nudným. Pár vtipných momentů se sice najde, ale těch teda zoufale málo. Herecké výkony tomu úplně odpovídají, s tímto scénářem by zázrak nevykouzlila ani Katharine Hepburn. S takovým hereckým potenciálem to mohlo dopadnout daleko lépe. Přiznám se, že jsem si to pustil jen kvůli oscarové Eileen Heckart, pro kterou byla role matky Diane Keaton její poslední v životě.(28.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace