Hádání s Hadovkou (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 38 min

Skoro bych řekl muzikálová pohádka, protože se tam opravdu hodně zpívalo, což je ale pro dětského diváka jen a jen dobře.(21.9.2013)

• tuntavala

Psychydelicke.(29.5.2016)

• vitekpe

Pohadka, ktera me zaujala pouze ucasti Alice Chrtkove. Jinak jde o beznou pozdne osmdesatkovou studiovku. 2+(27.12.2014)

• Jezinka.Jezinka

Jak to na začátku při objevení vypravěče a ještě i po příchodu tří mladých tkalců do chalupy vypadalo slibně, tak to získávalo dimenzi trapné křečovitosti, kterou by měly mít jen školní akademie a dětské besídky. Kdyby scénář psalo desetileté dítě, zatleskám, kdyby to bylo představení tělesně a duševně postižených ochotníků, zatleskám, takhle jen vytřeštěně hledím na to, co všechno je taky možný. Jo, pane králi, vy se s tím už nějak vypořádáte, však i já jsem se s tím nějak vypořádala a to zdaleka nemám pod zadkem trůn.(29.6.2014)

Sice kratší, ale obsahově plná kratší studiová pohádka s hezkou hudbou, povedeným příběhem a pohodovými hereckými výkony. Vtipná pohádka je plná tancování, poskakování, stále se něco děje - rozhodně přitáhne i mladšího diváka.(15.12.2014)