Hádání s Hadovkou (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 38 min

Sice jsem nepochopil, proč název filmu obsahuje slovo hádání, když tato pohádka s touto činností nemá co dělat, ale jinak jde o solidní dílo na poobědovou siestu. Škoda jen, že hlavní myšlenka o zákeřných jedovatých houbách nebyla více a lépe rozvedena, bylo by to i na čtyři body, takto jen za tři.(10.4.2010)

• vitekpe

Pohadka, ktera me zaujala pouze ucasti Alice Chrtkove. Jinak jde o beznou pozdne osmdesatkovou studiovku. 2+(27.12.2014)

Moc se mi tam líbily ty písničky, zato Alice Hálová tam byla hrozná(8.11.2008)

Sice kratší, ale obsahově plná kratší studiová pohádka s hezkou hudbou, povedeným příběhem a pohodovými hereckými výkony. Vtipná pohádka je plná tancování, poskakování, stále se něco děje - rozhodně přitáhne i mladšího diváka.(15.12.2014)

• tuntavala

Psychydelicke.(29.5.2016)

• - Podle stejného scénáře vznikla v roce 2007 v režii Jaroslava Kodeše i rozhlasová pohádka "Houbové čarování". (Miggi90)