Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře - Diana je úspěšná realitní makléřka a David zase idealistický architekt, který postavil vysněný dům u oceánu. Pak ale udeří recese. David je náhle bez práce a oni už si tak nadále nemohou dovolit splácet hypotéku. Půjčí si proto od Davidova otce 5 000 dolarů a vydají se do Las Vegas, aby se pokusili vyhrát peníze na zaplacení půjčky. Zpočátku mají štěstí a získají 25 000 dolarů, ale protože kasino vždycky nakonec vyhraje, mladí manželé o všechno přijdou. Zatímco se Diana pokouší ukrást sladkosti v luxusním butiku, všimne si jí miliardář John Gage (Robert Redford), kterého okamžitě uchvátí. John pozve Dianu a Davida na opulentní večírek, kde nabídne Davidovi milion dolarů za jednu noc s jeho ženou. (Cinemax)

Shaqualyck

On a Ona – láska jako trám. Ale co čert nechtěl, padla na ně finanční krize a dvě naivní osůbky se rázem ocitly ve světě, kde se na kšefty „contra bonos mores“ příliš nehraje. Odolá jejich vztah šarmantím dolarovým svodům blonďatého lišáka Redforda…??? No, ano i ne:-) Zkušeností s postelovými quasidramaty všeho druhu má Adrian Lyne na rozdávání a s přihlédnutím k jeho filmografii čítající takové kousky jako "9 a ½ týdne" nebo "Osudová přitažlivost" mi nějak nejde do hlavy, proč protentokrát vyměkl a vsadil na jistotu v podobě zamilované báchorky ze spodních příček červené knihovny čtvrté cenové. Každopádně Woody Harrelson je sympaťák, Demi Moore zase pekelně šukedelická a celé to moc hezky ohudebnil John „Goldfinger“ Barry. A coby klavírní cameo se filmem mihne i Herbie Hancock a taky cihla Louise Kahna. Tedy za tři. ()

villon17

Náhodou mně se to dost líbilo. Že to ona udělala, je potvora, že on jí nechal, je idiot, ale chápu, že Redfordovi se nedá odolat:) a co by člověk neudělal pro prachy. ()

Marek1991

Dosť obstojný film, možno až príliš cukrový, gýč to rozhodne nie je. Má to nádhernú hudbu, celkom slušnú psychológiu a zaujímavé vyvrcholenie, kde zistia, že manželstvo a láska sú niečo viac, niečo silnejšie než peniaze. Prvá polovica bola ozaj slušná vzhľadom na rozhádzanie svojich peňazí, neúspech vo svojom pracovnom obore, malo to niečo do seba. Tá druhá s výčitkami a polemizovaním bola ozaj divná. Najmä ma udivoval on, však sa dohodli, tak ju nemal viniť, avšak aj ona aj napriek dohode ho nemala takto podviesť, lebo manželstvo je niečo viac, avšak ani tu nehrajú na kresťanskú nótu, skôr na akúsi morálku. Nuda to rozhodne nebola, doplnili to typickými sexuálnymi trikmi, niekde bradavka, niekde zadoček, nejakým napätím, ktoré nasledovali slzy a hneď tu máme romantický "doják". Taktiež tento film mohol mať veľa verzií od superromantických po supervulgárne, no toto je taký celkom znesiteľný film. ()

corpsy

Cítiť tu nejaké to erotické iskrenie, ale nič poburujúce alebo nejako superdráždivé nečakajte. Priemer, ktorý vám stáči len ako rýchlovka...pred rýchlovkou. ()

Marsik

NOVA CINEMA - Velice matně si tento film pamatuji, když mi bylo tak 10 a možná jsem ho ani neviděl celý. Dneska ho dávali v TV, a tak jsem zasedl, protože obsazení Harrelson, Moore a Redford bylo lákavé. Hlavní myšlenka filmu velmi zajímavá, sám si člověk položil otázku, jak by se zachoval on. Ale film měl na můj vkus pomalé tempo. Což byla docela vada na kráse. Jinak CZ dabing (Pyško, Boudová a Soukup) v pořádku, akorát pan Zavřel si střihnul nejméně 4 role :) Suma sumárum 60%. ()

