poster

Kouzelná chůva Nanny McPhee

 • Velká Británie

  Nanny McPhee

 • Francie

  Nanny McPhee

 • Slovensko

  Kúzelná opatrovateľka

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Velká Británie / Francie, 2005, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  ****

  70% Plátna kin, obrazovky televizí a stříbrné disky DVD znají několik frajerů s holí: Gandalfa, mistra Yodu, Dr. House. Nyní se k nim přidává i Nanny McPhee se sklonem objevovat se nečekaně za zády, jak to umí jen monstra z hororů, se svým věčným Hm. Emma Thompson je úžasná, nejen proto, že stále vypadá dobře (resp. se k tomu v tomto filmu postupně dopracovává), ale hlavně zde napsala i scénář...(19.4.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Patrick Doyle: 1. They've Eaten The Baby! ,2. No More Nannies ,3. Secret Toast and Jam ,4. A Clockwork Mouse ,5. The Pink Chair ,6. I Did Knock ,7. Goodnight, Children ,8. Measle Medicine ,9. Soup Du Jour ,10. I Smell Damp ,11. Barnyard Fashion ,12. Lord of the Donkeys ,13. The Girl in the Carriage ,14. Kites in the Sky ,15. The Room at the Top of the Stairs ,16. Toad in the Teapot ,17. Our Last Chance ,18. Mrs. Brown's Lullaby ,19. The Lady in Blue ,20. Bees and Cakes ,21. Snow in August ,(10.6.2011)

 • KevSpa
  *****

  Takhle mě už hodně dlouho žádná pohádka nerozesmála, nedojala a neokouzlila... a Colin Firth, ach!:-)(7.4.2006)

 • Tomco
  ****

  k tomuto snimku som bol spociatku dost skepticky, ale prekvapil ma o opaku.do piatich hviezdiciek mu chyba len velmi malo(15.9.2006)

 • nash.
  *****

  Nanny McPhee mě nadchla stejně jako mé děti, které si film zamilovaly a okamžitě po jeho skončení si vyžádaly reprízu.. už dlouho jsem neviděl tak skvělou pohádkovou komedii, která má navíc příjemně pikantní příchuť bizarní osobitosti. Colin Firth byl jako bezradný otec mile zábavný, děti na zabití, Angela Lansbury jako teta skvěle nezapomenutelná a všemu tomu vévodí Emma Thompson jako chůva, která měla nejen velkolepý nástup (scéna přichodu s prvním zásahem v kuchyni je úžasná), ale až do konce dokázala celý film svou postavou ovládat téměř minimalistickými gesty. Okamžitý nástup do první desítky mého osobního žebříčku pohádkových příběhů...(26.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace