Hra na schovávanou

• USA Hide and Seek (více)

Nositel Oscara Robert De Niro hraje roli starostlivého otce a vdovce Davida Callawaye v napínavém thrilleru Hra na schovávanou. Dakota Fanningová představuje jeho mladičkou dceru Emily, která skrývá neuvěřitelné tajemství. Na začátku příběhu náhle zemře Callawayova manželka Alison (Amy Irvingová). Otec a dcera se přestěhují do severní části státu New York, aby se Emily zbavila vzpomínek na život s matkou na Manhattanu. Osamělá dívenka si záhy vytvoří imaginárního přítele Charlieho. Zpočátku považuje David Charlieho za příjemné rozptýlení smutné Emiliny dušičky, ale po sérii hrůzných událostí, které začnou jejich život provázet, dojde k fantasknímu závěru: Charlie možná skutečně existuje... Pokud ano, měla by s ním Emily přestat kamarádit. Jen aby nebylo pozdě. (HBO Europe)

Swingie

"Chaaarlieee... come out come out, wherever you are?" Dakota skvelá, napatie bolo, koniec pritiahnutý za vlasy... ale určite sa pri tomto filme obsedieť dá aj bez toho, aby sa zívalo. ()

jkpj22

Jako film je to dobře napsané a dobře natočené... jako horor to naprosto selhalo a proto dávám jen dvě hvězdy. nemá to napětí, nejsou tam lekačky a nakonec je z toho psychoblábol. ()

J.Mayen

Sympaticka podivana myho oblibenyho Nira a i predstavitelka Emily neskutecne zahrala, to byla panecku podivana, pral bych si aby takove vykony podavali i cesti herci, bohuzel se toho behem sveho zivota uz asi nedockam. ()

Goodlooker

Proč se každý horor poslední doby snaží zaujmout zápletkou, která by překonala milou ichtylnost Kruhu... Hrozný film se stupidní pointou a příšerným názvem 20% ()

mr.sulas

Já to nechápu,jasné,každý známe podobnou to pointu,obehrané budování atmosféry,ale tady mi to přišlo tak nějak slušně provedený.Asi jsem zřejmě úplně hloupý,slepý či hluchý,ale podle mě to vůbec nebylo špatný,jak se dočítám v některých příspěvcích! ()

Dexter666

Možno, že za normálnych okolností by som po zhliadnutí tohto filmu išiel aj ja s hodnotením nadol. Nie je však nad to pozrieť si film o samote doma v noci. Polson sa naozaj vyhral s atmosférou. Väčšina scén sa odohráva v noci, tie denné sú takpovediac bez slnka, v ťažkej zimnej atmosfére, všetko je ponuré a vy len čakáte, čo alebo kto je Charlie...Dakota zahrala vynikajúco a v tomto prípade prehráva aj De Nira... Ja som bol veľmi spokojný. 75% ()

Vypadalo to tak slibně, tak zajímavě, a ke konci se to zvrhlo, malá Dakota byla absolutně vynikající, ale ani ona ten konec nezachránila, pak už nešlo bát a přemýšlet, nešlo u toho pomalu ani sedět, bylo to trapné, škoda, velká škoda. ()

yelcin

Priznám sa , že až do záverečného odhalenie tajomné priateľa Dakoty som netušil , kto to je.Celý film ma svojou tajomnou atmosférou nechával v napätí , ktorá sa zo záverom filmu stupnovala.Vynikajúci výkon Dakoty Fading , kde sa to v nej berie.Som zvedavý či vekom tú hereckosť nestratí ako mnoho iných detských hercov. ()

Venceslao90

Nadprůměrný hororový thriller, který si drží po celou dobu vynikající atmosféru. Navíc s překvapivým závěrem, přesně tak, jak to mám rád :) Mimochodem, úvodní titulky byly jedny z nejlepších, které jsem kdy viděl. ()

johnnie78

Kdyby nebylo toho ultrablbého konce, byl by to skvělý film. Moje rada je: vypnout cca 15 minut před koncem a raději si vymyslet vlastní závěr. Dakota Fanning tady rules. ()

Astonko

Až na ten úplný "akčný" koniec celkom zaujímavá, miestami napínavá a pre mňa aj nepredvídateľná jednohubka so skvelými hereckými výkonmi 6.5/10 ()

Mic-hal

Totalni ztrata casu mizerna zapletka prumerny dej plny cliche a konec je taky naprosto bez napadu... jedna hvezdicka patri De Nirovi ()

Gesicht

Průměrně budované napětí, zabité neoriginální a poněkud nablblou pointou. Připomíná nepovedeného křížence dvou jiných, známějších (a lepších) filmů. ()

Warapeidza

Inu, mně se to celkem líbilo. Sice to je trošku profláknuté a samotnej akční konec je takovej nijakej, ale jinak to byl docela pěkně strávený večer :). ()

CuriousGuy

Příšerný, rádoby strašidelný film. Herecké výkony v čele s Dakotou Fanning, která mi mimochodem poslední dobou už dost leze na nervy, jsou otřesné. Scénář na nic. A jestli ta pointa měla vyděsit nebo něco na ten způsob, tak se to nepovedlo. Já se tomu zasmál. ()

Fill16

Velice zajímavý, napínavý a s atmosférou hustou tak, že by se dala krájet. Zároveň film trpí velkými nedostatky, což je hlavně nelogičnost některých věcí. Nicméně mi to nebrání udělit tomuto filmu čtyři hvězdičky, protože mě hodně bavil a děsil. Robert De Niro tentokrát nebyl hlavní hvězdou, ale malá začínající Dakota Fanning (Steven Spielberg asi věděl, že má trochu talentu), která (překvapivě) neproječela celý film, ale hrála a JAK! Ano, film se mi líbil a hodně ... ()

zurivymlok

Film byl naprosto nudný a nenapínavý. Jediné, na co jsem zděšeně hleděl, byl na naprosto neuvěřitelně podprůměrý herecký výkon Roberta De Nira. Dvě hvězdičky za tradičně skvělou Dakotu Fanning. ()

Laura a její Gladiátor

Laura a její Gladiátor

23.05.2006

Kdysi byla známa širší divácké obci především jako dvorní herečka tvůrce bizarních filmových klenotů Davida Lynche (Hra na schovávanou s Robertem De Nirem v hlavní roli a hvězdou projektu je oscarový… (více)

De Niro znovu zasahuje!

De Niro znovu zasahuje!

08.03.2006

Po několika ne zrovna ukázkových filmech zkušeného matadora Roberta De Nira se dočkáme ambicióznějšího projektu, kterým by se živá legenda mohla vrátit do kdysi tak úspěšně zajetých kolejí.… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005