NinonL

Celkem povedená romantika, ač ani jednoho herce příliš nemusím. Navíc se mi ani ve zvolené kombinaci moc nelíbí. ()

Riddick77

Prostě se mi to nelíbilo! Celé je to takové slizké a divně neuvěřitelné. Navíc ten limonádový konec, Robert musí platit za sex, Demi je skoro pořád oblečená, Woody má moc vlasů... 3/10! ()

blackrain

Herecké obsazení bylo více než lákavé. Robert Redford byl jako vždy velmi charismatický a šarmantní. Měl za to, že si za peníze může koupit všechno a všechny. Ovšem to se trochu přepočítal, protože upřímná láska od srdce se opravdu koupit nedá, i kdyby se snažil sebe víc. Taky to pak pochopil. Délka filmu je krapet přehnaná. ()

fmash

Tři hvězdičky dávám za to, že to je podívaná vcelku na úrovni, která neurazí a večer nikomu nezkazí. V zásadě je to ale nuda. ()

rastlinka

Neverím, že sa tento film po pomerne slušnom začiatku prehupol do niečoho, čo je plné zvratov a nečakaného správania postáv. Naozaj som doslova s otovorenou hubou pozerala na to, ako vyzerá to, čomu sa hovorí filmový zvrat (resp. jeden zvrat za druhým a hlúposť za hlúposťou...). Nerozumiem - prečo to všetko? Samotný Redford mi ako sympatický zrelý muž, ktorého očarí jedna žena, sedel ešte ako-tak. Ok, nebolo to to pravé, ale môže byť. Ale ako miliardársky sukničkár, ktorý je samé prekvapenie a dokáže pre danú ženu urobiť "čokoľvek"? To teda naozaj nie. Občas sa mi zdalo, že pôsobil tak rozpačito, až mi bolo trápne za neho samého. A to je naozaj zvláštny pocit pri mojom obľúbenom hercovi. No ale čo už, každý z nás občas zakopne, nie? ()

Petroff

Viděl jsem buď tohle nebo něco úplně stejnýho... Základní premisa ne nezajímavá, zbytek dramatickej, romantickej... ()

ilemas

Viděno po x letech znovu v tv jen kvůli nádherné Demi Moore a musím přehodnotit. Neskutečná kýčovina hodná spíše na odpad. Romantické filmy opravdu už nemusím. ()

rakovnik

Velmi dobré obsazení hlavních rolí mě nutí dát tak vysoké hodnocení. Psychologie postav je propracovaná slušně, jen roli neodolatelné ženy za milión dolarů by asi slušela lépe jiné herečce, než s odpuštěním poněkud buranské Demi. ()

Martin741

Pribeh je sice tak tak slaby, ze som pocas filmu niekolko krat zaspal. No  zarobok to bol  nehorazny. Adrian Lyne ako reziser ukazal talent uz pri prvom filme Foxes 1980 : 77  % ()

M.i.k.e

paradoxně nejlepší na celém filmu je jinak herecky nevýrazná Demi Moore a naopak běžně velmi dobří Redford s Harrelsonem tu nemají moc co hrát. Woodyho David mě tu navíc od chvíle kdy si uvědomil že prodat svojí ženu asi nebyl úplně dobrý nápad a tak se rozhodl jí dělat scény a vehnat jí Redfordovi do náruče, dost iritoval. Nápad je to možná dobrý a mohlo to být hutné psychologické drama, ale ve výsledku je to jen mišmaš říznutý červenou knihovnou, který se v určitých chvílích extrémně táhne...40% ()

Streeper

Asi nikdy nepochopím rozhodnutí Demi Moore. Kdybych já si měla vybrat mezi Robertem Redfordem a Woodym Harrelsonem, vyberu si jednoznačně Roberta, vždyť je to takový fešák a navíc ve filmu i prachatý. Jinak film není nic moc, ani ta romantická nálada tam skoro nefunguje a zdá se mi, že se tam neobjevilo vygradování dějové linky. ()