poster

Kouzelná chůva Nanny McPhee

 • Velká Británie

  Nanny McPhee

 • Francie

  Nanny McPhee

 • Slovensko

  Kúzelná opatrovateľka

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Velká Británie / Francie, 2005, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Patrick Doyle: 1. They've Eaten The Baby! ,2. No More Nannies ,3. Secret Toast and Jam ,4. A Clockwork Mouse ,5. The Pink Chair ,6. I Did Knock ,7. Goodnight, Children ,8. Measle Medicine ,9. Soup Du Jour ,10. I Smell Damp ,11. Barnyard Fashion ,12. Lord of the Donkeys ,13. The Girl in the Carriage ,14. Kites in the Sky ,15. The Room at the Top of the Stairs ,16. Toad in the Teapot ,17. Our Last Chance ,18. Mrs. Brown's Lullaby ,19. The Lady in Blue ,20. Bees and Cakes ,21. Snow in August ,(10.6.2011)

 • emma53
  ****

  Kouzelná pohádka a to se na ně až tak moc nedívám. A to spojení mých oblíbených herců Emmy a Colina nemělo chybu, takže já to mám tentokrát s hodnocením jasný.(24.5.2013)

 • petero
  ***

  Pekná a vtipná rozprávka, ktorá celkom slušne ubieha, no je dosť klišovitá a predvídateľná, takže celková spokojnosť je len taká nerozhodná. 3,5*(9.10.2008)

 • Stanislaus
  ****

  Britové opět vyprodukovali další skvělý snímek pro celou rodinu. Dobře zvolené a příjemné herecké obsazení v čele s Emmou Thompson (mít chůva takovou vizáž a autoritu, tak jsem poslušný jako pejsek) a Angelou Lansbury (od dob, kdy psala vraždy, uteklo už spousta let). Vizuální ztvárnění je nenásilné a plné pestrých barev (a to já můžu). Hudba je skvělá a nepřeslechnutelná. Zkrátka další film, který potěší.(2.4.2010)

 • Ellesime
  ****

  Milá pohádka se skvělým obsazením. Šílenosti tam sice byly (např. osel), ale tak nějak mi vůbec nevadily. Morální podtext tam sice byl, ale tak nějak mi vůbec nevadil. Předvídatelný příběh to sice byl, ale tak nějak... dál už to znáte :-) Všechno bylo, tak jak mělo. Ani chvilku jsem se nenudila. Mělo to spád, vtip a pohladilo to mou pohádkovou duši :-)(17.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace